Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zapraszam do testów nowego dzieła naszego Androidowego działu http://forum.gg.pl/showthread.php?13...ki-wersja-BETA

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Faktycznie. W temacie gdzie jest link do bety jest instrukcja. W GP nie widzę błędów związanych czysto z szachami. Ale jest faktycznie parę błędów w grach, więc może to jeden z nich.

    Zostaw komentarz:


  • Peterksf
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    W tym temacie proszę o wpisywanie wszelkich opinii, błędów i sugestii, znalezionych w GG dla Androida.
    Nie widzę tutaj żadnej instrukcji. Raport właśnie wysłałem.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Czy masz tam opcję "Raportuj" i raportujesz błędy? Powinno być, jeśli wersja ściągana z Google Play. Dla pewności mógłbyś zrobić instrukcję z pierwszego posta, gdzie opisałem co należy robić w przypadku takich błędów (opis działa w przypadku, jeśli masz Androida mniejszego niż 4.1).

    Zostaw komentarz:


  • Peterksf
    odpowiedział(a)
    Na Neo V nie działają szachy. Kiedy już zaproszę rywala, on potwierdzi i chcemy rozpocząć grę pojawia się komunikat "Niestety, aplikacja GG została wstrzymana" po czym przywraca mnie do okna rozmowy. Dodam, że wcześniej wszystkie gry działały (jak jeszcze nie było szachów i tysiąca), nie wiem jak działają teraz. Z kolegą na szachy w GG na telefonie czekamy od kwietnia.
    Ostatnia aktualizację robiłem kilka dni temu z Google Play (był to bodajże 1 grudnia)

    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • MPJ93
    odpowiedział(a)
    kiedy będzie się dało wyłączyć wibracje w grach??

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    A kiedy będzie możliwość zakładania konta z poziomu aplikacji?

    Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowany przez c0d3r; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Nie ode mnie to zależy. Tak ustaliła góra i tego się trzymamy.

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Pogadaj żle to wygląda lepszy PoGGadaj ze mną

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    No to było dziwne pytanie. Piszę, że poprawiłem. Proszę was o sprawdzenie, a ty pytasz czy rozłącza czy nie. Do Marketu damy za około tydzień. Nie powinieneś mieć problemow z instalacją bety. Po prostu klikasz na link i się samo dzieje.

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    To było pytanie
    Kiedy wersje 3.5.0 dacie do marketu bo przez instalke na tablecie ja nie moge instalować

    Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Qrix
    odpowiedział(a)
    Dałoby radę, aby gwiazdki przy kontaktach nie były tak czułe na dotyk? Chociaż z 300 ms opóźnienia aby się zmienił ich stan... Problematyczne jest to gdyż suwak po prawej stronie wysuwa się idealnie na szerokości gwiazdek, co niestety powoduje przypadkowe kliknięcia.

    Suwak przy okazji pojawia się tylko na początku i końcu listy. Jak wyświetlam tylko jej środek, to nie mam możliwości szybkiego powrotu do góry.

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    To było pytanie, stwierdzenie, czy co?

    Zostaw komentarz:


  • c0d3r
    odpowiedział(a)
    Przy wygaszonym ekranie rozłancza czy nie

    Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    No i wydałem kolejną betę. Trochę czasu minęło od jakiegokolwiek wydania i w sumie czuję, że wyszedłem z wprawy. Napisałem krótki changelog, ale gdybyście znaleźli jeszcze jakieś nowości poza changelogiem to dajcie tu znać, to dopiszę. Bo po prostu nie pamiętam wszystkich zmian.
    Teoretycznie poprawiłem rozłączanie GG. Czekam na opinie czy faktycznie jest lepiej.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X