Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta




    GG nadal jest darmowe. Nadal można się komunikować ze swoimi znajomymi.
    Z osobami, które mamy na swojej liście kontaktów i które nas dodały nas na swoją listę kontaktów można nadal rozmawiać bez limitu

    .
    Nie jest darmowe, to co zrobiliście można nazwać wersją demo. Ze znajomymi nie da się pogadać bo pouciekali już dawno z GG. Dobrze że są jeszcze czaty. Wyłączyliście na nich limity?

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta
      Chyba wielu z Was nie zdaje sobie sprawy, że GG zmieniało kilkukrotnie właściciela.
      I to co zastał obecny właściciel było pozbawione tego co m.in opisałeś czyli brak GG Dysku.
      Zdaje sobie sprawę bo prawdopodobnie jestem na GG dłużej niż pracujesz tu(Oczywiście bez urazy). Czyli w momencie wykupienia GG przez inną osobę nie zostaliście uraczeni kodem do przywrócenia GG dysku? Nawet jeśli nie to twierdzicie że jest to tak trudne i drogie że nie jesteście w stanie tego zrobić i jedynym sposobem jest pobranie od każdego z nas 5zł miesięcznie jeśli chce korzystać normalnie z GG? No coś grubymi nićmi to szyte jest. Twierdzicie też że nie jesteście w stanie stworzyć oficjalnych czatów GG gdzie ktoś mógłby wykupywać czat GG z miesięczną opłatą, ale 16latkowie którzy tworzą własne sieci czatów i rozwijają swoje skrypty od podstaw to już są w stanie?

      Komentarz


        #18
        Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
        [...] Dobrze że są jeszcze czaty. Wyłączyliście na nich limity?
        Czaty działają normalnie, bez limitów.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

          Zdaje sobie sprawę bo prawdopodobnie jestem na GG dłużej niż pracujesz tu(Oczywiście bez urazy). Czyli w momencie wykupienia GG przez inną osobę nie zostaliście uraczeni kodem do przywrócenia GG dysku? [...]
          Czy pracujemy tu dłużej lub krócej to nie ma znaczenia. A Wy nie do końca staracie się zrozumieć to co chcemy Wam przekazać.
          Chcemy dla Was dobrze, jeżeli uważacie inaczej to nic z tym nie zrobimy.
          Dajcie nam działać na korzyść dla Was.
          Nie chcemy się powtarzać ale bez pieniędzy [nie brzmi to najlepiej ale taka jest prawda] nie zdziałamy nic.
          Nie każdy musi kupować GG Premium. Wystarczy jak obejdzie się bez hejtu.
          Trzymajcie za nas kciuki! Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nas wspierają dobrym słowem! Dobro wraca! My w to wierzymy, mamy nadzieję, że Wy również!

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

            Czaty działają normalnie, bez limitów.
            i całe szczęście, zróbcie, żeby w losowaniu losowało też czaty które mają status pogadam i ludzie przestaną marudzić

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta
              Nie każdy musi kupować GG Premium. Wystarczy jak obejdzie się bez hejtu.
              Trzymajcie za nas kciuki! Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nas wspierają dobrym słowem! Dobro wraca! My w to wierzymy, mamy nadzieję, że Wy również!
              Krytyka pokryta argumentami to nie jest hejt. Także wam życzę powodzenia, ale ja się wypisuje całkowicie z GG bo nie mam zamiaru płacić za coś co powinno być darmowe

