Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    No sorki, ale według mnie ważniejsze by było raczej naprawienie błędu, że aplikacja nawet nie chce się włączyć, a nie jakiś bezsensowny wskaźnik pisania albo animowane emotikony ;x

    Komentarz


      Owszem ale też moim zdaniem bez sensu było go usuwać
      Adios

      Komentarz


        Ja nie mówię że mają to teraz dodać. Mówię że jak już wyjdzie oficjalna wersja to żeby w niej się podane wyżej przezemnie rzeczy się znalazły.

        Komentarz


          Ale jeszcze nie wyszła oficjalna wersja, a o tym napisałeś z 10 razy chyba żeby dodali ;x Wiele błędów jest wciąż, a Ty (Bestia) się uparłeś na te rzeczy...

          P.S
          Pisze się: "przeze mnie" ;f

          Komentarz


            Ja mam problem z uruchomieniem aplikacji.Pisze mi taki błąd "Błąd połączenia z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.io.ConnectionNotFoundException : error 0 in socket::open)" Próbowałem się łączyć przez profil WAP i INTERNET bez żadnego skutku.
            Jak aplikacja się mnie pyta o zezwolenie do internetu to jej zezwalam. Telefon to Samsung Avila. Z góry dzięki za pomoc.
            Przed chwilą pojawił mi się taki błąd "Błąd połączenie z internetem. GG zostanie zamknięte. (javax.microedition.pki.CertificateException: Certificate was issued by an unrecognized entity)".
            Tak jak by telefon nie rozpoznawał wymaganego certyfikatu :/
            Ostatnio edytowany przez mark1a; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              Ok, pora na moją ocenę xD
              1. Czas wkońcu działa poprawnie.
              2. (Nie) cieszę się ze starych kontaktów, których od x czasu nie mam. Ale z drugiej strony to plus
              3. Wysłając maila z aplikacji polskie znaki u odbiorcy nie są wyświetlane poprawnie. (Pominę fakt, że już wieki temu to zgłaszałem ;P)
              4. <EDIT> Posługiwanie się nickiem działa
              5. @Bestia Jeśli chodzi Tb o to okienko pisania wiadomości na dole to zjedź na sam dół rozmowy i zacząć pisać.
              6. Gdzie jest export kontaktów ? (Należy odebrać jako sugestię a nie żal ) Nie ufam gg serwerom (wogóle - polskim), więc wolałbym mieć kopię w pliku
              7. Bym zapomniał oO Tzw. nowa linia w rozmowie jest odczytywana jako znak zapytania ;x
              Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
              Adios

              Komentarz


                Mi chodzi o takie coś że wiadomo np. że druga osoba teraz do nas pisze tak jak to jest na kompie.

                Komentarz


                  Aa xDD Dla mnie mało przydatne, bo zazwyczaj apkę mam w tle ale można by było i tak
                  PS Dlaczego link zostaje wysyłany na mój mail gmail a nie na taki, jaki mam na konto.gadu-gadu.pl ? Chodzi o tą aktywację konta, której link i tak przyszedł kilka dni później
                  Ostatnio edytowany przez ReBeLs513; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Adios

                  Komentarz


                    A dla mnie to właśnie byłoby bardzo przydatne.

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Loca Zobacz posta
                      No sorki, ale według mnie ważniejsze by było raczej naprawienie błędu, że aplikacja nawet nie chce się włączyć, a nie jakiś bezsensowny wskaźnik pisania albo animowane emotikony ;x

                      Były animowane w 4.7... Jestem ' za ' .

                      Komentarz


                        Jeśli chodzi o ten błąd z certyfikatem... U mnie on wystąpił jak po zaimportowaniu kontaktów od razu wszedłem w ustawianie opisu i zacząłem pisać ( z 10 s. było włączone to okienko) - aplikacja wtedy nie jest aktywna i nie łączyła się z internetem a w skutek tego po powrocie do listy kontaktów wyskoczył ten błąd, więc się połączyłem jeszcze raz z netem i było git. Kolejnym więc błędem jest to, że apka "się zwiesza"/ nie reaguje, kiedy trochę dłużej pisze się np. opis lub z kimś z tego okno edycji z telefonu, nie z paska w gg (nie wiem jak to nazwać ; P)
                        Również byłoby dobrze, gdyby dźwięki aplikacji się nie zacinały (nie zawsze one są) ale ktoś już o tym wspomniał. I jeszcze przy dźwiękach zostając - dlaczego ich głośność zależy od vol. odtwarzacza a nie ustawionego profilu ??
                        Adios

                        Komentarz


                          Przypomnę ostatni już raz, zróbcie cokolwiek żeby podstawa aplikacji mianowicie pisanie ze znajomymi działało, bo jak na razie wejdę na gg to zegarek, i statusy działają prawidłowo reszta już nie, nawet wiadomości nie można odczytać!

                          Komentarz


                            Czyżby istniała możliwość że mgg dla javy będzie za darmo? Bo zauważyłem dzisiaj wyświetlającą się reklamę play.

                            Komentarz


                              A czy to jest temat tego dotyczący? Załóż oddzielny, chociaż wydaje mi się że już była o tym mowa.

                              Komentarz


                                Przypomniało mi się... Na lapku mam Nowe GG zainstalowane. Nie wiem, 8 albo 9 i tam jest opcja, że można albo pokazywać pionowe opisy albo nie. Dlaczego w wersji mgg tak może nie być ?
                                Adios

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X