Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Javożale odnośnie braku bety (wycinek z wątku z opiniami)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    dobra, miejmy nadzieję że jutro już będzie...

    Komentarz


      #47
      Też mi się tak wydaje, że jutro powinno już być.
      Dobrze by było, żeby było, bo całkiem dobre jest te gg 5.0 jak dla mnie.
      Zadowolony byłem, że nie gubi mi już kontaktów, są wszystkie wiadomości jakie wysyłałem z gg na komputerze i brak opłat za korzystanie z mobilnego gg.
      Aby tylko już tak zostało jak jest i się nie pogorszyło, tylko szło w gobrym kierunku.
      Ostatnio GG zaczyna zmierzać w dobrym kierunku.
      Nie jest takie baGGno jak było w wersji 10.
      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Tyle razy w tym wątku prosiliśmy by nie cytować poprzedniego posta...

      Komentarz


        #48
        tyle że mi na tamtej becię wyskakiwał ten błąd altert 2,20 . i modlę się żeby go na tej becie nie było ;/

        Komentarz


          #49
          Po której godzinie można sie spodziewać BEZ BŁĘDNEJ wersji gg javowego?

          Komentarz


            #50
            Modlitwa w intencji programistów GG Network by się zapewne przydała.... ; d

            Komentarz


              #51
              15:00 już a bety jak nie ma tak nie ma.

              Komentarz


                #52
                Niestety... -.- pewnie nas mają gdzieś a zajmują sie androidem ... -.-

                Komentarz


                  #53
                  Znowu się zaczyna olewka...

                  ---------- Post added at 15:01 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

                  Androida już wydaliście , a javy jeszcze nie. Więc może ruszcie te wielkie dupy i wydajcie kolejną wersję beta!!!!

                  Komentarz


                    #54
                    nie zdziwie sie jak sie jej dzisiaj nie doczekamy...

                    Komentarz


                      #55
                      Wy naprawdę wierzycie, że jedna osoba lub cały team zajmuje się w jednej chwili tylko jedną wersją GG? Jak pojawi się jeszcze raz pytanie o to kiedy beta, albo czy jednak dzisiaj wyjdzie, to się będziemy żegnać, bo śmiecicie forum bezwartościowymi postami nabijając sobie licznik postów.

                      @Bestia. - chamstwa nie toleruję.

                      Niektórzy z Was są tak bezczelni, że gdybym był na miejscu programistów, to bym bety im w ogóle nie udostępniał, by potem nie czytać takich tekstów. I chyba zrobimy tak, że dostęp do działu z testami będzie wymagał posiadania dodatniego poziomu punktów reputacji. Osoby te nic nie wiedzą o pracy programisty, ale najgłośniej krzyczą, że coś się da zrobić, a i że da się w godzinę. GG nie jest aplikacją pisaną przez studenta na kolanie na zaliczenie z browarem w ręku - to musi być napisane porządnie. Dadzą teraz betę w wersji nieukończonej to będziecie lać żale, że nie potrafią programować, bo nie działa... nie działa, bo chcecie mieć od razu.

                      Oczywiście nie mówię o wszystkich, bo na szczęście jest sporo osób, które nie robią bałaganu i w zamian za udostępnienie bety zgłaszają błędy, sugestie i opinie - jak najbardziej jestem wdzięczny, dzięki temu produkt staje się lepszy, ale to, że jest udostępniona beta dla Was to tylko dobra wola programistów, a nie ich obowiązek. Dla przykładu GG dla iOS'a nie ma w ogóle bet.
                      Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                      Komentarz


                        #56
                        Bestia, gdybym był adminem zarobiłbyś bana, bo to skrajne chamstwo i brak tolerancji. Jesteśmy tu gośćmi, a panoszycie się jak na swoim. To jest beta, na dodatek darmowa. Macie stabilną wersje która możecie używać, więc nie macie prawa narzekać i się pienić! Ten temat tu, to doskonały przykład niewdzięczności ludzkiej i braku uszanowania, że coś się robi DLA WAS i to jak na razie za darmo. Poza tym to jest BETA, a i pewnie wiecie co znaczy POŚLIZG, prawda?
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz


                          #57
                          A ja nie toleruje nieróbstwa! I szczytu bezczelności olewając użytkowników czekających na kolejną wersję beta. Pozatym Wasky sam wyraźnie napisał że w piątek będzie beta. A tu już poniedziałek i bety nie ma.
                          Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #58
                            Bestia to jest wersja testowa i ma pełne prawo być niedorobiona. Nie udało im się, trudno, czekaj na kolejną ale nie pyszcz za coś, czego wcale robić nie muszą. Masz stabilną wersje. Jesteś skrajnie nietolerancyjny, nieuprzejmy, żeby nie powiedzieć chamski, bo nie lubię barwnie określać ludzi, po prostu nie wytrzymałem. Brak kultury i tyle, kończę temat.

                            Pozdrawiam
                            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                            Komentarz


                              #59
                              Ale ja nie wypominam im błedów tylko to że obiecują a później nie dają kolejną betę. Obiecanki cacanki a głupim użytkownikom radość.
                              Też już kończę.

                              Komentarz


                                #60
                                mówiąc szczerze nie widziałem nigdzie obietnicy, że beta będzie dzisiaj, jutro, czy w ogóle w tym miesiącu. Widziałem tylko:
                                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                                Będzie, jak się ze wszystkim wyrobimy.

                                @down, porównaj daty kiedy co zostało napisane.
                                Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X