Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 4.2 nie działający widget

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Pobrałem ze Sklepu aktualizację 4.2.1, niestety po zainstalowaniu pokazuje się wersja 4.2.0. Odinstalowałem z telefonu, usunąłem pliki *.json z Data i pobrałem ponownie ze Sklepu. Efekt taki sam. Wersja 4.2.0. Widget nadal nie działa.

    Screenshot0019.jpg
    Screenshot0021.jpg
    Screenshot0022.jpg
    screenshot0025.jpg
    screenshot0026 (Custom).jpg
    Ostatnio edytowany przez musli; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #17
      Spróbuj wywalić wszystko związane z gg, łącznie z katalogiem .config z dysku c. Potem spróbuj zainstalować gg, ale na innym dysku niż było wcześniej
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #18
        Próbowałem tych sposobów z wersją 4.2.0 więc i teraz z wersją 4.2.1 też to zrobiłem. Niestety bez większych efektów. Ale chyba nie chcesz zasugerować, że po to robiono "aktualizację", żeby dalej trzeba było grzebać w plikach telefonu przed instalacją.

        Komentarz


          #19
          Jest problem z serwerami Nokii, nie zawsze serwują nowy plik - w wątku "Aktualizacja" jest opis jak ściągnąć nową wersję.

          Komentarz


            #20
            Wersja 4.2.1 zainstalowana.
            Widget działa ale nie do końca chyba. Przy zablokowanym ekranie (wygaszacz) nie działają dźwięki powiadomień. Po odblokowaniu ekranu na widgecie nie widać informacji o nowych wiadomościach pomimo, że ktoś do mnie pisał. Po tapnięciu w widget otwiera się okno rozmowy i dopiero widać nowe wiadomości. Widget więc działa prawidłowo na aktywnym telefonie bez wygaszacza. Aplikacja zainstalowana na dysku C. Gdy jest zainstalowana na innym nie ma dalej dźwięków powiadomień nawet przy braku wygaszacza.

            Komentarz


              #21
              Rozumiem, że nie planuje się już poprawek widgetu, który w obecnym stanie jest w sumie do niczego nie potrzebny, ponieważ nie działa jak należy. A szkoda. Wystarczyłoby poprawić kilka rzeczy, żeby aplikacja gg z widgetem nie była dalej w fazie beta. Bo oczywiście tego co wypuściliście nie chcecie nazwać wersją finalną

              Komentarz


                #22
                @musli
                I tak powinieneś się cieszyć, że Tobie widget działa... Ja mimo instalacji czy to na karcie pamięci, czy to w pamięci telefonu nie mogę sprawić aby widget zadziałał. Po dodaniu na pulpit i kliknięciu w niego ciągle tylko "Zainstaluj GG"... No cóż, pewnie to wina telefonu, może Nokia 5800 nie obsługuje tej opcji. Nawet nie wiem.

                Komentarz


                  #23
                  Od kiedy to Nokia 5800 obsługuje widgety? :O
                  Z tego co pamiętam, z czasów kiedy jeszcze w/w telefon posiadałem, to widgety działały tylko jeżeli zainstalowało się cROM...
                  www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                  Komentarz


                    #24
                    jak słusznie zauważył Shreqg2 na Nokia 5800 nie będzie działał widget - nie ma takiej możliwości od strony systemu
                    m.in. widget nie będzie działał na modelach: 5250, 5800, 5230, 5233, 5228, 5235, 5530, 5250, X6-00, C5-XX

                    Komentarz


                      #25
                      ok ale czy coś będzie robione w kwestii dźwięków i powiadomień podczas wygaszacza ekranu? Bez poprawnego działania tego, widget na HS jest kompletnie bezużyteczny.

                      Komentarz


                        #26
                        Dzięki za odpowiedź w kwestii mojej nokii, czas zmienić na inny tel :/
                        Pozdrawiam.

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez Shreqg2 Zobacz posta
                          Od kiedy to Nokia 5800 obsługuje widgety?
                          Od około roku

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez musli Zobacz posta
                            ok ale czy coś będzie robione w kwestii dźwięków i powiadomień podczas wygaszacza ekranu? Bez poprawnego działania tego, widget na HS jest kompletnie bezużyteczny.
                            tak, jest to już zrobione u nas w wersji developerskiej

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X