Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Co do Dysku z MGG:
    1. Jeśli pacnę w Link publiczny to powinien się skopiować link - wywoływanie okienka udostępniania IMO mija się z celem.
    2. Szara belka nad listą plików jest rozciągnięta.
    3. Jeśli skopiuję plik do innego folderu (a ten kopiowany plik był już wcześniej pobrany), to w nowym folderze po raz kolejny muszę go pobierać.

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Wyczyściłem pamięć i zainstalowałem od podstaw wersję 17346. Jak na razie z ulubionymi ucichło. Jak się powtórzy to dam znać.

    Zostaw komentarz:


  • the_mask
    odpowiedział(a)
    No i GG mi zaczęło nawalać. Najnowsza wersja. Nie wiem czy wcześniej tak było. Podczas rozmowy, po odblokowaniu telefonu gdy ktoś odpisał, czytam jego wypociny i po chwili one znikają i nie ma 2-3 wypowiedzi ostatnich tej osoby. zdarzyło mi się to już parokrotnie :/

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Dublowanie wiadomości - znamy przyczyny i będziemy niebawem naprawiać. Problem z ulubionymi kontaktami - o problemie wiemy, niestety nie potrafimy powtórzyć. Cały czas próbujemy zdiagnozować problem. W sumie możesz nam pomóc. Odinstaluj zupełnie GG i zainstaluj ponownie. Sprawdź czy problem będzie się powtarzał. Jeśli będzie się powtarzał, napisz mi na priv swój numer GG.
    Sprawa trzecia - szara ikonka w Notificationbar - chwilowo nic z tym nie zrobimy.

    Zostaw komentarz:


  • Boss
    odpowiedział(a)
    Co prawda pisałem o tym na innym forum na którym widzę iż Wasky również przebywa, ale napiszę i tutaj.
    GG v3.0.2.17346 - gdy jestem offline i ktoś do mnie napisze to po wejściu online dostaję wszystkie wiadomości podwójnie. Za każdym razem gdy uruchomię GG mam 2 lub trzy kontakty zaznaczone gwiazdką jako ulubione. Odhaczam, zamykam GG, uruchamiam ponownie i dalej mam je jako ulubione.
    Na górnej belce jest szare słoneczko. Czy nie może ono być symbolem mojego statusu? Dostępny, zaraz wracam, niewidoczny, itd?

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian123x1
    odpowiedział(a)
    W wersji GG v3.0.2.17346 (27.02.2012) wkońcu widzę to co wpisuje, ale pojawił się kolejny kłopot, gdy chce poszukać kontaktu GG to piszę czarnymi cyframi po czarnym tle.
    Czy radio może być bardziej zintegrowane z GG, np jako, wtyczka(rozszerzenie), za każdym razem kiedy włączam radio zmienia mi orientację urządzenia na pionową i muszę obracać Tablet, aby ustawić radio.

    Zostaw komentarz:


  • Krzys Ferrari
    odpowiedział(a)
    Ja mimo zmodyfikowania coś w androidzie tak, aby aplikacje instalowaly się na SD nie mogę tego przerzucić

    Zostaw komentarz:


  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Hmm... Ja mogę przenosić na kartę SD.
    Ale co do problemu: Nie wystarczy dodać informacji pod opcją autostartu, że nie działa gdy aplikacja jest na karcie SD?
    Ostatnio edytowany przez SaperR; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jeśli uda się wykryć z poziomu aplikacji, że apka jest na sd to wtedy jakiś odpowiedni komunikat w aplikacji zrobię i tyle.

    Zostaw komentarz:


  • Krzys Ferrari
    odpowiedział(a)
    Rozumiem, ale czy autostart jest taki ważny? Bo jakoś nie sądze, że tyle ludzi chce mieć ten autostart... Hmm, w Desire to chyba HTC skopało sprawę swoim Sense...

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Zastanawialiśmy się nad przeniesieniem aplikacji na kartę pamięci. Gdy przenosisz aplikację na kartę pamięci, przestaje działać autostart. Dlatego też nie ma takiej możliwości. Doszliśmy do wniosku, że niestety nie możemy tego zrobić, gdyż nieświadomi userzy najpiew poprzenoszą apkę na kartę pamięci, a potem powstawiają jedynki w Markecie, że im autostart nie działa. Telefonów typu Desire szczęśliwie jest coraz mniej.
    Na pocieszenie powiem, że też mam Desire'a i też mam ten problem.

    Zostaw komentarz:


  • madhunt3r
    odpowiedział(a)
    Widzę, że w tym wątku "Testy" tylko jest temat o Androidzie, a podobny o iOS też by się przydał, a nie dyskryminacja
    Wersję między tymi dwoma platformami miałby być jednolite, ale póki co wątek tylko ma Android odnośnie testów.
    Uzupełnijcie forum odpowiednimi wątkami.

    Zostaw komentarz:


  • Krzys Ferrari
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Sebastian123x1 Zobacz posta
    Nie wywala mi już jak mam w pozycji poziomej, ale nadal pisze białymi literami na białym tle. GG v3.0.2.17301 (24.02.2012)
    Niestety tak :/ To jest konieczne do poprawki.

    Przyznam, że dość udana aplikacja. Testowałem na HTC Desire i na Asusie Tf101G. Brak błędu z pozycjonowaniem poziomym w androidzie 3.2.1. Natomiast koniecznie potrzebna jest opcja przerzucenia apki na SD. O ile nie denerwuje mnie to na tab to już na HTC jest problemem w szczególności ze na Desire mamy średnią ilość na aplikacje. 6 MB ? to już więcej niż FB.... Na razie nie wysypała się jeszcze na tablecie ani na tel więc OK . Bardzo fajna opcja przełączania okien rozmów.

    Zostaw komentarz:


  • Sebastian123x1
    odpowiedział(a)
    Nie wywala mi już jak mam w pozycji poziomej, ale nadal pisze białymi literami na białym tle. GG v3.0.2.17301 (24.02.2012)

    Zostaw komentarz:


  • the_mask
    odpowiedział(a)
    Po 1. Dodać ikonę koperty na liście kontaktów, przy osobie która wysłała do nas wiadomość.

    Po 2. Dodać opcję wibracji przy każdej wypowiedzi osoby z która rozmawiamy, nawet przy otwartym oknie rozmowy.

    Po 3. Zaznaczyć na szaro kontakty które nie mają nas na liście, tak jak to jest zrobione w wyborze osób do konferencji oraz na stronie beta.gg.pl (wersja na pc prosi się o to samo)

    Po 4. Dodać w przyszłości rozmowy wideo

    O to moja lista postulatów. z naciskiem na punkt 3.

    Pozdrawiam, dobra robota.

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X