Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozmowy audio-video, gry, pogoda, dysk, itp. w GG na desktop

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rozmowy audio-video, gry, pogoda, dysk, itp. w GG na desktop

    Bardzo chciałbym, żeby zostały wprowadzone w następnej aktualizacji rozmowy audio / audio-video, gry, pogoda z ustawieniem lokalizacji na swoje miasto, GG dysk z pojemnością do 50 GB.

    #2
    Dziękujemy za Twoje Mrowa378 sugestie dotyczące nowych udogodnień jakie mogłyby się znaleźć w aplikacji GG.
    Dążymy do tego aby do aplikacji dodawać nowości i funkcje o których wspomniałeś. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się te opcje dodać.

    Komentarz


      #3
      ooo cy to oznaca ze w aplikacji pc bedze mozna uruhomic kamerke bez logowan na www? jakis cas temu byla mowa ze najperw hcece zrobic kamerki na wersje aplikacji mobilnej bez www... cy juz cos jest w tym kerunku zrobone?
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        #4
        FacetNaWuzku mamy nadzieję, że w przyszłości w wersji instalacyjnej aplikacji na PC też będzie opcja audio/wideo.
        Dążymy do tego aby na każdej końcówce było to możliwe, obecnie prace trwają nad audio/wideo w wersji mobilnej na Androida.

        Komentarz


          #5
          spoko... tylko zeby jednak bylo mozna dzwonic medzy ruznymi rodzajami aplikacji bo byla mowa ze ne bedze tej mozliwosci
          Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Mrowa378 Zobacz posta
            Bardzo chciałbym, żeby zostały wprowadzone w następnej aktualizacji rozmowy audio / audio-video, gry, pogoda z ustawieniem lokalizacji na swoje miasto, GG dysk z pojemnością do 50 GB. https://hej.mielec.pl/pl/651_materia...k---warto.html
            No bardzo dobrze. Dobry pomysł.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta
              , obecnie prace trwają nad audio/wideo w wersji mobilnej na Androida.
              Czy są jakieś postępy?

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Tropiciel Zobacz posta

                Czy są jakieś postępy?
                Spokojnie, minęły dopiero 3 miesiące, dla zapewne jednego emerytowanego programisty to pewnie jeszcze za szybko

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Tropiciel Zobacz posta

                  Czy są jakieś postępy?
                  Będziemy informować gdy tylko wersja audio/wideo będzie gotowa.

                  Komentarz


                    #10

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta

                      Będziemy informować gdy tylko wersja audio/wideo będzie gotowa.
                      Jakieś informacje?

                      Komentarz


                        #12
                        Dołączam do pytania. I czy w przypadku przepisywania komunikatora będzie to tylko część serwerowa, czy również kliencka i prace nad apkami Android/iOS, Win/Lin/Mac i web będą od podstaw? Bo jak tak, to to pewnie potrwa bardzo długo i zmarnuje się to wszystko co powstało do tej pory?

                        Komentarz


                          #13
                          Wersja kliencka (co do Androida to nie są jeszcze podjęte ostateczne decyzje) będzie pisana od zera, serwerowa zostaje, jaka jest plus rozmowy audio/wideo.
                          Czy bardzo długo to potrwa? Nie przewidujemy aby prace aż tyle trwały, obecnie jesteśmy w trakcie prac nad wersją aplikacji GG tylko dla firm/biznesu.
                          Wiele z obecnych tam rozwiązań, będzie "przeniesiona" na model dla "zwykłych" Użytkowników.

                          Komunikator jest napisany w "starej technologii", i to jest właśnie główny czynnik, który motywuje nas do zmian i przepisania komunikatora.
                          Niestety to co powstało do tej pory, trochę się "zmarnuje" ale bardzo ważne jest dla nas, aby GG się rozwijało i właśnie w tym kierunku zmierzamy.

                          Komentarz


                            #14
                            Jako przedstawiciel osób niepełnosprawnych sugeruję, aby na nowym GG na PC był widoczny wskaźnik po naciśnięciu przycisku tab na klawiaturze, bo w obecnej wersji nie widać, gdzie mam wskaźnik i często robię sekwencje, których nie chcę po naciśnięciu spacji/enter... Informatycy powinni wiedzieć o co mi chodzi...
                            Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].
                            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                            mam numer GG 73977622

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                              Jako przedstawiciel osób niepełnosprawnych sugeruję, aby na nowym GG na PC był widoczny wskaźnik po naciśnięciu przycisku tab na klawiaturze (...)
                              Przekażemy Twoje sugestie do naszych programistów.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X