Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg 5.3.1.20142 SE w890i

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzos
    odpowiedział(a)
    Platforma już nie jest wspierana.

    Wysłane z mojego GT-S5830 przy użyciu Tapatalk 4

    Zostaw komentarz:


  • Kociak_Pogromca
    odpowiedział(a)
    Witam, jak widzę mija już 5 miesiąc od pojawienia się od tego problemu i nic nie zrobione w tym kroku, wydana została nowa wersja ale nic nie wprowadziło. Problem rzekomo dla was jest już znany, i zapewne nic nie robicie w tym celu już. Gg umarło..

    Zostaw komentarz:


  • kierman
    odpowiedział(a)
    Dokładnie ...inne aplikacje stosujące do dostęp do internetu działają poprawnie....
    ..A co do odpłatności za PlayGG to nie przesadzajmy ,zawsze to jakaś kasa ale dwa piwa lub pół paczki fajek na miesiąc to nie fortuna...

    Zostaw komentarz:


  • Kilker
    odpowiedział(a)
    Przyłączam się do problemu. Ostatnie 2 aktualizacje gg nie działają mi na telefonie. Nawet przywracałem ustawienia fabryczne, nowe profile do internetu i nic.
    Jak napisał @Kociak_Pogromca zezwalam gg na połączenie z internetem i się wiesza.
    Mój telefon to k850i.

    Zostaw komentarz:


  • Kociak_Pogromca
    odpowiedział(a)
    @ anxiss kierman ma ten sam problem co ja, tu nie jest wina z typem polaczenia, tu problem moze tkwic z polaczeniem z wami ktore jest szyfrowane lub zabezpieczone jakos i nasze telefony pewnie tego nie obsluguja, i gdy sie zezwoli aplikacji na polaczenie z netem to zawiesza telefon tylko wyjecie baterii pomaga na to. Bo inne aplikacje uzywajace internet dzialaja normalnie. Tylko aplikacja gg 5.x.x zawiesza telefon jak sie zezwala na polaczenie. Jak sie nie zezwoli to blad polaczenia z internetem aplikacja zostanie zamknieta. I nie zawiesza telefonu jak sie odmowi polaczenie. Problem ten wystapil w dniach od 3 do 23 lipca tego roku.
    Nie jestem tego oszacować dokładnie kiedy.
    Bo do dnia 3 lipca działała, przez 20 dni nie użytkowałem i włączając gg 23 lipca efekt opisywany wyżej.
    I nie używam już komunikatora gg na telefonie.
    Bo play gg jest odpłatne.

    Zostaw komentarz:


  • Anixss
    odpowiedział(a)
    Zweryfikuj domyślne połączenie internetowe. Powinieneś używać połączenia typu Internet GPRS, a nie WAP.

    Zostaw komentarz:


  • kierman
    odpowiedział(a)
    Lipa z tą aktualizacją ....Zainastalowałem najnowszą wersje już po komunikacie o usunięciu problemu...i nadal to samo takie same objawy jak wcześniej...Operatorskie PlayGG chodzi na tym samym telefonie jak najlepiej tak i w kraju jak i w roamingu zagranicznym...tak więc...szkoda słów...

    Zostaw komentarz:


  • Kociak_Pogromca
    odpowiedział(a)
    wersję 5.3.2.xxxxx już sprawdzałem, oraz także sprawdzałem stare wersję od 5.0.1 do aktualnej
    Wszędzie tak samo - po uruchomieniu aplikacji i zezwoleniu dostępu do internetu w chwili łączenia z serwerem gg lub z czym się tam łączy pierwszy raz, zawiesza telefon.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Hej, poszło wydanie, zaktualizujcie się proszę.

    Zostaw komentarz:


  • Kociak_Pogromca
    odpowiedział(a)
    cześć, to ponawiam, podejmujecie jakieś akcje wobec tej aplikacji lub czy ukaże się kolejna wersja?
    bo sporo czasu minęło, i zero wieści

    Zostaw komentarz:


  • hawres
    odpowiedział(a)
    dołączam się do pytania poprzednika. ciut czasu minęło. owszem, mam gadu na tablecie, ale na telefonie też by się przydało. szczególnie, że nowy rok szkolny, mniej w domu bd.

    Zostaw komentarz:


  • kierman
    odpowiedział(a)
    Jakieś postępy w wyeliminowaniu problemu? temat jakoś przycichł a aplikacja nadal nie działa?

    Zostaw komentarz:


  • GGAdmin
    odpowiedział(a)
    Dziękujemy wszystkim za szczegóły. Namierzyliśmy problem i pracujemy nad jego wyeliminowaniem. Zamieszczę informację jak to nastąpi.

    Zostaw komentarz:


  • kierman
    odpowiedział(a)
    Witam Mam taki sam problem jak Kociak_Pogromca.przy uruchamianiu aplikacji GG na telefonie SE K800i pokazuje status łączenia 0% i tak bez końca . Wersja GG 5.3.1. 20142 I zawiesza telefon ,aby cokolwiek zrobić trzeba go zresetować przez wyjęcie baterii,samo wyłączenie nie pomaga. Wersja GG 5.2.0 20135 chodziło bez zarzutu i w sieci Play i w zagranicznej Szwedzkiej sieci Comviq i Norweskiej Lebara .wersja GG 5.3.1 20142 na tym samym telefonie nie chce się już nie chce się uruchomić . Ustawienia internetowe są dobre ponieważ inne aplikacje korzystające z dostępu do internetu pracują bez problemów.
    Aplikacja PlayGG 2.0.1 na tym telefonie działa bez problemów we wszystkich ww sieciach.
    Ostatnio edytowany przez kierman; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • hawres
    odpowiedział(a)
    telefon mam z virgin mobile. tak, połączenie jest właściwe, internetowe. przy pierwszym łączeniu, GG 5.3.120142 i łączenie 0% aż do nieskończoności trwające. a przynajmniej do końca baterii.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X