Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak komunikacji z supportem, brak uzasadnienia blokad, co tu się dzieje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak komunikacji z supportem, brak uzasadnienia blokad, co tu się dzieje?

    Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że GG naprawdę zachęca użytkowników by przestali korzystać z tej usługi... Moje konto zostało zawieszone, mimo że jestem zaznajomiona z regulaminem i jestem całkowicie pozytywna, że w żadnym momencie go nie zmieniłam. Mimo to, pewnego dnia dostałam informację, że moje konto zostało zawieszone. No okej, napisałam więc maila do supportu o wyjaśnienia. Odpowiedzi nie doczekałam się nigdy, za to już na drugi dzień konto spadło. Spróbowałam więc założyć drugie i widocznie GG nałożyło na mnie blokadę bo już w 3 minuty później nowe konto też zablokowane. Więc ja mam zatem pytanie. Czy to właśnie w taki sposób obsługa GG traktuje swoich użytkowników? Konta zostają banowane z powodu kaprysu a support olewa jakikolwiek kontakt?

    #2
    Podaj w wiadomości prywatnej numer zgłoszenia mailowego

    Komentarz


      #3
      No super. Konto zostało odblokowane... Po czym zablokowane 5 godzin później, kiedy zdążyłam odpisać może 3 osobom😆 Mimo, że ani mój opis ani zdjęcie profilowe nie łamały regulaminu. Powodu nałożenia blokady naturalnie również nie otrzymałam...

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez QoS Zobacz posta
        No super. Konto zostało odblokowane... Po czym zablokowane 5 godzin później, kiedy zdążyłam odpisać może 3 osobom😆 Mimo, że ani mój opis ani zdjęcie profilowe nie łamały regulaminu. Powodu nałożenia blokady naturalnie również nie otrzymałam...
        Hej Poczytaj inne aktualne tematy ten sam problem maja

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Damian27 Zobacz posta

          Hej Poczytaj inne aktualne tematy ten sam problem maja
          No domyślam się, ale mojego problemu to akurat nie rozwiązuje. Naprawdę nie dziwię się, że ten serwis upada, skoro nawet resztę ostatnich użytkowników usuwa się ot tak sobie.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez QoS Zobacz posta

            No domyślam się, ale mojego problemu to akurat nie rozwiązuje. Naprawdę nie dziwię się, że ten serwis upada, skoro nawet resztę ostatnich użytkowników usuwa się ot tak sobie.
            Nic dodac nic ująć

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez QoS Zobacz posta

              No domyślam się, ale mojego problemu to akurat nie rozwiązuje. Naprawdę nie dziwię się, że ten serwis upada, skoro nawet resztę ostatnich użytkowników usuwa się ot tak sobie.
              Efekt pracy [jedyny!] programisty od 2 lat.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez clasick Zobacz posta

                Efekt pracy [jedyny!] programisty od 2 lat.
                Oby szybko ta śmieszna firma zbankrutowała i GG przeszło w ręce kogoś kto nie próbuje czynnie sabotować tego serwisu xD To jest chore co się tu wyprawia i jak zachowuje się support.

                Komentarz

                Pracuję...
                X