Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plagiat jak nic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie. Inna sprawa czy Ty potrafisz dotrzymać umowy.
    2 i 3. Każda zabawa ma swój rozsądek. Tylko psychole "bawią się" czyniąc komuś szkodę i robiąc nerwy. Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio? Prawie każdy serwis ma swój regulamin i to chyba logiczne, że za nieprzestrzeganie go usługodawca blokuje usługę.

    Komentarz


      #17
      1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie
      To tylko przez łóżko :C
      Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio?
      Urodził się :C
      A co do wiadomości @Brt 1 - Zrobił pewnie z pomocą Ważnego i boga ale zrobił 2 i 3 seks to też tylko zabawa a czasami powstają z niego "małe" problemy
      CzatGG: Kliknij!
      Moje GG: Kliknij!

      Komentarz


        #18
        @Majcon głodnemu chleb na myśli

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
          1. Znam Wujcia nie od dzisiaj i wiem, że da się z nim dogadać polubownie. Inna sprawa czy Ty potrafisz dotrzymać umowy.
          2 i 3. Każda zabawa ma swój rozsądek. Tylko psychole "bawią się" czyniąc komuś szkodę i robiąc nerwy. Inna sprawa jak się ma motywy do szkodzenia komuś ale co takiego zrobił Wujcio? Prawie każdy serwis ma swój regulamin i to chyba logiczne, że za nieprzestrzeganie go usługodawca blokuje usługę.
          Jestem psychicznie chory

          @Majcon Chcesz chleba? ;P
          Najlepsze CzatyGG na
          SuppBocie
          (gg:48909067) pod
          komendą /Au

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
            Jestem psychicznie chory

            @Majcon Chcesz chleba? ;P
            Brawo!! W końcu potrafisz do czegoś się przyznać.
            Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
            Takie pytanie BRT. Skoro napisałeś że miał to być tylko czat podobny do tego jaki miała Sylwia to czemu polubownie nie skasujesz wszystkich swoich skopiowanych skryptów w zamian za odblokowanie tamtego czatu? Z tego co pamiętam już dawno pytałeś do mnie "jak zrobić tak jak u Wujcia...". Skoro nadal podtrzymujesz, że jesteś czysty to skasuj wszystkie te funkcjonalności, które każdy i tak wie, że są od Mattta. Wgl zastanawiam się po co to robisz. I tak wiele osób woli czaty bez żadnych gier.
            problem w tym, że nawet jeśli Mateusz by się zgodził odblokowal czat w zamian za skasowane skrypt w co wątpię, bo trzeci raz mu nie zaufa a nie wchodzi się do tej samej rzeki to on i tak by tego nie usunął a jedynie przechowal skrypt na jakiś czas takim ludziom się nie ufa. Poza tym ja osobiście bym nie wierzyła w dobre intencje Bartka. na początku może i by pokazał że tak on się zmienił a chwilą nieuwagi i znów noz. Noz w plecy wbije bo dla niego nie liczy się nic innego jak własne dobra.
            Ostatnio edytowany przez Ayama; [ARG:4 UNDEFINED].
            44 1111 40 /Au
            Najlepsze Czaty GG

            Komentarz


              #21
              @Ayama i @Wazniak Wybaczcie ale ja sobie nawet nie ufam a co do odblokowania to sama Aga (Ayama) napisała POZDRO nie napiszę już nic bo szkoda postów

              P.S. To nie wasza kłótnią między Mną a WujcioMattt więc się nie udzialcie jak ładnie proszę.
              Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: dopisanie końcówki.
              Najlepsze CzatyGG na
              SuppBocie
              (gg:48909067) pod
              komendą /Au

              Komentarz


                #22
                Doszliśmy do porozumienia XD a wy to Lamusy
                Ostatnio edytowany przez BRT; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Lamusy :p
                Najlepsze CzatyGG na
                SuppBocie
                (gg:48909067) pod
                komendą /Au

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
                  Jestem psychicznie chory
                  Fakt

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
                    Fakt
                    Jest bez mozgu i zlodziej

                    Komentarz


                      #25
                      a co ci ukradl?

