Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dźwięki i skórki, ustawienia prywatności

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dźwięki i skórki, ustawienia prywatności

    Właśnie zainstalowałam jakąś aktualizację, która od dłuższego czasu nachalnie się pchała, nie mam pojęcia jaka to wersja I nie wiem czy ja ślepa jestem, czy NAPRAWDĘ nie da się zmienić po swojemu tych denerwujących dźwięków powiadomień ani da się ustawić skórki innej niż fabryczna??? W poprzednim gg miałam dźwięki i skórki ściągnięte z oficjalnej strony, teraz nie widzę takiej opcji, żeby w ogóle móc sobie cokolwiek ściągnąć. Ratunku, czy to tak już zostanie?
    Druga kwestia, chyba ważniejsza - nie widzę nigdzie możliwości ukrycia się przed konkretną osobą z listy kontaktów!!! Czy jest gdzieś "nie pokazuj statusu przy opcji tylko dla znajomych"?

    #2
    W GG/Ustawienia/Komunikator masz opcje dźwięków i motywów kolorystycznych. Możesz również również zmienić ustawienia w oknie rozmowy, gdzie wybierasz zębate kółka i masz możliwość wyboru powiadomienia o nowych wiadomościach.

    Rozumiem, że chcesz się ukryć przed osobą z listy kontaktów. Wystarczy, że zmienisz ustawienie GG/Ustawienia/Moje Konto/Ustawienia prywatności wyłącz opcję pokazuj status nieznajomym . Następnie wyświetl profil danej osoby, wybierz "znajomy - opcje" oraz "ogranicz dostęp". Wówczas ta osoba nie będzie widziała ani Twojego statusu, ani opisu.

    Komentarz


      #3
      Dzięki, znalazłam ograniczanie dostępu Sama pewnie bym na to nie wpadła, poprzednio wystarczyło kliknąć na kontakt prawym przyciskiem...
      Ale dźwięków nadal nie mogę rozgryźć, w ustawieniach jest tylko 5 do wyboru i wszystkie denerwujące, nie widzę nigdzie opcji dodaj czy przeglądaj. Podobnie z motywami, jest biały, zielony, czerwony i żółty. Nie mam pojęcia jak mogłabym wgrać dźwięk czy skórkę na przykład z GaduDodatki.pl??? Nie pamiętam jak było w poprzedniej wersji, pamiętam tylko że wszystkie kiedyś ściągnięte dodatki po aktualizacji przechodziły do następnej wersji, teraz zniknęły i nie ma żadnej listy skórek ani nic podobnego.

      Komentarz


        #4
        Na chwilę obecną nie ma opcji dodawania innych dźwięków, czy skórek poza dostępnymi w programie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X