Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd uniemożliwiający uruchomienie GG:(javax.microedition.pki.CertificateException...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Wydaliśmy przed chwilą betę, która ma poprawione połączenia.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    po powrocie do domu sprawdze i powiadomie czy pomogło

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Jest możliwość, ze update softa w telefonie rozwiąże problem.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    Nie pocieszyłes mnie teraz

    Ale cóż trzeba cierpliwie czekać
    A może najnowsza wersja softa coś zmieni?

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Podejrzewam, że dopiero w przyszłym tygodniu coś wydamy.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    Witam ponownie.
    Wiem ze jestem uparty, ale może podalibyście przybliżona datę wydania wersji która będzie działać?

    P.S. Kumpel ma Avile i działa mu beta :o

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Tak właśnie jest. Szczegóły znajdziesz w dziale beta. Opisywałem to kiedyś dokładnie.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    Ja to w sumie mam pytanie.
    Czy bląd który jest wywalalny nie dotyczy czasem Bezp. Poł. SSL?

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    ''Kolego'' to że czasy gimbusów przeżyłem kilka tysięcy lat temu znaczy że jednak już niestety studiuję/pracuję i na szczęście jeszcze mi trochę zostaje . W sumie Sony WT19I to bardziej walkman niż smartfon, mam jednak nadzieję że tym razem uda się odpalić któreś dzieło gg network. Ten błąd w javie może być spowodowany wolnym połączeniem? Chociaż wciąż nie wiem po co taka 'automatyzacja' javy skoro ma działać także na starszych tele. Po instalacji zajmuje i wymaga tyle co lepsza gierka 3D w javie.. Nie jestem programistą javy, chaotycznie się tym bawię, ale uważam że w tej wersji powinna służyć wyłącznie do pisania i nie potrzebuje wodotryskow z wersji desktopowej. Ale to jest wyłącznie moje zdanie, może się mylę.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    Kolego bo Ciebie stać na smartfon xD
    Ja co prawda mam nokie e51 ale ten mały wyświetlacz niszczy moje oczy

    Trzeba czekać aż chłopaki rozwiążą problem a jak nie rozwiążą to nas użytkowników Avilek jest duzo haha

    Zostaw komentarz:


  • MrAFK
    odpowiedział(a)
    Ja czekałem na DZIAŁAJĄCĄ wersję na k800i / k810i oraz k850i bo wysłane wiadomości nie dochodzą, czasami takie lagi że nawet odczytać nie można... a o używaniu już nie wspomnę bo nadaje się tylko żeby sprawdzić czas i pooglądać statusy ale spoko już nie musicie się trudzić, kupiłem sobie nowy smartfon z andkiem więc ''problem rozwiązany''

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    Czekaliście już tyle, że jeszcze dwa dni możecie poczekać Nie wydamy czegoś, co wiemy że nie działa.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    Coś jest w tym co mówisz.

    Ale jeśli jasno byłoby podkreślone, że to wersja testowa dla tych modeli i nie jest powiedziane, że komunikator musi się połączyć i ciągle silnik jest aktualizowany i zostanie wydana u 100% działająca wersja, użytkownicy którym gadu gadu się uruchomi będą zadowoleni ze w końcu działa na ich telefonach a Ci którym nie zadziała, cóż muszę cierpliwie poczekać na ulepszenie

    Ale to tylko moje zdanie, rozumiem znaczenie słowa beta i nie oczekuje cudów

    Zostaw komentarz:


  • Wasky
    odpowiedział(a)
    I potem będę miał 30 osób narzekających, że GG to g***no, że się nie łączy, itp. Nie wydajemy czegoś, co wiemy, że zupełnie się nie nadaje.

    Zostaw komentarz:


  • CipiS
    odpowiedział(a)
    oj tam wewnętrzne testy
    Ja chętnie odpalilbym na swojej Avilce już to gadu.


    Może jakiś link do pobrania czy coś
    Ostatnio edytowany przez CipiS; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X