Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • SaperR
    odpowiedział(a)
    Proszę o nie toczenia prywatnych sporów - to nie czat, a forum. Konflikty proponuję rozwiązywać za pomocą np. prywatnych wiadomości.
    Przypominam: Temat nie jest o tym co się dzieje w serwisie polchat.pl, tylko o tym co dzieje się z tym serwisem.

    Zostaw komentarz:


  • Andrzej-master
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Anabellaa Zobacz posta
    Zapraszam wszystkich do wpisywania się .Walczmy o Polchat
    Proszę o niespamowanie forum.
    Każde namawianie do spamu lub spamowanie, zakończy się permanentnym banem na całe forum.
    Rozumiem dyskusja wnosząca coś do tematu tak, spamowanie będzie odpowiednio "'nagradzane"
    Ostatnio edytowany przez Andrzej-master; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • toffiq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ulala Zobacz posta
    Pardon, a SOPowie mają jakąś konkretną i potrzebną wiedzę, bądź odpowiednie kwalifikacje?
    To, że Ty nie zrozumiałaś treści wcale nie oznacza tego że nie zrozumieją jej inni.
    Jak pisałem wcześniej, zaczęło się trollowanie mnie poprzez pisanie że kogoś obrażam, litości. Czy nie widzisz iż przedstawiłem tylko swoje zdanie na ten temat?
    Na stanowisko SOPa nigdy nie kandydowałem, ponieważ po pierwsze nie chciałem, a po drugie nigdy nie było żadnych wyborów.
    Co do 'pisania nie na temat', to jak na razie przodujesz tutaj w tym.
    Po 1. Sop nie każdy musi mieć wiedzę na temat funkcjonowania. Może to być np. pomoc w informacji itp. ?
    po 2. Każdy ma prawo do swojego własnego zdania z małym wyjątkiem. Jeśli ów te zdanie nie obraża, nie szufladkuje organizację, organ, grupę czy jednostkę.
    po 3. Kandydować nie można, wyborów nie było nigdy i zaiste nigdy nie będą. To sopy wybierają odpowiednią osobę. A czy ktoś jest w kręgu zainteresowań to tylko oni o tym wiedzą.
    po 4. Przodować to robi osoba która tu się udziela "niby własnym zdaniem" lecz negatywnie, tworząc co chwile nowe konta.
    po 5. Szkoda zdrowia i nerwów na wzajemne oczernianie się. Tu chodzi o pomoc, więc jeśli nie chcesz pomóc to nie pisz. Swoje poglądy zostaw dla siebie bądz w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym.

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Zapraszam wszystkich do wpisywania się .Walczmy o Polchat

    Zostaw komentarz:


  • ulala
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Anabellaa Zobacz posta
    Fajnie tylko ,że ja twojego postu w ogóle nie zrozumiałam .Ty walczysz o Polchat? zamiast dać swoj wpis to ty poprostu obrazasz sopów wyzywając od gangren ,gdybyś posiadał ich wiedzę napewno zostałbyś dostrzeżony i wybrany na to stanowisko najlepiej jest narzekać i pisać nie na temat pozdrawiam.
    Pardon, a SOPowie mają jakąś konkretną i potrzebną wiedzę, bądź odpowiednie kwalifikacje?
    To, że Ty nie zrozumiałaś treści wcale nie oznacza tego że nie zrozumieją jej inni.
    Jak pisałem wcześniej, zaczęło się trollowanie mnie poprzez pisanie że kogoś obrażam, litości. Czy nie widzisz iż przedstawiłem tylko swoje zdanie na ten temat?
    Na stanowisko SOPa nigdy nie kandydowałem, ponieważ po pierwsze nie chciałem, a po drugie nigdy nie było żadnych wyborów.
    Co do 'pisania nie na temat', to jak na razie przodujesz tutaj w tym.
    Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez ulala Zobacz posta
    Szybko, już zostałem strollowany...
    Ja napisałem cokolwiek na temat, ale Ty to już w ogóle. Wy walczycie o portal, ja też walczę o portal, gdyby mnie nie interesował to wtedy bym nie napisał nic. Po prostu krew mnie zalała kiedy zauważyłem jak trollujesz innych użytkowników, sama nie pisząc w ogóle na temat.
    BTW Popraw składnię, bo się tego bełkotu czytać nie da.
    Fajnie tylko ,że ja twojego postu w ogóle nie zrozumiałam .Ty walczysz o Polchat? zamiast dać swoj wpis to ty poprostu obrazasz sopów wyzywając od gangren ,gdybyś posiadał ich wiedzę napewno zostałbyś dostrzeżony i wybrany na to stanowisko najlepiej jest narzekać i pisać nie na temat pozdrawiam.

