Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG PREMIUM wystartowało!


    Pamiętajcie, że GG nadal będzie dostępne dla wszystkich w wersji darmowej i ze wszystkimi dotychczasowymi funkcjami, natomiast wersja Premium będzie wzbogacona o kilka korzyści.

    Obok darmowej wersji, służącej do codziennej komunikacji prywatnej oraz służbowej i oznaczonej jako GG Standard, wprowadzamy GG Premium.

    Wykupując wersję GG Premium, aktywnie wspierasz dalszy rozwój Twojego Gadu-Gadu.

    GG Premium daje kilka dodatkowych możliwości:
    • brak reklam na każdym urządzeniu na jakim się zalogujesz do GG (z wyjątkiemurządzeń z systemem iOS, dokładamy starań aby ta opcja niebawem była dostępna)
    • zwiększenie miejsca w Galerii z 4 zdjęć [opcja dostępna w GG STANDARD] do 100 zdjęć
    • wydłużony dostęp do wysłanych plików z 90 dni [opcja dostępna w wersji STANDARD] do 365 dni od momentu wysłania pliku
    • nielimitowane wiadomości i zaproszenia wysłane do osób z Katalogu Publicznego
    • nielimitowane wiadomości i zaproszenia wysłane do osób wylosowanych w Ruletce
    • Twój profil w czołówce wyników wyszukiwania w Katalogu Publicznym


    Szczegółowe informacje na temat GG PREMIUM można również znaleźć na stronie.

    Tutaj możesz kupić GG PREMIUM




    #2
    a jaki jest limit wiadomości i zaproszeń wysłanych dla tych co nie mają premium?

    Komentarz


      #3
      GG STANDARD

      Wiadomości do nieznajomych: do 10 osób tygodniowo [wcześniej było miesięcznie].
      Zaproszenia do nieznajomych: do 10 osób tygodniowo [wcześniej było miesięcznie].

      Szczegóły na ten temat są dostępne na stronie.
      Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        co to za śmieszne limity przecież każdy wie że nie każdy odpisuje, z przykrością muszę to stwierdzić ale przez takie coś ucieknie dużo osób z gg

        Komentarz


          #5
          @Mateuszol parafrazujac taki popularny mem:
          Rozmowa kwalifikacyjna do GGTeam:
          - Niech Pan sobie wyobrazi hipotetyczna sytuacje. Wprowadzamy platne konta premium,
          a na zwyklych kontach wprowadzamy zalosnie niskie limity na wysylanie wiadomosci/zaproszen
          do nieznajomych. Co zrobia uzytkownicy?
          - Beda kupowac konta premium.
          - Witamy w zespole!

          Naprawde chcialem ale nie moglem sie powstrzymac.
          Ja rozumiem ze trzeba utrudniac zycie spamerom (i innym takim) ale limit 10 na miesiac?
          Jezeli to nie jest (daruje sobie przymiotnik) proba wyciagniecia kasy z userow, to co to jest?
          Reklamy nigdy mi w gg nie przeszkadzaly. Ale takimi dzialaniami zmniejszacie liczbe userow
          i zmniejszacie swoje przychody z reklam.
          Na pewno mozecie sobie jakies statystyki wygenerowac i zrobic rozsadniejsze limity.
          Bo po jakiego ... zakladac zupelnie nowe konto na gg, kiedy po pierwszym dniu moze nikt sie do nas
          nie odezwac na 10 wyslanych wiadomosci i co wtedy? jak sie nie ma innych znajomych na gg, to sie nawet
          nie ma co logowac na konto przez reszte miesiaca? Genialny pomysl.

          Szkoda mi tego gg bedzie jak juz zupelnie "padnie", bo uzywam od wielu lat.
          ehhh

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez epsilon Zobacz posta
            @Mateuszol parafrazujac taki popularny mem:
            Rozmowa kwalifikacyjna do GGTeam:
            - Niech Pan sobie wyobrazi hipotetyczna sytuacje. Wprowadzamy platne konta premium,
            a na zwyklych kontach wprowadzamy zalosnie niskie limity na wysylanie wiadomosci/zaproszen
            do nieznajomych. Co zrobia uzytkownicy?
            - Beda kupowac konta premium.
            - Witamy w zespole!