              Komentarz


                #22
                ja tam kupilem na rok jesce zanim wystartowalo premum bo weze w idee ktura za tym idze... mimo ze moje konta byly blokowane bo nadmar zglosen ktos zrobil na mne... ale mysle ze to ne wina administracji gg tylko ludzi ktuzy ne tolerujo nepelnosprawnyh i admistracja musi jakos zareagowac... dowud? mnej losuje i silo zecy mnej ludzi mne zglasa i takim sposobem mam nr rekordowo dlugo bo prawe rok... ktos muglbym pomyslec ze skoro mi blokujo konta to poco tu jestem? jestem bo podoba mi se pomysl z losowanem rozmuwcy w zasadah prywatnosci a kedy se dowedzalem ze gg ma zamar dodac rozmowe kamerki cyli video to wedzalem ze moja pzyslosc bedze tutaj... w hwili obecnej z powodu prac nad fukcjo kamerki ne moge do nikogo zadzwonic ale weze ze to se zmeni i bede mal to cego ocekuje od komunikatora cyli prywatna rozmowa video z zapisanym profilem i mozliwosc poznawana nowyh ludzi
                casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                mam numer GG 935

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                  ja tam kupilem na rok jesce zanim wystartowalo premum bo weze w idee ktura za tym idze...[...]w hwili obecnej z powodu prac nad fukcjo kamerki ne moge do nikogo zadzwonic ale weze ze to se zmeni i bede mal to cego ocekuje od komunikatora cyli prywatna rozmowa video z zapisanym profilem i mozliwosc poznawana nowyh ludzi
                  Dziękujemy, że nas wspierasz. I dziękujemy wszystkim za każde dobre słowo. Jeszcze raz dodamy, że wierzymy, że dobro wraca!
                  Liczymy się ze słowami krytyki ale nie akceptujemy hejtu. Pamiętajcie, że dążymy do tego aby GG się rozwijało i było dostępne dla każdego.
                  Rozmowy audio/wideo na telefonach z Androidem już są na ukończeniu. Wiemy, że już to trochę trwa ale robimy wszystko co w naszej mocy aby uruchomić je jak najszybciej.

                  Komentarz


                    #24
                    ooo super info 😁 to cekam na jakis komunikat w tej sprawe👀
                    Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                    mam numer GG 935

                    Komentarz


                      #25
                      Nie wierzę własnym oczom, GG Premium płatne?
                      To chyba jakiś niesmaczny żart, limit wiadomości?
                      Z Kim można tam pisać?
                      Z erotomanami, co najwyżej, i fajkowymi kontami.
                      Od dawna z GG nie korzystam, oczywiście, nie można Was się doprosić do dzisiaj o możliwość eksportu archiwum GG , ale wdrożenie GG Premium jest najważniejszym celem dla Was.

                      Komentarz


                        #26
                        No to brawo WY ....
                        W dniu dzisiejszym gg umarło na dobre.
                        Utrudniacie życie użytkownikom to powiem krótko - ŻEGNAM.

                        Wzieliście pod uwagę to, że taka zagrywka zniechęci większą część użytkowników, ci co zostaną i nawet zapłacą będą mieli co raz mniej nowych osób do wylosowania i też stwierdzą, że to nie ma sensu a to już będzie tylko pogłębiać rozpad GG....

                        Ciekaw jestem jakie za kilka dni będziecie mieli statystyki aktywnych użytkowników - ilu się wyloguje i już nie wróci - jednym z nich będę ja.


                        PORAŻKA to co zrobiliście ....
                        Ostatnio edytowany przez mati-ja1; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                          ja tam kupilem na rok jesce zanim wystartowalo premum bo weze w idee ktura za tym idze... mimo ze moje konta byly blokowane bo nadmar zglosen ktos zrobil na mne... ale mysle ze to ne wina administracji gg tylko ludzi ktuzy ne tolerujo nepelnosprawnyh i admistracja musi jakos zareagowac... dowud? mnej losuje i silo zecy mnej ludzi mne zglasa i takim sposobem mam nr rekordowo dlugo bo prawe rok... ktos muglbym pomyslec ze skoro mi blokujo konta to poco tu jestem? jestem bo podoba mi se pomysl z losowanem rozmuwcy w zasadah prywatnosci a kedy se dowedzalem ze gg ma zamar dodac rozmowe kamerki cyli video to wedzalem ze moja pzyslosc bedze tutaj... w hwili obecnej z powodu prac nad fukcjo kamerki ne moge do nikogo zadzwonic ale weze ze to se zmeni i bede mal to cego ocekuje od komunikatora cyli prywatna rozmowa video z zapisanym profilem i mozliwosc poznawana nowyh ludzi
                          Ohhh jakie superlatywy czyżby to admin gg pisał lub jakiś bliski znajomy - to jest tak wylukrowane, że z daleka widać, że to kogoś z gg wpis
                          Żałosne

