Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Faktycznie - kilkukrotne logowanie i wylogowywanie na dwa różne konta i nie było żadnego komunikatu.


    Nie nalegałem na całkowite usunięcie tej możliwości ( jak to jest teraz chyba ) - sugerowałem, aby podobnie jak to jest w webGG przenieść ją do ustawień. Kto chce niech sobie sparuje numer a kto nie to nie. Sam komunikat był irytujący tylko przez to, że pokazywał się po każdym logowaniu.
    Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dopisek

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
    Nadal brak opcji definitywnego odrzucenia podawania numeru telefonu przy logowaniu - proszę to poprawić koniecznie !!!
    Prośba o podanie numeru telefonu nie powinna się więcej pojawić. Mógłbyś potwierdzić, że faktycznie przestała się pojawiać?

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Samo sie wylacza, gdy zminimalizujesz. Ikonke mozesz wylaczyc w ustawieniach.

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    ale GG programiści robią dla siebie a nie użytkowników...

    Zostaw komentarz:


  • ravas
    odpowiedział(a)
    Niby, jak teraz wyjsc z GG? bo sie, tylko minimalizuje, tylko zabicie dziala. Wczesniej byla opcja wyjscia, a teraz jest tylko wylogowania,itd..

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Ale to nie jest błąd, tylko nowa funkcjonalność Niedługo przestanie się to pojawiać.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Nadal brak opcji definitywnego odrzucenia podawania numeru telefonu przy logowaniu - proszę to poprawić koniecznie !!!

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Po dwóch minutach od niepisania się pojawią.

    Zostaw komentarz:


  • ender140
    odpowiedział(a)
    Zainstalowałem właśnie testowe GG i pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to brak godzin wiadomości w oknie rozmowy. Można je jakoś włączyć? Chciałbym wiedzieć, o której ktoś do mnie napisał.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Myslalem, ze w iOS tez nie ma zadnej ikonki na pasku, a status nadal masz jako dostepny..

    Sent from my One S using Tapatalk

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    team od iOS pozytywniej reagował na sugestie i je wdrożył nawet. (to było rok temu)

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Dokładnie. Aczkolwiek sugestie też bierzemy pod uwagę, jeśli wiele osób ma takie samo zdanie.

    Zostaw komentarz:


  • revanmj
    odpowiedział(a)
    Zapewne do szukania błędów, w mniejszym stopniu zgłaszania sugestii. Tak jest w wypadku większości dużych projektów - jak testowałem np. Office'a dla OS X było to samo, przede wszystkim błędy. Sugestiami praktycznie MS się nie przejął. Podejrzewam, że wynika to trochę z faz tworzenia programu - gdy trafia dp testów jest już na etapie gdzie nie wprowadza się większych zmian, jedynie poprawki.

    Zostaw komentarz:


  • DarekWa
    odpowiedział(a)
    to nie wiem po co te testy

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie zgadzam się z niczym, co napisałeś Zgodzę się za to z tym, że mógłby automatycznie przechodzić na status zaraz wracam.

    Sent from my GT-P5200 using Tapatalk

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X