Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzos
    odpowiedział(a)
    Najpierw musisz dołączyć do grupy. Link masz wyżej.

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Ej w temacie [Android] GG wersja BETA jest link do wersji beta ale on wyplowa. 404. That’s an error.
    The requestedURL was not foundon this server. That’sall we know.

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    masz tu znak zapytania do skopiowania: "?"

    Mail jest w GG na desktopie. Powiedz mi - po co Ci GMail w GG na Androida? Nie dość, że w każdym smartfonie jest aplikacja do poczty, to jeszcze w Androidach jest dedykowana aplikacja dla właśnie GMaila... nawet jak chcesz podpiąć inne skrzynki, to i tak w każdym telefonie jest wbudowana do tego dedykowana aplikacja.

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Da rade zmienic ta czionke ktora byla w poprzedniej wersji

    Czemu znikla ikonka poczty skoro jest juz mozliwosc ustawienia wlasnej np gmail

    Wysłane z mojego tabletu za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Błąd ze znikającymi wiadomościami z okna rozmowy zostanie poprawiony w najnowszej wersji, która powinna pojawić się w przyszłym tygodniu.

    Zostaw komentarz:


  • Pomurnik
    odpowiedział(a)
    To nie zdarza się cały czas, tylko losowo. Raz częściej, raz rzadziej. Chyba, że muszą być spełnione jeszcze jakieś dodatkowe kryteria, o których nie wiemy. W każdym razie, można to zaobserwować na każdej wersji GG i Androidzie od 2.3.6 do 4.2.2. Galaxy S, rom i stockowy i zmodyfikwoany

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    U mnie też się czasem zdarza. HTC One S.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Opis przy niewidocznym był już przedmiotem innego wpisu i jest znany zespołowi mobilnemu.

    Błąd z brakiem treści wiadomości przy przejściu do niej z powiadomienia próbowaliśmy wywołać jednak zarówno, gdy wiadomość została wysłana do osoby niedostępnej jak i do takiej, która miała aplikację GG w tle, wiadomość ta ukazuje się w oknie rozmowy.

    Możecie podać więcej szczegółów związanych z tym faktem. Rozumiem, że obydwaj macie wersję aplikacji 3.5.2. Możecie wskazać jakiej wersji androida używacie oraz na jakich modelach telefonów?

    Zostaw komentarz:


  • largusek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    @lagusek możesz sprecyzować wskazywaną wyżej sytuację? Wartościowe będzie opisanie w jakich dokładnie okolicznościach to się pojawia. Wskaż krok po kroku co w takiej sytuacji robisz i jakie są tego efekty. Rozumiem, że piszesz o aplikacji GG na androida.
    Oczywiscie. Juz o tym pisalem Waskiemu na innym forum ale moge jeszcze raz napisac.
    Chodzi o aplikacje na androida.
    Telefon lezy spokojnie z wygaszonym ekranem, aplikacja dziala w tle. Nagle pojawia sie dzwiek, wibracja oraz dioda mryga,ze przyszla wiadomosci. W pasku powiadomien widac komunikat od kogo i poczatek wiadomosci jak zawsze. Dotykam ten komunikat i otwiera mi sie okienko rozmowy z ta osoba jednak wiadomosci w tym okienku nie ma. Przeciagam palcem w dol ekran aby pobralo mi wiadomosc z archiwum jednak pobiera tylko starsze wypowiedzi a nie ta ktora wlasnie ktos napisal. Wchodzac do archiwum tez tej wypowiedzi nie ma. Musze zamknac calkowicie gg, wlaczyc je ponownie i po wejsciu do archiwum wiadomosc dopiero sie pojawia.


    Drugi blad to opis. Pozostawiajac opis na wersji PC wylogowuje sie. Wlaczam gg na androidzie i ustawia mi status "niewidoczny" ale bez opisu ktory powinien caly czas byc.

    Wysłane z SK17i™

    Zostaw komentarz:


  • Pomurnik
    odpowiedział(a)
    Co do tego błędu, zazwyczaj pojawia się on (przynajmniej u mnie) gdy ktoś wyśle wiadomość, gdy nie jestem zalogowany na GG. Czyli: uruchamiam program i/lub zmieniam status z "Niedostępny" na jakikolwiek inny, od razu pokazuje się info o nowej wiadomości, ale po kliknięciu na powiadomienie jest pusto lub pokazuje wiadomości jeszcze z poprzedniej rozmowy. Żeby odczytać tą nową, trzeba wejść do archiwum, wtedy treść jest już widoczna normalnie.

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    @lagusek możesz sprecyzować wskazywaną wyżej sytuację? Wartościowe będzie opisanie w jakich dokładnie okolicznościach to się pojawia. Wskaż krok po kroku co w takiej sytuacji robisz i jakie są tego efekty. Rozumiem, że piszesz o aplikacji GG na androida.

    Zostaw komentarz:


  • ravas
    odpowiedział(a)
    Może dodajcie jeszcze możliwość grania z botem? :cool:

    Zostaw komentarz:


  • largusek
    odpowiedział(a)
    Nadal wystepuje blad w postaci braku wyswietlania wiadomosci. Gg informuje dzwiekiem i wibracja ze jest nowa wiadomosc ale w oknie rozmowy tej wiadomosci nie ma. Trzeba przejsc do archiwum i tam dopiero widac kto co pisal. Ten problem pojawia sie dosc czesto. Wiadomo juz cos na temat poprawienia tego bledu?

    Wysłane z SK17i™

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Wątek do rozmowy o Toki znajduje się tutaj: http://forum.gg.pl/showthread.php?13...A-Wasze-opinie

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    co to właściwie jest i co to oferuje?

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X