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez BRT Zobacz posta
                        !! UWAGA !!

                        WujcioMattt jest oszustem!! Usunąłem boty, usunąłem skrypt, przystałem NA JEGO WARUNKI, a on co zrobił? Nie zgodził się na Czata. Oszust i tyle w temacie!!


                        P.S. O żadnych dwóch dniach nie było... I najpierw pisał że 30zł za założenie Czatu a potem że niby 5zł. Więc? Mogę pokazać rozmowę priv tym którzy wierzą mu.

                        P.S.2 zniszczenie Czatów = ZERO u niego Nowych Zamówień na Czat. Kto będzie chciał to będzie ale wątpią. Wszędzie pójdą globale gdzie mam staff, a uwierz, mam praktycznie wszędzie staff, a jak nie mam to dostanę. Za dużo ludzi znam na Czatach.
                        Mogłeś się domyślić że i tak Czatu nie dostaniesz .. btw ile wy macie lat by kłócić się o pare linijek postawione na jakims tam serwerze ? Gorzej niż dzieci ..

                        Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

                        Komentarz


                          #27
                          Zaczął wojnę? To ja go wykończe. I tak teraz Dragonis upadnie. Każdy ich ciśnie, blokują Czaty bez powodów, dają bangi bez powodów. Eh. Szkoda pisać.
                          Najlepsze CzatyGG na
                          SuppBocie
                          (gg:48909067) pod
                          komendą /Au

                          Komentarz


                            #28
                            Ile wy macie lat .. boshhh .. to jest GG a nie realny świat -.-

                            Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

                            Komentarz


                              #29
                              jaka wojne ? o czym ty mowisz chlopie czy tys zolnierz czy moze za duszo szurasz?

                              Pomysl logicznie dales mi dostep do FTP , calego twego serwera kodow czy baz msql jakbym chcial juz dawno byc tego nie mial a co ja zrobilem? napisalem ci wprost bys teraz zmienil hasla i loginy i nic ci nie skasowalem zrozum wkoncu ze nie jestem taki jak ty, nie kopiuje innych, nie okradam ich z pomyslow, nie oszukuje a przedewszystkim nie wydaje swoich jak ty bys to napisal "ziomkow"

                              To moj ost post w tym temacie (chyba ze bedzie ciekawiej) bo nie widze w tym wiekszego sensu obecna gadka szmatka odbiega nawet od tematu zakladania postu. Wgl nie widze sensu pisania na pytania, odpowiedzi, sugestie, zazalenia, badz jakiekogolwiek odpowiadania na posty nicka BRT - nie moja piaskownica nie moje zabawki wiec i nie moja zabawa

                              Komentarz


                                #30
                                CzatGG-2015

                                Cześć. Fajnie, że ktoś w końcu poruszył dawno oczekiwany temat CzatGG. Ostatnio jest dużo osób co maja kopie, plagiaty innych czatów bądź też botów. Czaty oszalały i nie wrócą wiecęj tak jak kiedys. Pisze kiedyś mając na myśli gdy na GG byly 2/3 czaty. Nie które osoby wypowiadające sie tu na pewno pamiętają. Jeżeli znów ma być głośno na GG zpowodu jakiegoś bota, trzeba wymyślec pomysł i go zrealizowac. Ogólnie widząc tu WujciaMattta, to po nicku nawet zdaje mi sie, że widziałem go wiele razy a nawet pisalem, w rzeczywistości ani jednego słowa z nim nie zamienilem. Odezwij sie GG:44400550.

                                Jeżeli nie macie kopii czatów innych, tylko swoje skrypty - piszcie! Teraz współpracą można stworzyć coś lepszego i na większy obszar ; )

                                PS: Pseudo-skrypterom nie odpisjemy.
                                Ostatnio edytowany przez Walkalm; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: złe sformułowanie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X