            Naprawde chcialem ale nie moglem sie powstrzymac.
            Ja rozumiem ze trzeba utrudniac zycie spamerom (i innym takim) ale limit 10 na miesiac?
            Jezeli to nie jest (daruje sobie przymiotnik) proba wyciagniecia kasy z userow, to co to jest?
            Reklamy nigdy mi w gg nie przeszkadzaly. Ale takimi dzialaniami zmniejszacie liczbe userow
            i zmniejszacie swoje przychody z reklam.
            Na pewno mozecie sobie jakies statystyki wygenerowac i zrobic rozsadniejsze limity.
            Bo po jakiego ... zakladac zupelnie nowe konto na gg, kiedy po pierwszym dniu moze nikt sie do nas
            nie odezwac na 10 wyslanych wiadomosci i co wtedy? jak sie nie ma innych znajomych na gg, to sie nawet
            nie ma co logowac na konto przez reszte miesiaca? Genialny pomysl.

            Szkoda mi tego gg bedzie jak juz zupelnie "padnie", bo uzywam od wielu lat.
            ehhh

            szybko z tego zrezygnują tak jak zrezygnowali kiedyś z reklam jak trzeba było oglądać po 10 losowaniach

            Komentarz


              #7
              chciałem nawet wykupić ale ...... na Mac OS aplikacja nie działa od .... chyba listopada TAMTEGO roku

              Komentarz


                #8
                a ja uwazam ze to dobry pomysl bo wyruzna tyh kturym naprawde zalezy na gg i docenajo fukcje jake daje komunikator... niby limity mocno ogranicone ale procentowo to duza licba bo na 100 osub z limitem napize do sebe 1000 wadomosci co wyhodzi w kilka dni wyhodzi suma o duzej mozliwosci poznnana kogos bo ne pizemy do tyh samyh ludzi dwa razy a medzy case mozemy pzecez pisac z kims kogo juz znamy... taki sam system jest na fotka.pl i tez ludze nazekajo ze platny ale serwer utzymuje se z tego od welu lat wec podobne bedze z gg
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 73977622

                Komentarz


                  #9
                  może i dobry pomysł ale limit 10 osób na miesiąc to przesada, tym bardziej że dalej jest dużo kont sprzedających zdjęcia itp. Limit na wiadomości bym wprowadził jak boty, fotkarze i zboczeńcy definitywnie opuszczą GG

                  Komentarz


                    #10
                    ale wlasne limity tez ogranicajo masowe wysylane wadomosci i ogranicajo dzalane tego typu kont... naprawde to se wydaje malo ale powtazam ze na 100 osub jesli kazdy napize do kogos innego to jest duza sansa ze kogos poznaz...
                    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                    mam numer GG 73977622

                    Komentarz


                      #11
                      Specjalnie założyłem konto żeby skomentować ten pomysł 200 IQ.

                      Wy teraz napluliście na każdego użytkownika GG. Od wczoraj nie mogę losować i pisać z ludźmi jak się nudzę BO LIMIT 10 OSÓB. Na początku myślałem że po paru godzinach się limit odświeży jak na tinderze, ale czas mija i mija i dalej nie mogę pisać. Teraz się nagle dowiaduje że to limit NA MIESIĄC JEST XD Przeczytajcie to jeszcze raz MOŻESZ NAPISAĆ DO 10 OSÓB NA MIESIĄC. Komunikator tekstowy NA KTÓRYM NIE MOŻESZ PISAĆ Z LUDŹMI xDDDDDDDD Przestańcie kłamać że to zabezpieczenie przed spamerami i pluć nam w twarz. Skoro chcecie zabezpieczyć się przed botami i spamem to czemu tego limitu nie nałożycie na NOWE KONTA które są tworzone na okres tygodnia czy dłużej. Mam numer X lat bo zaczyna się na "3" a Wy zakładacie mi ograniczenie na 10 osób na miesiąc bo udajecie że walczycie z? No właśnie z czym bo zdaje mi się że z własnym użytkownikami. Korzystałem z GG od latu dzień w dzień praktycznie bo losowałem sobie w nudniejsze pory jak nie miałem co robić, ale teraz nie ma sensu nawet mieć odpalone GG skoro napisać będę mógł dopiero za miesiąc. Także powodzenia z rozwijaniem i dojeniem z użytkowników kasy, ale ja się ewakuuje dopóki nie zmienicie tej przykrej praktyki wobec nas wszystkich

                      Komentarz


                        #12
                        Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, starszych użytkowników ten limit nie powinien obowiązywać

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
                          [...]

