Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    jak możesz to sprawdź w "home" czy masz taki plik GGWidget.wgz

    Komentarz


      Zamieszczone przez matemaciek Zobacz posta
      ... Z 3rd Edition jest jakiś drobny problem, ...
      Czy wiadomo kiedy ten problem zostanie naprawiony?

      Komentarz


        "Pracują nad tym nasi najlepsi ludzie" (-; Mamy nadzieję w tym tygodniu wrzucić poprawkę do QA Nokii.

        Komentarz


          Chcę zainstalować GG widget ale nic z tego. Usuwałem pliki starego GG, zrestartowałem telefon, zainstalowałem pliki na innej karcie pamięci. Na dysku "C" mam tylko GGwidget.json. Nigdzie nie mogę znaleźć GGwidget.wgz. Kiedy klikam aby dodać widget, wyskakuje mi czarny ekran nazwany jako "Usługi" nic więcej tylko czarne tło i możliwość wyjścia z niego. Mam telefon NOKIA C7 na wersji Belle. Wszystko spoko tylko widgetu nie ma Dziękuję z góry za pomoc.

          @EDIT

          Do tego kiedy zablokuje ekran nie ma dźwięków przychodzącej wiadomości.
          Nie wiem czy to nie będzie wina zainstalowania GG na karcie zewnętrznej zamiast na C lub E

          @DOWN

          Postaram się ale mam mało miejsca. Napiszę jak zrobię.
          Ostatnio edytowany przez pioxis; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: odpowiedź

          Komentarz


            czy możesz spróbować zainstalować GG w pamięci telefonu?

            ---

            jeśli po przeinstalowaniu GG będziesz miał dalej problem spróbuj pobrać plik http://gg.pl/dysk/LpbLNlYcJvIZL5bLNlYeLU0/GGWidget.wgz i zainstalować ręcznie
            Ostatnio edytowany przez XueBao; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: plik wgz

            Komentarz


              Odinstalowałem i zainstalowałem na C czyli w pamięci telefonu, za czym poszło to, że zainstalowała się znowu wersja 4.1 mimo, że usunąłem pliki z /data/.conf itp. Spróbuję jeszcze zainstalować GG na partycji nie "operacyjnej" tylko po prostu pamięci wbudowanej.

              @e

              lipa, bede musial recznie zainstalowac widget. tylko na karcie pamieci instaluje mi sie nowka gg
              Ostatnio edytowany przez pioxis; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                spróbuj ręcznie i napisz czy działa, dzięki

                Komentarz


                  Widget się zainstalował, widać tylko status jaki posiadam, ale na razie tylko tyle sprawdziłem jakbym znalazł jakieś problemy to się odezwę.

                  Komentarz


                    Do OVI przeszła już też wersja na S^1

                    Wersja na 3rd Edition po poprawce już czeka w Nokii na QA.

                    Komentarz


                      Czas oczekiwania taki jak poprzednio, około tygodnia?

                      Komentarz


                        @tifoso, odnośnie czasu oczekiwania nie ma jakiejś zasady. Może być tydzień, mogą być trzy dni, mogą być dwa tygodnie. Wszystko zależy od testerów z QA
                        Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                        Komentarz


                          ale błędy to w oddzielnych wątkach proszę niektórych interesuje tylko fakt aktualizacji (zgodnie z tematem), a dostają maile z powiadomieniami o błędach

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez matemaciek Zobacz posta
                            Do OVI przeszła już też wersja na S^1

                            Wersja na 3rd Edition po poprawce już czeka w Nokii na QA.

                            Próbowałem ściągać tą wersje za pomocą Ovi dla telefonów:

                            -5230
                            -C6
                            -N97

                            i wszędzie jest wersja 4.1 .

                            A jak wybieram nokie 500 belle to jest wersja 4.2 , tylko że dla s^3. Co jest grane?

                            Komentarz


                              Tu masz link do wersji 4.2 na s60v5 jeśli nie możesz pobrać bezpośrednio z Ovi Store: LINK
                              www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                              Komentarz


                                Dziękuje bardzo na 5230@C6 śmiga bardzo fajnie

                                ---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 17:50 ----------

                                Można jeszcze poprosić o link do widgetu dla s60v5?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X