    Zostaw komentarz:


  • ulala
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Anabellaa Zobacz posta
    ulala wiesz pomyliłeś tematy my tutaj walczymy o portal podpisujemy się a nie wylewamy gorzkich zali naprawdę widać nie rozumiesz o co chodzi więc ja ci powiem isz w temacie bo mnie krew zalewa ,że zamiast pisać na temat to ty się wypłakujesz komu to potrzebne do szczęscia? .Zapewne nikt nawet nie zwróci uwagę na twojego posta .pozdro.
    Szybko, już zostałem strollowany...
    Ja napisałem cokolwiek na temat, ale Ty to już w ogóle. Wy walczycie o portal, ja też walczę o portal, gdyby mnie nie interesował to wtedy bym nie napisał nic. Po prostu krew mnie zalała kiedy, zauważyłem jak trollujesz innych użytkowników, sama nie pisząc w ogóle na temat.
    BTW Popraw składnię, bo się tego bełkotu czytać nie da.
    Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED].

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez ulala Zobacz posta
    Właśnie widać jak otwarci na użytkowników są administratorzy polchat.pl i operatorzy poszczególnych pokojów, za każdą wypowiedź osoby która ma odmienne zdanie odpisują innym, nawet na te z merytorycznymi argumentami, których sami nie potrafią przedstawić:
    Trolle wyzywające innych userów od trolli, nie wiem gdzie wy ludzie uczyliście się praw jakimi rządzi się normalna dyskusja. Będąc użytkownikiem polchat.pl ~9 lat, jak i równolegle stałym userem różnych sieci IRC, musze powiedzieć iż poziom polchatu (który kiedyś był równie wysoki jak na IRC) osiągnął dno. Kilkukrotnie dostałem na forum.polchat.pl ostrzeżenia za wypowiadanie się na temat i pokazywanie wad, nie zgadzanie się ze zdaniem operatorów, którzy też nagminnie łamali regulamin czatu. Przy każdym argumencie negującym ich zachowania zasłaniali się oni tym:

    Często jednak miałem te "dowody", mieli je też inni użytkownicy, ale administracja nagminnie rozdawała warny jeśli ktoś miał całkiem inne zdanie lub wizję dot. polchatu, kasowała tematy aby nie było dowodów i dalej udawała że nic się nie dzieje, że żaden problem nie istnieje. Po ostanim włamaniu/padzie forum przeniesiono na zewnętrzny serwer polfan.pl, wątpię aby to było zgodne z polityką serwisu.
    Pomijając to, że przez 3 lata poziom się pogarszał, doszedł jeszcze brak konserwacji serwisu, problemy z działaniem większości usług + niekontrolowane pady.
    Pośród operatorów i użytkowników utworzyła się zamknięta klika urzędująca w pokoju o nazwie "polchat", wiekszość zarządców pokojów głównych w tym momencie to "koleżcy" sopów serwisu, mają oni niejakie fory we wszystkim, są jakby inną kat. użytkowników, a uzyskali to poprzez wynoszenie na piedestał imć sopów.
    Reasumując, jeśli gadu-gadu chce jeszcze cokolwiek zainwestować w polchat.pl, polecam zmianę doborowego towarzystwa, które zwie i chwali się tym każdemu wszem i wobec serwer operatorami, ponieważ to jedna z największych gangren tego portalu, przez kilka lat nic, dosłownie nic nie zostało zrobione, wszelkie skargi zlewane itd.
    Panowie serwer operatorzy nie posiadają żadnej wiedzy nt. zastosowanych technik informatycznych, jak i o samej budowie i działaniu serwera czatu, a z zarządzaniem serwisem też u nich kiepsko.
    Załamało mnie też przymusowe "rozwiązywaniązywanie spraw mailowo i tylko mailowo", pewnie wynikało to z tego, że maila którego się wysłało widział tylko adresat, a tym był SOP, a więc automatycznie prościej było olać temat niż jeśli ktoś się produkował na forum.polchat.pl, gdzie posty przed usunięciem mógł widzieć każdy. Taka to polityka "otwartych drzwi".
    Na koniec pewnie zostanę jak każdy mający inne zdanie strollowany poprzez: lub Forum do dziś nie zostało przywrócone po włamaniu, chociaż wystarczy tylko przywrócić bazę danych która ma przecież backupy, bo ciężko jest widocznie serwer operatorom poświęcić na to kilka minut pracy, ale pewnie się zasłonią brakiem dostępu do serwera.