                          Komentarz


                            #28
                            10 nowych osób miesięcznie? Z czego 9 to albo fejki ze sprzedażą zdjęć i blikiem albo nie odpiszą hahaha. Toć nikt nowy nie założy już gg a starzy stąd uciekną a wy upadniecie na amen. GG było po to aby sobie pogadać z nieznajomym właśnie, bo ze znajomymi to są inne komunikatory. A skoro to zablokowaliście to już po was. Pełno tu oszustów ciągle, pedofili i wy chcecie płatność do specjalnej strefy pedofili hahaha??? Bo tak to wygląda, puknijcie się w głowę i zacznijcie myśleć

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

                              Ohhh jakie superlatywy czyżby to admin gg pisał lub jakiś bliski znajomy - to jest tak wylukrowane, że z daleka widać, że to kogoś z gg wpis
                              Żałosne
                              nestety pomylka... jestem zwyklym uzytkownikem gg... moze to i dziwne ale lube gg take jake jest bo ma proste fukcja i z mojego puktu widzena pzydatne... moge ci podac muj nr gg ale to bez sensu skoro ne rozumez ze ne kazdy ma take same zdane o cyms co wekzosc krytykuje
                              Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                              mam numer GG 935

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta
                                No to brawo WY ....
                                W dniu dzisiejszym gg umarło na dobre.
                                Utrudniacie życie użytkownikom to powiem krótko - ŻEGNAM.

                                Wzieliście pod uwagę to, że taka zagrywka zniechęci większą część użytkowników, ci co zostaną i nawet zapłacą będą mieli co raz mniej nowych osób do wylosowania i też stwierdzą, że to nie ma sensu a to już będzie tylko pogłębiać rozpad GG....

                                Ciekaw jestem jakie za kilka dni będziecie mieli statystyki aktywnych użytkowników - ilu się wyloguje i już nie wróci - jednym z nich będę ja.


                                PORAŻKA to co zrobiliście ....
                                Wiesz, jestem tego samego zdania co Ty, bo dla mnie jest to trochę niepojęte, żeby GG poszło w kierunku Premium.

                                Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
                                10 nowych osób miesięcznie? Z czego 9 to albo fejki ze sprzedażą zdjęć i blikiem albo nie odpiszą hahaha. Toć nikt nowy nie założy już gg a starzy stąd uciekną a wy upadniecie na amen. GG było po to aby sobie pogadać z nieznajomym właśnie, bo ze znajomymi to są inne komunikatory. A skoro to zablokowaliście to już po was. Pełno tu oszustów ciągle, pedofili i wy chcecie płatność do specjalnej strefy pedofili hahaha??? Bo tak to wygląda, puknijcie się w głowę i zacznijcie myśleć
                                Straszna jest ta nowa zmiana, limit 10 osób, co to w ogóle ma być?
                                Przecież, jak nowa osoba założy konto, to nawet nie będzie miała z Kim popisać, to jest jakiś poroniony pomysł z tym, chcesz, pisać z nieznajomymi to płać, nie zapłacisz, to masz limit, totalny bez sensu.


                                Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

                                nestety pomylka... jestem zwyklym uzytkownikem gg... moze to i dziwne ale lube gg take jake jest bo ma proste fukcja i z mojego puktu widzena pzydatne... moge ci podac muj nr gg ale to bez sensu skoro ne rozumez ze ne kazdy ma take same zdane o cyms co wekzosc krytykuje
                                Mogę się doczepić do jednego?
                                Dlaczego, robisz tyle błędów w ortografii?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X