Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    W 20211 poprawiliśmy jedynie usuwanie kontaktów...

    To jest temat Androida. Pytania o desktop zadaj w odpowiednim dziale.

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    20211 już działa jak należy, dziękuję.

    Nie wiem czy ktoś przegląda inne działy dlatego dla desktopowej wersji mam pytanie tutaj, czy dałoby radę zrobić tak, że jeżeli mam jakiś kontakt np. w grupie "ulubiony" to nie wyświetla mi się "kopia" kontaktu w innej grupie? Tak, wiem, że mogę ręcznie odhaczyć ale pewnie da się to też zautomatyzować.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    I masz tak samo w wersji 20211?

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Żaden komunikat błędu. Jeżeli dodam kontakt na tel to nie zostaje wysłany na serwer i wersje web i desktop nie widzą kontaktu, często jeżeli próbuję dodać kontakt na tel i wysyłam zaproszenie to nie zostaje ono wysłane (tzn jeżeli wyślę zaproszenie to wyskakuje toast message 'zaproszenie zostało wysłane', a jeżeli jest błąd to toast nie zostaje wysłany) i u kogoś nie wyświetla, że wysyłam zaproszenie. Na wersji desktop i web wszystko działa ok.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Czy chodzi o synchronizację ogólnie, czy chodzi jedynie o usuwanie kontaktów? Jakiś komunikat błędu się pojawia?

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Mam zainstalowane, dalej nie dostałem odpowiedzi na temat synchronizacji - od ponad miesiąca.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez playaz44 Zobacz posta
    Czyli teraz grając w gry nie będzie można pisać z grającą osobą bo nie będzie przycisku do wysłania wiadomości.
    A jak jest teraz z ikonką aparatu? Nie można pisać z żadną osobą, bo nie można wysyłać wiadomości? Weź to zainstaluj i sprawdź, zamiast pisać głupoty i z góry nas obrażać.

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Czyli teraz grając w gry nie będzie można pisać z grającą osobą bo nie będzie przycisku do wysłania wiadomości.
    I jak to wygląda teraz z synchronizacją, bo nie prędko będę miał możliwość sprawdzić ale nie daj Boże będę musiał się zalogować webowo i coś wysłać, a tam same niezapisane numery i szukaj kto jest kto...
    Ostatnio edytowany przez playaz44; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Ikonka gry zamiast aparatu pojawia się jedynie, gdy masz aktualnie trwającą rozgrywkę z danym rozmówcą - czyli jeśli nie używasz gier, to jest po staremu.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    zamiast ikonki gier lepszym rozwiązaniem jest ikona do wysylu plików w ogóle wersja beta ma pełno błędów z wyglądem

    Zostaw komentarz:


  • krzos
    odpowiedział(a)
    No dokładnie, ja nie aktualizuje GG przez takie coś. Nikt z gier nie korzysta, to je trzeba było tam wcisnąć.... A pomoc techniczna jak nie odpisywała, tak nie odpisuje.

    Zostaw komentarz:


  • playaz44
    odpowiedział(a)
    Skoro ktoś tutaj zagląda to kiedy zostanie naprawiona synchronizacja z mobilnego gg na pozostałe gg (web, desktop)?
    I kto wymyślił taką durnotę jak zamiana ikonki aparatu na ikonkę do gier?

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Też już poprawione.

    Zostaw komentarz:


  • Majcon
    odpowiedział(a)
    to dobrze że wiesz bo się bałem że nie wiesz ufff
    i jeszcze jak się kliknie kopertę że ktoś nas nie ma w kontaktach

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Wiemy. Będzie poprawione w następnej wersji.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X