Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wersja dla Nokii różni się wielkością ikonki aplikacji. Kod jest ten sam, nie kłamaliśmy. Powyższą twoją wypowiedź traktuję jako obrazę twórców aplikacji, za co otrzymałeś ostrzeżenie. Twoja wypowiedź była również nie na temat. Za to dostałeś kolejne ostrzeżenie.
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      Skończ w końcu. Wydali wersję na platformę, a niektóre telefony w ogóle nie działają na platformach tylko na systemach w wersji producenta, więc co tu zmieniać?
      Prawdopodobnie używasz telefonu z ogólną wersją, więc możliwości muszą być dopasowane do ogółu.

      Nie wyzywaj od kłamców - chcesz lepszą, zrób lepszą ^^
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        Jeszcze dodam, że wersja na Nokie poszła dlatego, że na Nokiach nie ma problemów z szyfrowanym połączeniem. W innych telefonach ten problem cały czas istnieje, my nadal z tym walczymy i dlatego Nokia poszła pierwsza. W przyszłym tygodniu zapewne pojawi się kolejna wersja beta z poprawką połączeń, która powinna już się łączyć na wszystkich telefonach. Jeśli się uda, to będziemy wtedy przymierzali się do oficjalnego wydania na wszystkie telefony.

        Komentarz


          Mam małą sugestię, moglibyście dodać aplikację jako publicznie dostępną do katalogu nokii, bo ciężko ją znaleźć nie mają bezpośredniego adresu.

          Komentarz


            ta wersia na nokie ucina zdania tak że czasem nie da się zrozumieć co ludzie piszą , myślę że w oficjalnej wersji takie błędy są niedopuszczalne,poprostu nie da się przez to normalnie rozmawiać.

            Komentarz


              Po co jest opcja "zrób zdjęcie" skoro nie idzie wysłać dobrego zdjęcia gdyż limit na to nie pozwala. Dlaczego nie możecie zdjąć tego limitu w wersji mobilnej jak i tej na komputery?.

              Komentarz


                Kiedy kolejna wersja
                c0d3r.eu Zapraszam

                Komentarz


                  Podejrzewam, że nie wcześniej niż w środę. Nie potrafię nic precyzyjniej powiedzieć.

                  Komentarz


                    Uwzględnisz moje sugestie z wiadomośći prywatnej
                    c0d3r.eu Zapraszam

                    Komentarz


                      Apel na przyszłość do wszystkich: Proszę nie pisać do mnie na priv w sprawach, które faktycznie tego nie wymagają.
                      Prosiłeś na privie o awatary i usuwanie rozmów z listy ostatnich. To drugie będzie. Jeśli chodzi o awatary to wielokrotnie była już o tym rozmowa.

                      Komentarz


                        Ok sory. A jakie planujesz zmiany jeszcze
                        c0d3r.eu Zapraszam

                        Komentarz


                          Nie wiem. Ja jestem bardziej pośrednikiem do forum. Bardzo rzadko coś robię przy Javowym. Mój główny projekt to Android.

                          Komentarz


                            Będzie dzisiaj nowa beta?

                            Komentarz


                              Raczej wątpię. Aktualnie działamy nad ogarnięciem tego CertificateException i niestety nie najlepiej nam idzie...

                              Komentarz


                                1.Posiadam telefon Sony Ericsson TXT PRo i po wysunięciu klawiatury GG nie chce zmienić orientacji ;/ ( w operze mini mi zmienia wiec to nie wina telefonu) moglibyście zrobić taką opcję?
                                2. Mogę pisać w konferencji ale nie mogę tworzyć (brak takiej opcji)
                                3. Po przesuwaniu wiadomości emotki "wyprzedzają" wiadomość (chodzi o to że ucieka lekko w górę)


                                Najbardziej zalezy mi na pkt. 1 poniewaz jest to dosyc irytujące

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X