Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z powiadomieniami w GG Android

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Problem z powiadomieniami w GG Android

    Witam serdecznie chciałem zgłosić problem z powiadomieniami na systemie android raz są raz ich nie ma raz działa raz nie przykładowo z kimś rozmawiam i pokazuje ze napisała ta osoba drugi raz musze wchodzić na aplikacje i dopiero widzę ze cos jest nie wiem o co chodzi bo wszelkie powiadomienia mam włączone od GG a mimo to musze wchodzić i patrzeć czy jest jakaś wiadomość zróbcie coś z tym bo na dłuższą metę jest to uciążliwe pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Pelsonn będziemy wdzięczni za bezpośredni kontakt z nami na mobilne@gadu-gadu.pl. W zgłoszeniu koniecznie podaj numer GG, wersję aplikacji i model telefonu. Będziemy dopytywać o szczegóły w zgłoszeniu e-mail.

    Komentarz


      #3
      Ooo to cekawa reakcja... wele ludzi ne widzi powadomen na telefone i do tej pory byla odpowedz ze gg na telefone ma tryb oscedzana baterii i dlatego ne pokazuje powadomen... zmenilo se to juz?
      Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        FacetNaWuzku ostatnie wydania aplikacji GG naprawiły błędy powiadomień. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami bo będziemy dopytywać o szczegóły.

        Komentarz


          #5
          Ooo to tzeba bedze moih znajomyh poinformowac o tym hihi
          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Pelsonn Zobacz posta
            Witam serdecznie chciałem zgłosić problem z powiadomieniami na systemie android raz są raz ich nie ma
            Faktycznie są u Ciebie problemy z powiadomieniami. Spróbuj w ustawieniach telefonu poszukać jakiś ustawień związanych z oszczędzaniem energii i powyłączać wszelkie oszczędzacze baterii. Niestety instrukcji nie jestem w stanie podać dla Twojego telefonu, gdyż nigdy nie miałem do czynienia z telefonami tej marki.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta

              Faktycznie są u Ciebie problemy z powiadomieniami. Spróbuj w ustawieniach telefonu poszukać jakiś ustawień związanych z oszczędzaniem energii i powyłączać wszelkie oszczędzacze baterii. Niestety instrukcji nie jestem w stanie podać dla Twojego telefonu, gdyż nigdy nie miałem do czynienia z telefonami tej marki.
              Witam a skad wiesz jaka marke mam telefonu?

              Komentarz


                #8
                Po adresie IP.

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Pelsonn Zobacz posta
                  Witam a skad wiesz jaka marke mam telefonu?
                  To proste, ponieważ ma nieograniczony dostęp do logów serwera na produkcji, a w nim każde połączenie jest jak widać rejestrowane wraz z polem User Agent (które nazywa "adres IP" bo się nie zna). Jest to oczywiście zupełnie niezgodne z RODO i nie jest pierwszą tego typu akcją. Jak ja za dużo problemów zgłaszałem, to mnie "ukarał" opublikowaniem treści rzekomo moich wiadomości. To taka mentalność chanopa na IRC w latach 90, wolno mu wszystko bo ma klucze do serwera.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X