Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o numer telefonu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A mało to callcentrów? Przybliżony opis użytkownika z katalogu publicznego + numer telefonu to dla nich baza kontaktów. Nawet jeśli to idiotyczna teoria, to przy takiej nachalności brzmi bardziej prawdopodobnie niż oficjalne uzasadnienie tej opcji.

    Komentarz


      #17
      A nie wpadłeś na to, że nam nie wolno takich rzeczy robić, a że nie jesteśmy malutką firemką, a dość sporym kolosem, to momentalnie by się to wydało i ponieślibyśmy dość dotkliwe konsekwencje?

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
        Ja bym odwrocil pytanie: Dlaczego tak bardzo nie chcesz podawac swojego numeru telefonu?

        Sent from my One S using Tapatalk
        Z tego samego powodu, dla którego nie chcę wam podawać numeru buta, koloru oczu, wzrostu czy rozmiaru penisa: nie są to informacje które są wam potrzebne. Ciągle upieracie się na to żeby ten numer wyłudzac, więc "teorie spiskowe" się potwierdzają. Zbieracie informacje, nie wiem dokładnie po co ale jakiś w tym cel macie. Gdyby to było dobrowolne to nikt by nie krzyczał, ale dobrowolne nie jest a to już brzydko śmierdzi, czy tak to ciężko pojąć?
        Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #19
          To podaj jakiś inny wymyślony numer lub starter kup i podaj nowy numer skoro powiedziałeś, że mógłbyś do płacić.

          Komentarz


            #20
            Przed wyłudzeniem numeru sprawdzają czy jest prawdziwy więc wymyślonego nie można podać. Co do płacenia to nie, ja nie byłbym w stanie zapłacić. I podtrzymuję że skoro wyłudzają numer to mają w tym cel.

            Komentarz


              #21
              Po twoim numerze telefonu i pobranych kontaktach z twojego znajomego, jestesmy w stanie zasugerowac twojemu znajomemu, ze ty tez masz GG i zamiast pisac SMSy, mozecie gadac na GG. Po to nam te numery. I nie nazywaj tego wyludzeniem, gdyz wyludzenie byloby, gdybysmy po cichu pobierali numer. Robimy to jawnie, mozesz nie podac, jesli nie chcesz.

              Komentarz


                #22
                Skoro mówisz, że można nie podawać, to dajcie opcję : " Dziękuję nie chcę podawać numeru " , lub : " Nie - nie pytaj więcej "

                Komentarz


                  #23
                  Nie zrobimy tego. Zostaje jak jest.

                  Komentarz


                    #24
                    Czyli chcecie wyłudzić numer. Ja zapytanie o numer dostaję co ponowne uruchomienie GG, czyli co chwilę, bo przez PUSH się samo wyłącza.

                    Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

                    Komentarz


                      #25
                      Powinno byc raz na dobe. Chyba, ze klikasz "Wyloguj". Wtedy po ponownym zalogowaniu. Wylogowujesz sie?

                      Komentarz


                        #26
                        Nie, nie potrzebuję się wylogowywać z GG

                        Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

                        Komentarz


                          #27
                          Skoro podanie numeru telefonu powoduje ( jak mniemam ) zaprzestanie wyświetlania tego komunikatu, to brak opcji do odmowy skutkujący pokazywaniem tego zapytania o ile nie zasługuje wg. Was na określenie " wymuszanie ", to na pewno można podciągnąć to pod uciążliwe nękanie - ponieważ nie znalazłem nigdzie w regulaminie OBOWIĄZKU podania mojego numeru do Waszej wiedzy.



                          http://karne.pl/stalking.html
                          Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                            Powinno byc raz na dobe. Chyba, ze klikasz "Wyloguj". Wtedy po ponownym zalogowaniu. Wylogowujesz sie?
                            Czyli raz na dobę próbujecie wyłudzić numer. Liczycie na to że każdy w końcu dla świętego spokoju poda nr. Po cichu wyłudzić nie możecie bo to niezgodne z prawem. Załóżmy jednak że nie mam racji, skoro tak to poproszę o odpowiedź. Dla tych którzy nie chcą żeby znajomi ich znaleźli pytanie będzie wyświetlać się bez końca bo: (tu proszę uzasadnić dlaczego tak musi być)

                            Komentarz


                              #29
                              krzos - sprawdzimy to, nie powinno raczej tak byc. northareth - teraz to ja czuje sie nekany przez Ciebie prosba o zmiane zachowania aplikacji. lucekk - nie bede z Toba dyskutowac. Mysl co chcesz.

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                                krzos - sprawdzimy to, nie powinno raczej tak byc. northareth - teraz to ja czuje sie nekany przez Ciebie prosba o zmiane zachowania aplikacji. lucekk - nie bede z Toba dyskutowac. Mysl co chcesz.
                                Tylko że nie tylko ja tak myślę

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X