Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rafal44
    odpowiedział(a)
    No i dodanie statusu niedostępny.

    Zostaw komentarz:


  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Przydałaby się również opcja umożliwiająca wybór statusu początkowego z jakim GG na telefonie ma startować, podobnie jak jest w GG na komputerze.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zapraszam do testowania stworzonego od nowa OpenFM: http://forum.gg.pl/showthread.php?20...FM-wersja-BETA

    Działa od Androida 4.1.

    Zostaw komentarz:


  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Przydałaby się opcja do wykonywania połączeń audio (połączenia wideo też byłby mile widziane). Śmiem twierdzić, że dzięki temu popularność GG znacząco by wzrosła. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wprowadzenie takiej opcji nie jest łatwe, ale myślę, że mimo wszystko warto się nad tym zastanowić, tym bardziej, że w GG na Windows jest taka możliwość.
    Ps. Ciągle brakuje mi możliwości zabezpieczenia mojego konta GG na hasło w androidzie.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Talers555 Zobacz posta
    Czy można w gg ustawić powiadomienia (najlepiej dźwiękowe) o tym, że ktoś stał się dostępny?
    Nie.



    Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalka

    Zostaw komentarz:


  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Również jestem za tym, aby zamiast aparatu było wyślij plik, według mnie zdecydowanie bardziej przydatne.
    Czy można w gg ustawić powiadomienia (najlepiej dźwiękowe) o tym, że ktoś stał się dostępny?
    Ostatnio edytowany przez Talers555; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Znalazłem błąd albo też nie
    Po wysłaniu zdjęcia przez addimg (botapi) i po kliknięciu w nie nie nie daje pełny a pokazuje godzinę


    Edit
    A czy nie lepsze zamiast tego aparatu było 'wyslij plik'? Wydaje mi się że częściej wysyłamy plik niż zrobione aktualnie zdjęcie
    Ostatnio edytowany przez Majcon; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Całkowicie zgadzam się z postem powyżej. Wracając jeszcze do samej aplikacji gg, to czy po wybraniu jednej emotikonki to pole z wyborem nie powinno czasem automatycznie znikać? Rzadko chyba ktoś wybiera dwie emotki na raz.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Było to już wałkowane, ale upór i niezrozumienie ze strony GG Team jest czymś normalnym.
    Z telefonu, a zwłaszcza tabletu ( bo mowa o wersji Android ) czasem korzysta więcej osób niż właściciel. I teraz, zwłaszcza jeżeli ktoś pozostawi GG w trybie " Push " i jeszcze bez widocznej ikonki w pasku, to osoba postronna ma dostęp do uruchomionego i zalogowanego GG.
    Choćby z tego względu powinna być opcja blokowania dodatkowym hasłem dostępu do " uśpionego " GG - oczywiście jako opcja do wyboru.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    ale przecież jest hasło do numeru gg to po co jeszcze do samej aplikacji?

    Zostaw komentarz:


  • Talers555
    odpowiedział(a)
    Wracając trochę do mojej wcześniejszej wypowiedzi, to czy w "niedługiej" przyszłości planowane jest wprowadzenie hasła, aby dostać się do GG? Widziałbym to tak, że po włączeniu telefonu, a następnie uruchomieniu GG podawalibyśmy to hasło, oraz gdy włączylibyśmy GG po wcześniejszym kliknięciu w opcję "wyjdź". Da się to zrealizować? Nie ukrywam, że zależy mi na tym. Oczywiście powinno być do wyboru, kto chce żeby go automatycznie logowało, a kto chce za każdym razem podawać hasło.

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Tak z nudów, jak czekam na odpowiedź

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

    Zostaw komentarz:


  • MarcinK
    odpowiedział(a)
    A dlaczego klikasz na strzałkę jak nic nie jest napisane? (Pomijając przypadek, kiedy telefon się zetnie.)

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    Właśnie głupia ta zmiana z tym wysyłaniem zdjęć, bo ja często klikam na strzałkę, gdzie nic nie jest napisane (albo telefon sie zetnie, i kilka razy sie kliknie) za kazdyn razem do aparatu wyrzuci

    PS. Dodajcie opcje w ustawieniach, aby to wyłaczyć...

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
    Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    Po napisaniu czegoś np a i usunięciu tego a strzałka zostaje a jak ma tak być to fajnie byłoby gdyby to wracało na aparat znów:p
    1 nie ma
    2 jak możesz ustawić stan początkowy jak gg działa cały czas chyba że po wyjściu i ponownym uruchomieniu apli ale to też nie ma

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X