    PS. Udawanie, że problemy nie istnieją, nie rozwiąże tychże.
    ulala wiesz pomyliłeś tematy my tutaj walczymy o portal podpisujemy się a nie wylewamy gorzkich zali naprawdę widać nie rozumiesz o co chodzi więc ja ci powiem isz w temacie bo mnie krew zalewa ,że zamiast pisać na temat to ty się wypłakujesz komu to potrzebne do szczęscia? .Zapewne nikt nawet nie zwróci uwagę na twojego posta .pozdro.

    Zostaw komentarz:


  • ulala
    odpowiedział(a)
    Właśnie widać jak otwarci na użytkowników są administratorzy polchat.pl i operatorzy poszczególnych pokojów, za każdą wypowiedź osoby która ma odmienne zdanie odpisują innym, nawet na te z merytorycznymi argumentami, których sami nie potrafią przedstawić:
    idź sobie stąd / Ty nie wiesz jak jest
    Trolle wyzywające innych userów od trolli, nie wiem gdzie wy ludzie uczyliście się praw jakimi rządzi się normalna dyskusja. Będąc użytkownikiem polchat.pl ~9 lat, jak i równolegle stałym userem różnych sieci IRC, musze powiedzieć iż poziom polchatu (który kiedyś był równie wysoki jak na IRC) osiągnął dno. Kilkukrotnie dostałem na forum.polchat.pl ostrzeżenia za wypowiadanie się na temat i pokazywanie wad, nie zgadzanie się ze zdaniem operatorów, którzy też nagminnie łamali regulamin czatu. Przy każdym argumencie negującym ich zachowania zasłaniali się oni tym:
    1.3 Tzw. Sapacze, tj. posty atakujące Administrację bez poparcia odpowiednimi dowodami są niedozwolone.
    Często jednak miałem te "dowody", mieli je też inni użytkownicy, ale administracja nagminnie rozdawała warny jeśli ktoś miał całkiem inne zdanie lub wizję dot. polchatu, kasowała tematy aby nie było dowodów i dalej udawała że nic się nie dzieje, że żaden problem nie istnieje. Po ostanim włamaniu/padzie forum przeniesiono na zewnętrzny serwer polfan.pl, wątpię aby to było zgodne z polityką serwisu.
    Pomijając to, że przez 3 lata poziom się pogarszał, doszedł jeszcze brak konserwacji serwisu, problemy z działaniem większości usług + niekontrolowane pady.
    Pośród operatorów i użytkowników utworzyła się zamknięta klika urzędująca w pokoju o nazwie "polchat", wiekszość zarządców pokojów głównych w tym momencie to "koleżcy" sopów serwisu, mają oni niejakie fory we wszystkim, są jakby inną kat. użytkowników, a uzyskali to poprzez wynoszenie na piedestał imć sopów.
    Reasumując, jeśli gadu-gadu chce jeszcze cokolwiek zainwestować w polchat.pl, polecam zmianę doborowego towarzystwa, które zwie i chwali się tym każdemu wszem i wobec serwer operatorami, ponieważ to jedna z największych gangren tego portalu, przez kilka lat nic, dosłownie nic nie zostało zrobione, wszelkie skargi zlewane itd.
    Panowie serwer operatorzy nie posiadają żadnej wiedzy nt. zastosowanych technik informatycznych, jak i o samej budowie i działaniu serwera czatu, a z zarządzaniem serwisem też u nich kiepsko.
    Załamało mnie też przymusowe "rozwiązywaniązywanie spraw mailowo i tylko mailowo", pewnie wynikało to z tego, że maila którego się wysłało widział tylko adresat i odbiorca, a tym był SOP, więc automatycznie prościej było olać temat niż jeśli ktoś się produkował na forum.polchat.pl, gdzie posty przed usunięciem mógł widzieć każdy. Taka to polityka "otwartych drzwi".
    Na koniec pewnie zostanę jak każdy mający inne zdanie strollowany poprzez:
    idź sobię stąd, nic nie wiesz
    lub
    to nie było tak! gdzie masz dowody?
    Forum do dziś nie zostało przywrócone po włamaniu, chociaż wystarczy tylko przywrócić bazę danych która ma przecież backupy, bo ciężko jest widocznie serwer operatorom poświęcić na to kilka minut pracy, ale pewnie się zasłonią brakiem dostępu do serwera.

