Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie łączy się GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • axxman
    odpowiedział(a)
    Miałem podobnie, również reinstall i nagle gg twierdzi że złe hasło a przypominacz nie działa. Można jeszcze napisać email na tech@gadu-gadu.pl i opisać tam dokładnie problem - ja czekam na odpowiedź od tygodnia....
    Byłoby fajnie dostać nawet choćby odpowiedź z automatu na email z uprzedzeniem że może to zająć jakiś czas albo cokolwiek a tu nic. Nawet nie wiem czy to dotarło do kogokolwiek. Może założę drugie konto ale wtedy ktoś może usunąć bo naruszyłem regulamin no i ani w tą ani w tamtą.
    Ostatnio edytowany przez axxman; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • pm161
    rozpoczął temat Nie łączy się GG

    Nie łączy się GG

    Witam , dzisiaj postanowiłem sformatować system. Wszystko ok. Instaluje GG już na nowym systemie. Połączyło , dostałem wiadomości , od kolegów. Po czym się rozłączyło. I nie chce się już połączyć. Klikam dostępny. Mrugnie na chwile Żółte słoneczko i potem zmienia się na kręcącą strzałkę , czyli łączenie... Zmieniłem hasło , nadal to samo. Próbowałem innych wersji i to samo. Napisałem zgłoszenie do Administracji i czekam na odpowiedź. Może użytkownicy wiedzą co jest grane ? Mam ten numer dobrych pare lat i nie chce zmieniac przez głupi bład NIE Z MOJEJE WINY. czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
Pracuję...
X