Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego GG jest tak rygorystyczne względem kobiet?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dlaczego GG jest tak rygorystyczne względem kobiet?

    Dosłownie co trzeci mężczyzna ma zdjęcie bez koszulki/na basie/whatever, natomiast ja ciągle otrzymuję ostrzeżenia lub blokady za zdjęcia w bikini, sukni odsłaniającej nogi lub wydatniejszy dekolt. Czy może mi ktoś wyjaśnić skąd bierze się taka polityka? Staram się nie naruszać regulaminu, żadne z moich zdjęć nie ma charakteru erotycznego, a mimo to i tak jestem karana.

    #2
    Sugerujemy zapoznanie się z zasadami i wytycznymi dla społeczności GG
    W przypadku konkretnego konta GG prosimy wysłać do nas zgłoszenie na bok@gg.pl z maila, który jest z kontem powiązany.


    Komentarz


      #3
      Dosłownie co trzeci mężczyzna ma zdjęcie bez koszulki/na basie/whatever, natomiast ja ciągle otrzymuję ostrzeżenia lub blokady za zdjęcia w bikini, sukni odsłaniającej nogi lub wydatniejszy dekolt. Czy może mi ktoś wyjaśnić skąd bierze się taka polityka? Staram się nie naruszać regulaminu, żadne z moich zdjęć nie ma charakteru erotycznego, a mimo to i tak jestem karana.https://twojfilm.online/filmy-online
      Sprawdź regulamin a prawdopodobnie znajdziesz odpowiedź.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez QoS Zobacz posta
        Dosłownie co trzeci mężczyzna ma zdjęcie bez koszulki/na basie/whatever, natomiast ja ciągle otrzymuję ostrzeżenia lub blokady za zdjęcia w bikini, sukni odsłaniającej nogi lub wydatniejszy dekolt. Czy może mi ktoś wyjaśnić skąd bierze się taka polityka? Staram się nie naruszać regulaminu, żadne z moich zdjęć nie ma charakteru erotycznego, a mimo to i tak jestem karana.
        Tutaj masz odpowiedź:


        Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta
        Sugerujemy zapoznanie się z zasadami i wytycznymi dla społeczności GG
        W przypadku konkretnego konta GG prosimy wysłać do nas zgłoszenie na bok@gg.pl z maila, który jest z kontem powiązany.

        Przykładowo pierwszy lepszy kontakt, jakim cudem te zdjęcia przeszły weryfikację?
        Nie mówiąc jeszcze o opisie, czyżby na GG pojawiła się Roksa?


        ​​​

        Komentarz


          #5
          Tego typu konta należy nam zgłaszać za pomocą opcji "Zgłoś" z poziomu aplikacji. Powyższe konto zostało już zablokowane.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
            Tego typu konta należy nam zgłaszać za pomocą opcji "Zgłoś" z poziomu aplikacji. Powyższe konto zostało już zablokowane.
            Dziękuję, tylko czasami, nie reagujcie w ogóle na zgłoszenia.
            Kolejna Roksa



            Komentarz

            Pracuję...
            X