    PS. Udawanie, że problemy nie istnieją, nie rozwiąże tychże.
    Ostatnio edytowany przez ulala; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: rozwiązywaniązywanie

    Zostaw komentarz:


  • Uzytkownik
    odpowiedział(a)
    Cały polchat jest zabawa dla kilkudziesieciu osób z "elity", głównie sopów, a reszta userów jest tam potrzebna jak zadra ...... Operatorzy wprawdzie nic z tego nie mają, ale bez swoich wirtualnych funkcji. które służą głównie odreagowywaniu na userach problemów życia codziennego, pozostanie im pieczenie tortów i bycie popychadłem w świecie realnym. Dobrze by się stało, gdyby przewietrzyć nieco ten czat, podziękować starym wyjadaczom, którzy z publicznego czatu zrobili swoją prywatną oborę i pod czyimś bacznym nadzorem z zewnątrz, zacząć wszystko od nowa, Gorzej już nie będzie, a nowa ekipa przez jakiś czas będzie się starać,a jak znów się rozbryka jak obecna, wywalić na zbity ryj i rozdać funkcje kolejnym.

    Zostaw komentarz:


  • Bysiek
    odpowiedział(a)
    zxcvkf...
    Jeśli o mnie chodzi... 15 lat nie mam, wystarczy się przyjrzeć w kilku miejscach...

    A teraz jeśli chodzi o Ciebie.
    Skoro nie zaglądasz na polchat to jakim prawem się o nim wypowiadasz? Nie wiesz co dokładnie się tam dzieje, jak się dzieje. Tak samo nie wiesz kto jest w ekipie sopów, opów. Nie wiesz też nic o ludziach i pokojach takich jak glitery.pl czy te potterowskie... Tak więc ponownie... Jakim prawem wypowiadasz się na temat czegoś z czym w żaden sposób związany nie jesteś?

    Teraz pozostają Ci dwa rozwiązania. Nie odpisywać na ten post, tak jak postanowiłeś to stronę wcześniej lub przyznać się, że i Ty na polchacie siedzisz i próbujesz polecieć w kulki

    No i widzę, że ładnie tych podpisów jest. Mogę policzyć jeśli ktoś chce

    Zostaw komentarz:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    racja nie ma co karmic trola bo on i tak wie "lepiej" zatem dalej sie wpisujemy walczmy !

    Zostaw komentarz:


  • feetishek
    odpowiedział(a)
    i ja także podpisuje się zarówno prawa jak i lewa ręka

    Zostaw komentarz:


  • toffiq
    odpowiedział(a)
    A co mi tam, wcisnę swoje 3 grosze.

    Argumenty by coś robić z serwisem polchat.pl?

    Przede wszystkim ilość osób odwiedzających(rejestrujących, przebywających). Jest zasadnicza podstawa każdego innego portalu. Ilość osób przekłada się na reklamy. Każda firma przecież reklamować nie będzie na pustych portalach ? Reasumując gdy więcej ludzi tym większe wpływy z reklam.

    Więc dyskusja na ten temat nie służy niczym, tylko podwalinie swojej ignorancji, próbie oczerniania bądź zniesławienia osób bądź instytucję polchat. Jest prosta zasada, jak czegoś nie lubię to tego nie jem.

    Zostaw komentarz:


  • Feki
    odpowiedział(a)
    Nie karmić trolla

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X