                          Także powodzenia z rozwijaniem i dojeniem z użytkowników kasy, ale ja się ewakuuje dopóki nie zmienicie tej przykrej praktyki wobec nas wszystkich

                          Niestety nie wszystkim serwisom udało się przetrwać. Komunikatorowi GG się udało ale czasy są ciężkie dla każdego.
                          Technologia, w jakiej komunikator Gadu-Gadu został przed laty napisany, niestety nie jest najnowocześniejsza.
                          Chcielibyśmy wprowadzić zmiany w tym zakresie ale by to zrobić potrzebne są środki finansowe. Do tego dochodzą rosnące koszty utrzymania.

                          Kilka tygodni temu wysyłaliśmy do Was informację o tym, że zamierzamy wprowadzić zmiany w GG. Chcieliśmy przybliżyć Wam trudności z jakimi się borykamy i decyzje jakie przed nami stoją.
                          Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi rozumieć, że aby komunikator mógł działać konieczne jest opłacenie: kosztów utrzymania serwerów, programistów, prądu itd.

                          Mimo trudności mamy motywację i działamy dalej.

                          Wiemy jak wielu z Was czeka na kolejne modernizacje komunikatora. Chcemy ją przeprowadzić i chcemy wdrożyć Wasze pomysły ale bez środków finansowych, które są niezbędne do rozwoju aplikacji GG nie damy rady.

                          GG nadal jest darmowe. Nadal można się komunikować ze swoimi znajomymi.
                          Z osobami, które mamy na swojej liście kontaktów i które nas dodały nas na swoją listę kontaktów można nadal rozmawiać bez limitu

                          Dajemy Wam komunikator w wersji Standard z podstawowymi funkcjami oraz wersję Premium z dodatkami.

                          Wykupując wersję GG Premium możecie pomóc nam w dalszym rozwój komunikatora.

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

                            Z osobami, które mamy na swojej liście kontaktów i które nas dodały nas na swoją listę kontaktów można nadal rozmawiać bez limitu

                            Dajemy Wam komunikator w wersji Standard z podstawowymi funkcjami oraz wersję Premium z dodatkami.
                            Nie, nie daliście nam darmowego komunikatora z podstawowymi funkcjami bo podstawową funkcje nam zabraliście bo myślę że wiele osób(w tym ja) korzystała w większości z losowania i pisało sobie z nieznajomymi. Moi znajomi nie korzystają z GG i w moim przypadku ten komunikator stał się bezużyteczny bo kompletnie nic nie mogę na nim zrobić. Jesteście mistrzami jeśli zdecydowaliście się na taki krok zamiast inny. Zanim zapytacie co mogliście innego zrobić to proszę bardzo kilka propozycji jak mógłby wyglądać premium:

                            - Przywrócić GG Dysk
                            - Animowany profil z możliwością banera
                            - Możliwość własnych emoji
                            - Oficjalne czaty GG (wejdźcie we współprace ze właścicielami sieci czatów u was)
                            - Wysyłanie głosówek

                            Ponadto możecie przywrócić możliwość grania i nawiązać jakąś współprace z jakimiś mobilkami i mogliby część pieniędzy za reklamy z gier opłacać wam

                            Możliwości jest sporo, ale Wy poszliście najgorszym torem strzelając sobie w stopę i utrudniając użytkowanie z GG luzem z 98% ludzi

                            Komentarz


                              #15
                              Chyba wielu z Was nie zdaje sobie sprawy, że GG zmieniało kilkukrotnie właściciela.
                              I to co zastał obecny właściciel było pozbawione tego co m.in opisałeś czyli brak GG Dysku.

                              Z punktu widzenia Użytkownika łatwo jest podać przykłady rozwiązań.
                              Podjęliśmy działania, które mają na celu przywrócenie możliwości rozwoju komunikatora.

                              Hejtowanie naszych działań nic nie zmieni i z pewnością nie pomoże.

                              Wierzymy, że uda nam się osiągnąć cel i zebrać takie środki dzięki którym będziemy mogli wdrażać nowe pomysły, które nam przesyłacie.
                              Ale na to potrzeba czasu i pieniędzy!
                              Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X