Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapełniona "skrzynka" osób ignorowanych Oo

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zapełniona "skrzynka" osób ignorowanych Oo

Witam, jeżeli to nie jakiś bug (raczej nie - sprawdziłem na drugim koncie) to chyba jestem pierwszą osobą która spotkała się z tym problemem xD. Dzisiaj pojawił mi się komunikat jak chciałem zablokować i zgłosić kolejnego bota. Przy próbie dania ignora na telefonie wyskakuje dokładnie komunikat o treści - "za dużo kontaktów na liście. Usuń niepotrzebne kontakty i spróbuj ponownie".

Policzyłem pi razy drzwi numery ignorowane i będzie tego w przedziale od 4500 do 5000tys numerów w tej skrzynce ^.^ (to głównie te pierdzielone boty i inne takie)
    Czy jest jakiś sposób aby opróżnić tą skrzynkę? Na kompie jest katalog GG - C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\GG i są tam katalogi i różne pliki programu. Może któryś plik trzeba edytować lub nawet usunąć i tym sposobem da się problem rozwiązać?
    Ktoś z obsługi technicznej pomoże?
    Ostatnio edytowany przez Toxic83; [ARG:4 UNDEFINED].
    Jeden numer od 15 lat

Cześć Toxic83 kontakty niestety należy odignorować pojedynczo w Ustawienia --> Prywatność

Komentarz

To ja dodam, że blokowanie botów nie ma totalnie sensu. One same z siebie i tak nie piszą. Dodatkowo żywotność numerów botów jest bardzo krótka, przez co takie zignorowanie jedyne co robi, to zajmuje pozycje na liście kontaktów. Ale zgłaszać je jak najbardziej należy!

Komentarz

Pracuję...
      X