Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
    Co do sugestii 100 osób miesięcznie, to podejrzewam, że to jest na tyle wysoki limit, że mało komu by Premium było potrzebne, więc nikt by nie kupował. Dla Was wygodne, dla nas już mniej.

    W każdym razie podsumowując: Użytkowników nadal nam nie ubyło. Premium wykupiło więcej osób, niż się spodziewaliśmy. A to oznacza, że więcej zmian w limitach, ani zniesienia Premium nie planujemy. Obecne statystyki wskazują na to, że był to trafiony pomysł.
    Mam take pytanie... Był limit na miesiąc teraz jest na tydzień... rozumem ze z powodu zaskakujących zysków kierownictwo zdecydowało się ustopic pewnej części społeczności... ale czy napewno to jest ostateczna decyzja i system? Czy za jakiś czas limit będzie inny? Czy będzie drożej? bo zakładam ze przy dzisiejszej mechanice finansowej taniej nie będzie i w ogóle patrząc na cenę za miesiąc to 5zł to jest zaskakująco tanio jak na koszty ogólne życie a zakładam tez ze kwota zebrana z GG Premium nie idzie tylko na rozwój komunikatora...
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    Komentarz


      Nie zagwarantuję, że za 10 lat cena pozostanie na tym samym poziomie. Na ten moment nikt nie myśli o zmianie cen.

      Komentarz


        Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
        Nie zagwarantuję, że za 10 lat cena pozostanie na tym samym poziomie. Na ten moment nikt nie myśli o zmianie cen.
        tak myslalem i rozumem to...
        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
        mam numer GG 73977622

        Komentarz


          Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
          Meliodas , poczuj się ostrzeżony za wpis nic nie wnoszący do dyskusji.
          Nie dygaj małolat. Propozycje dałem, a Ty ostrzeżeniami mnie straszysz tylko dlatego że jest nieprzychylna waszej polityce, ale jak posiadacz i zwolennik waszego premium pisze że chce koronki czy oznaczenie że ona jest bogol bo ma premium to to jest na temat tak?

          Komentarz


            A ja jestem bardzo zadowolony z obecnej sytuacji. 90% użytkowników w losowaniu to jakieś nieletnie delikatnie mówiąc kurtyzany albo spermiarze wyłudzający kasę za fotki, no szanujmy się, ale jak osoba mająca 26 lat nie jest w stanie uzbierać 5 biednych polskich złotych miesięcznie na premium to musi być albo idiotą, albo kompletnym nieudacznikiem życiowym, albo kimś, kto robi herbatę z jednej torebki 10 razy, bo mu szkoda. 5 zł miesięcznie to bardzo niski próg, ale wystarczający, by odstraszyć debili i roszczeniowych sępów co chcą wszystko za darmo.

            Komentarz


              Tak odstraszylo te 5 zl tych wszystkich o ktorych wspominasz ze jest ich jeszcze wiecej niz bylo. Teraz nie tylko normalni ludzie maja premium a Ci oszusci i kretyni ktorzy szczyca sie tym jak sa "realni" bo maja premium. Polecam administracji czy tym ktorzy uwazaja ze jest lepiej polosowac sobie w godzinach popoludniowych bo z tego co widze masa osob sie wypowiada a znajac zycie nawet minuty nie spedzila na gg.

              Komentarz


                Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
                Tak odstraszylo te 5 zl tych wszystkich o ktorych wspominasz ze jest ich jeszcze wiecej niz bylo. Teraz nie tylko normalni ludzie maja premium a Ci oszusci i kretyni ktorzy szczyca sie tym jak sa "realni" bo maja premium. Polecam administracji czy tym ktorzy uwazaja ze jest lepiej polosowac sobie w godzinach popoludniowych bo z tego co widze masa osob sie wypowiada a znajac zycie nawet minuty nie spedzila na gg.
                To znaczy jak to jest ich więcej? Pozakładali konta nowe, żeby się żalić, że są limity? O czym ty rozmawiasz? To dalej ci sami użytkownicy, tylko teraz w opisach powyłaziły ich żale i ból dupy, że limity a oni 5 zł nie mają na miesiąc. Dzięki temu masz ułomków na patelni, wsadzasz taką osobę do ignorowanych i odsiewasz ziarno od plew.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta

