Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    u mnie skórka jest szara nic nie wywala, logować się nie próbowałem bo i po co mi tam pasuje, galaxy s
    Edit: to teraz nie ma podglądu aktywnych rozmów? ehh..
    Ostatnio edytowany przez Pomurnik; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #92
      kto będzie tak miły i udostępni poprzednią wersję v3.3.0.19102 (11.05.2012)

      Komentarz


        #93




        Aktywność rozmowy ładniejsza w oficjalnym GG, ale lista kontaktów ładniej wyszła Vipitusowi generalnie wolałbym jeszcze ciemniejszą skórkę (czemu się tak boicie czerni?), ale i tak lepiej.

        No i cieszę się, że zrezygnowaliście z radia.

        Komentarz


          #94
          dla mnie w sumie radio mogloby zostac
          Zamieszczone przez Becca Fitzpatrick
          Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
          Zamieszczone przez Bob Dylan
          Don’t criticize what you can’t understand

          Komentarz


            #95
            radio jest oddzielną aplikacją więc kłopotu nie ma, co kto lubi
            przeszkadza mi brak podglądu aktywnych rozmów, znaczy treści, bo teraz jest tylko lista kontaktów, z którymi rozmawiałem, a wcześniej dopóki nie zamknąłem karty rozmowy to widziałem ostatnią wiadomość od rozmówcy. No i co jakiś czas na tej liście aktywnych rozmów, duplikują się kontakty, przy czym przy jednej pozycji karta rozmowy jest czysta, a dla drugiej dla tego samego rozmówcy już z treścią we wcześniejszych wersjach tego nie zaobserwowałem
            Ostatnio edytowany przez Pomurnik; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #96
              Overmax OV-TB-03
              Irytuje brak aktywnych rozmów, są jedynie "ostatnie"
              Na + ciemna skórka i naprawienie bug'a przy zamykaniu rozmowy (opisany wyżej)

              @EDIT
              No i jest kolejny błąd, mimo otwartej rozmowy z tą osobą, napisała wiadomość, którą otworzyłem przez powiadomienie u góry i utworzyła się kolejna "karta" rozmowy, a więc mogłem rozmawiać z tą samą osobą na dwóch kartach...
              Ostatnio edytowany przez damik95; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #97
                v. 19602 wysypuje sie na galaxy tab 10.1 po zalogowaniu. (andro 3.2, kernel 2.6.36.3)

                Komentarz


                  #98
                  Zamieszczone przez DarekWa Zobacz posta
                  kto będzie tak miły i udostępni poprzednią wersję v3.3.0.19102 (11.05.2012)
                  nikt?

                  Komentarz


                    #99
                    spróbuj http://www.sendspace.pl/file/b059bb2ca579ced2bc4fea9

                    //SaperR: Z tego co widzę, to ten serwis próbuje "wymusić" wysłanie SMS-a. Z tego też powodu doklejam link z możliwością darmowego pobrania (co by się nikt nie nabrał na takie praktyki)
                    http://i.minus.com/1338922179/dVcO4N....3.0.19102.apk

                    faktycznie.. cóż, darmowe serwisy.. -.- niestety, nie dało się tego wysłać jako załącznik
                    Ostatnio edytowany przez Pomurnik; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      dzięki,
                      ale zastanawiam się po co jest GG dysk w takich sytuacjach...
                      Ostatnio edytowany przez DarekWa; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        Udostępniam link do folderu z poprzednimi wersjami (trzeba będzie gdzieś w widoczne miejsce wstawić). Będzie aktualizowany na bieżąco
                        https://www.cubby.com/p/badc5767d711...894b1bb5e4/MGG

                        Co do GG Dysku: tam trzeba dwa razy więcej klikać, żeby coś pobrać
                        http://komunikatory.im/favicon.ico Komunikatory.IM

                        Komentarz


                          bug:
                          przy zmianie opisu okienko buguje na x8 stock 2.1. Klawiatura ekranowa nachodzi się z przyciskami Ustaw i Anuluj i uniemozliwia zmianę opisu.

                          Komentarz


                            Nowa wersja GG v3.3.0.19642 jest straszna, po aktualizacji z wersji GG v3.3.0.19102 cały czas zamyka aplikacje. Próba instalacji aplikacji GG (GG v3.3.0.19642) na nowo pokazała mi czarną skórke w której, pisze czarną czcionka po czarnym tle:-\.

                            Komentarz


                              Lista ostatnich rozmów czyści się całkowicie sama, czasami są tam pokazane brednie, np. ostatnia rozmowa z kimś odbyła się niby 3 lata temu, a tego kontaktu nie mam dłużej niż 3 miesiące. wracam do wersji ...102.
                              Ostatnio edytowany przez Pomurnik; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                                W Ostatnich Rozmowach wiecznie mam max 3 wpisy, przy czym 2 to zawsze stara konferencja sprzed tygodnia. Tak jakby nie synchronizowało aktywnych rozmów.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X