Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Ok - już wiem. Nie dorozumiałem do końca o co chodzi Po prostu żeby te powiadomienia działały nie można się WYLOGOWAĆ z aplikacji tylko ją zamknąć w tym przypadku działa

    Ale jak ktoś już na Google+ zauważył przydałoby się zrobić, żeby serwery dawały priorytet na dostarczanie wiadomości np. na PC jeżeli użytkownik jest zalogowany z którejś aplikacji PC - inaczej faktycznie wq...ce jest dostawanie powiadomień równocześnie na PC i telefonie.
    Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • revanmj
    odpowiedział(a)
    Co do statusu - przydała by się opcja, np. ustaw status zaraz wracam po wyjściu z aplikacji. Tak jak jest teraz, ktoś (przez status dostępny) może myśleć że siedzę aktualnie przy GG, gdy w rzeczywistości np. jadę autobusem czy jestem w markecie i nawet dzwonka nie słyszę. Choć ja bym wolał wybór między zw i niewidocznym Ale samo zw też może być.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Powinno dzialac. Potestuj jeszcze przez weekend. Jak nie bedzie dzialac, to w poniedzialek zapytam serwerowcow co sie dzieje.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Zrobiłem nawet 3 wiadomości co minutę i żadna nie doszła jako push.

    Tak - u mamy cały czas mam żółte słoneczko, choć sprawdzałem logując się na chwilę na gg.pl i nie mam aktywnych innych sesji. Po wylogowaniu z gg.pl dalej u mamy jestem on line

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    To zrób jeszcze ten sam test, tylko po wysłaniu pierwszej wiadomości poczekaj minutę i wyślij jeszcze raz wiadomość. I sprawdź, czy wtedy będzie OK. Czy na koncie mamy widać, że masz status online?

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Właśnie sprawdziłem. Na telefonie uruchomiłem GG po czym się wylogowałem i zamknąłem aplikację klawiszem " wstecz ". Odpaliłem na PC GG mojej mamy i wysłałem do siebie wiadomość - nie pokazało powiadomienia PUSH. Jak ponownie włączę GG na telefonie to wiadomość dochodzi jak zawsze, ale nie ma powiadomień w stylu push


    A poza tym - jakim cudem jestem widoczny jako dostępny po wylogowaniu ??? Nie mam innych aktywnych sesji - sprawdzałem.
    Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zostaje status, ponieważ nadal będziesz odbierał wiadomości. Gdy klikniesz "Wyloguj", to zniknie status oraz przestaniesz odbierać wiadomości.

    Zostaw komentarz:


  • Piotrekkk
    odpowiedział(a)
    Trochę mało to pomyślane. Wyłączając GG zostaje status, który był wcześniej. Przydałaby się jakaś opcja.

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    W sumie o tych powiadomieniach to pisałem już z rok temu, aby zrobić jak na Windows Phone.

    *

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    @Boss, nie, aplikacja zostanie wyłączona i nie będzie pożerać baterii, ale normalnie będziesz mógł otrzymywać dalej wiadomości z GG Przyznaj, że cwane, nie?
    @northareth, sprawdź to z numerem który jest zalogowany tylko na telefonie i nigdzie indziej (w szczególności na desktopie)

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    A mi dziala
    I to bardzo dobrze

    Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Coś Wam to nie działa ten Push w Androidzie - telefon LG L9 - GG dziś się zaktualizowało ( zapisany jestem do testów beta ).
    Wysyłałem z innego konta z GG Modern i .......... na Androidzie nic natomiast na GG Modern się pokazało powiadomienie push i mogłem prowadzić konwersację pomiędzy oboma moimi kontami ( Otwarło mi pomimo wylogowania, bo inaczej się nie da mieć w GG Modern uruchomionych dwóch profili na raz )

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    To znaczy że jak kliknę w klawisz cofania to gg zamknie mi się automatycznie? Tak jakbym wybrał opcję wyjdź?

    *

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Wydaliśmy nową wersję, a w niej nieco zmian w obsłudze połączeń. Opiszę co się zmieniło i dlaczego:
    Zaczęliśmy używać Push Notifications (bardziej fachowa nazwa: Google Clound Messaging). Działa to mniej więcej w ten sposób, że aplikacja jest zupełnie wyłączona, a gdy przyjdzie wiadomość, to serwery GG wysyłają informację do Googla, który to jakoś magicznie przesyła dalej tę informację do naszego telefonu i sam włącza GG w celu odczytania wiadomości. Ma to taką zaletę, że fizycznie GG nie musi chodzić w tle cały czas, by sprawdzać czy są nowe wiadomości. Dzięki temu GG znacznie zmniejszy zużycie baterii, gdyż będzie się uruchamiać jedynie, gdy jest to potrzebne. Z tego powodu znika ikonka GG z paska notifykacji - GG fizycznie nie chodzi, więc i ikonki nie będzie. Znika również opcja "Wyjdź" z aplikacji, gdyż ona miała sens właśnie do tego, żeby rozłączyć się z siecią GG. Teraz GG automatycznie rozłącza się z siecią GG, więc i opcja "Wyjdź" nie miałaby żadnego sensu.

    Zostaw komentarz:


  • Marcin19
    odpowiedział(a)
    Jakoś nie widzę swojego awatara w oknie rozmowy jak na zdjęciach w google play. Widzę tylko awatar rozmówcy.
    Ostatnio edytowany przez Marcin19; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: error

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X