                  W każdym razie podsumowując: Użytkowników nadal nam nie ubyło. Premium wykupiło więcej osób, niż się spodziewaliśmy. A to oznacza, że więcej zmian w limitach, ani zniesienia Premium nie planujemy. Obecne statystyki wskazują na to, że był to trafiony pomysł.
                  Czy wy macie ludzi za DEBILI ?!
                  Serio ?
                  Użytkowników wam nie ubyło, macie duże BARDZOOOOOO DUŻEEEE takie WIELKIE zainteresowanie premium, że po niecałym miesięcu już nie miesiąc na tydzień ?
                  Tak na pewno to nie odpływ ludzi miał na to wpływ....
                  Co za dziecinada

                  Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    A ja pragnę powiedzieć że niezła hipokryzja ze strony administracji jest i widać jak traktujecie osoby negatywnie nastawione do premium, a jak samych posiadaczy. Dostałem bana za obrazę na 3 dni bo odpowiedziałem na post gościa który zachwala wasze premium i nazywa innych idiotami i nieudacznikami jeśli nie kupili premium. Kto dostaje bana? Oczywiście że ja za napisanie że jest zgorzkniały bo nikt z nim nie chciał pewnie pisać i teraz ma okazje dzięki premium. Także pozdrawiam serdecznie Ciebie Wasky i realizuj dalej politykę GG że premium jest super i jego użytkownicy, a każdego kto coś nieprzychylnie napisze od razu pod bana bierzesz

                    Komentarz


                      Po pierwsze wcześniej dostałeś ostrzeżenie. Po drugie na za dużo sobie pozwoliłeś w wypowiedzi do mnie po ostrzeżeniu - nie jesteśmy kolegami. Nasza relacja na tym forum jest taka, że ja tu jestem moderatorem, a Ty użytkownikiem. Powinieneś wiedzieć, że do moderatorów należy podchodzić z respektem i im nie podpadać. Po trzecie napisałeś później obraźliwą wypowiedź w stosunku do kogoś innego. Więc zarobiłeś na kilka dni bana, żebyś sobie przemyślał swoje zachowanie. Twoje zdanie o GG Premium nie ma tu nic do rzeczy - ja doskonale rozumiem to, że jesteś wściekły przez wprowadzenie GG Premium, wiem dlaczego i uważam, że masz prawo być wściekły. I masz prawo swoje zdanie wyrazić. Jednak musi być ono wyrażone w sposób kulturalny.

                      Komentarz


                        A czy wyrażanie zdania w sposób "musi być albo idiotą, albo kompletnym nieudacznikiem życiowym" jest kulturalne i wnosi coś do tematu? Czemu nie ostrzeżesz kolegi który wykupił premium? Nie pozwalają wam stresować tych co kupili premium?

                        Komentarz


                          Nie jest tak źle, 5 zł za brak reklam, już mam dość ich wszędzie
                          mapa burzowa live

                          Komentarz


                            https://gadu-gadu.pl/2022/04/04/statystyki-gg-premium ponad 12 tysięcy osób kupiło premium, zaskakująco dużo. Brakuje informacji jeszcze z podziałem ile kupiło na miesiąc, pół roku i rok

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
                              https://gadu-gadu.pl/2022/04/04/statystyki-gg-premium ponad 12 tysięcy osób kupiło premium, zaskakująco dużo. Brakuje informacji jeszcze z podziałem ile kupiło na miesiąc, pół roku i rok
                              zapewne zafaloszowane dane bo poki co testowo trafilem na jedna osobe z prem a reszta to ciagle to samo .... wiec dno bylo dnem

                              Komentarz


                                Niezły scam że można pisać bez limitu do ludzi którzy mają cie z kontaktach. Mi mimo że dana osoba mnie ma w kontaktach i ja ją mam to wywala limit wiadomości. Zrobić premium żeby doić hajs to potraficie, ale ogarnąć ją do porządku to nie żeby nie było cyrków

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X