Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez poprostuOna Zobacz posta

    Mogę się doczepić do jednego?
    Dlaczego, robisz tyle błędów w ortografii?
    ne moge pisac rekoma... wada ruhu... celowo unikam liter zeby mnej naciskac
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 935

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

      nestety pomylka... jestem zwyklym uzytkownikem gg... moze to i dziwne ale lube gg take jake jest bo ma proste fukcja i z mojego puktu widzena pzydatne... moge ci podac muj nr gg ale to bez sensu skoro ne rozumez ze ne kazdy ma take same zdane o cyms co wekzosc krytykuje
      Dobrze więc bądź frajerem zapłać za to, że garstkę osób wylosujesz bo idę o zakład, że 90% userów sobie gg po prostu odpuści a ci co zostaną nikogo nowego nie znajdą taka jest prawda.
      Wychwalaj dalej ten DURNY pomysł.
      Zobaczymy w jakim stanie gg będzie za miesiąc czy dwa i ilu aktywnych użytkowników tu będzie.
      GRATULUJE GŁUPOTY TOBIE I WŁAŚCICIELOM

      BTW - SKORO WIĘKSZOŚĆ KRYTYKUJE TO MOŻE TA WIĘKSZOŚĆ MA RACJE ? HMM

      Komentarz


        #33
        Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

        Dobrze więc bądź frajerem zapłać za to, że garstkę osób wylosujesz bo idę o zakład, że 90% userów sobie gg po prostu odpuści a ci co zostaną nikogo nowego nie znajdą taka jest prawda.
        Wychwalaj dalej ten DURNY pomysł.
        Zobaczymy w jakim stanie gg będzie za miesiąc czy dwa i ilu aktywnych użytkowników tu będzie.
        GRATULUJE GŁUPOTY TOBIE I WŁAŚCICIELOM

        BTW - SKORO WIĘKSZOŚĆ KRYTYKUJE TO MOŻE TA WIĘKSZOŚĆ MA RACJE ? HMM
        ne zawze... w historii casami bywalo tak ze wekzosc se mylila... zobacymy jak bedze bo ne wemy tego tak naprawde ale lice na to ze dla gg se uda pzetwac bo ma potecjal... wedlug mne warto sprubowac dac sanse
        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
        mam numer GG 935

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

          ne zawze... w historii casami bywalo tak ze wekzosc se mylila... zobacymy jak bedze bo ne wemy tego tak naprawde ale lice na to ze dla gg se uda pzetwac bo ma potecjal... wedlug mne warto sprubowac dac sanse
          To się raczej zdziwsz tak jak krótkowzroczni obecni wlasciciele gg.
          Jeszcze raz powiem - z gg odpłynie 90% obecnych userów (no dobra powiedzmy 80%) więc zostanie garstka która będzie się nawzajem za kase losowała non stop xD
          a nowi ? hmmm jak zobaczą, że to płatne to dadzą sobie spokój i tym sposobem spiralą GG się samo zaora.

          Zakładamy się, że tak będzie ?
          Zapłacisz i co 2 los będziesz miał tą samą osobę xD bardzo warte opłaty ŚMIECH

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

            ne moge pisac rekoma... wada ruhu... celowo unikam liter zeby mnej naciskac
            Rozumiem, życzę zdrowia.

            Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

            Dobrze więc bądź frajerem zapłać za to, że garstkę osób wylosujesz bo idę o zakład, że 90% userów sobie gg po prostu odpuści a ci co zostaną nikogo nowego nie znajdą taka jest prawda.
            Wychwalaj dalej ten DURNY pomysł.
            Zobaczymy w jakim stanie gg będzie za miesiąc czy dwa i ilu aktywnych użytkowników tu będzie.
            GRATULUJE GŁUPOTY TOBIE I WŁAŚCICIELOM

            BTW - SKORO WIĘKSZOŚĆ KRYTYKUJE TO MOŻE TA WIĘKSZOŚĆ MA RACJE ? HMM
            Na bank użytkownicy GG odpuszczą, jestem tego pewna, mogę się mylić, owszem, jest krytyka do GG po wprowadzeniu Premium, można sobie przeczytać negatywne opinie na sklepie Google Play, ale kiedyś prawdziwe GG było o wiele lepsze, od tego, co aktualnie jest.

            Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

            ne zawze... w historii casami bywalo tak ze wekzosc se mylila... zobacymy jak bedze bo ne wemy tego tak naprawde ale lice na to ze dla gg se uda pzetwac bo ma potecjal... wedlug mne warto sprubowac dac sanse
            Osobiście uważam, że czas świetności GG minął, zobacz, wystarczy poczytać opinie negatywne na sklepie Google Play, przed wprowadzeniem Premium, ile osób narzeka na GG, opinie pozytywne omijam, bo wg mnie one są fajkowe.

            Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

            To się raczej zdziwsz tak jak krótkowzroczni obecni wlasciciele gg.
            Jeszcze raz powiem - z gg odpłynie 90% obecnych userów (no dobra powiedzmy 80%) więc zostanie garstka która będzie się nawzajem za kase losowała non stop xD
            a nowi ? hmmm jak zobaczą, że to płatne to dadzą sobie spokój i tym sposobem spiralą GG się samo zaora.

            Zakładamy się, że tak będzie ?
            Zapłacisz i co 2 los będziesz miał tą samą osobę xD bardzo warte opłaty ŚMIECH
            Masakra.

            Komentarz


              #36
              zobacymy co bedze... ja klucic se z wami ne bede... kazdy ma wybur i ja wybralem gg...
              Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 935

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                zobacymy co bedze... ja klucic se z wami ne bede... kazdy ma wybur i ja wybralem gg...
                Ja się z nikim nie kłócę, każdy na swoje zdanie i tego się trzymajmy

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta
                  Zakładamy się, że tak będzie ?
                  Zapłacisz i co 2 los będziesz miał tą samą osobę xD bardzo warte opłaty ŚMIECH
                  Było parę nietrafnych decyzji w życiu GG, ale ta myślę że jest w zupełności świadoma jak się skończy. Bądźmy szczerzy od dawna nic nie poprawiono na GG i myślę że po prostu właściciele chcą wyssać jak najwięcej teraz z tego i zawinąć się. Mieli tyle opcji żeby zarobić trochę na GG i polepszyć je, a wybrali opcje najgorszą z najgorszych.

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta
                    Zapłacisz i co 2 los będziesz miał tą samą osobę xD bardzo warte opłaty ŚMIECH
                    To się już dzieje, losuje bo mam cichą nadzieję że ktoś pierwszy napisze i widzę że co raz częściej losują się te same osoby, a jeszcze do środy tak nie było

                    Komentarz


                      #40
                      Dokładnie po 1 dniu widać, że ludzie odpuścili więc już to się zapętla
                      BYE BYE GG
                      strzeliliście sobie nie w kolano ale w głowę.

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                        zobacymy co bedze... ja klucic se z wami ne bede... kazdy ma wybur i ja wybralem gg...
                        wybieraj bo to jest kwestia czasu jak gg znikie za to co tak silnie popierasz.
                        a kwestia kilku dni jest jak zobaczysz,ze nikogo nowego nie ma a ciagle wpadasz na te same osoby.
                        plac plac i zgadzaj sie na to.
                        Ostatnio edytowany przez mati-ja1; [ARG:4 UNDEFINED].

                        Komentarz


                          #42
                          Proponuję wyłączyć tego BOTA na sklepie play i niech tam realny człowiek z gg poczyta sobie opinie od ludzi.
                          Jak dla mnie gg i firma fintecom jest skończona.
                          Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            #43
                            Bez kitu wbijcie na ruletkę i losujcie nieznajomych. Mieli wytępić tym fejk konta, a co chwile losuje takie lub jakieś dziwne stare konta co np reklamuje swój czat albo profile z kotkami czy innymi dziwnymi profilowymi. Teraz nawet jak wykupisz premium to nie masz możliwości znaleźć normalny profil XDDDDDD Tak jak powiedziałem oni to zrobili specjalnie żeby wydoić resztkę kasy z tego i zawiną się lub nagle wycofają się z tego pomysłu i GG znowu przez najbliższy czas nie będzie miało żadnych poprawek i nowości które ożywiłby ten komunikator. Nic z nim nie robiliście przez ten czas praktycznie i teraz płacz że ludzie są wściekli bo im każecie płacić za coś co powinno być darmowe. Powiedzcie co was wyróżnia na tle komunikatorów że to wam powinno się płacić? Dlaczego nie miałbym wrzucić parę złotych na Tindera? Równie dobrze mogę kupić premium na fotce bo tam też pełno fejk kont i zwierzaków

                            Komentarz


                              #44
                              Pozwólcie że nie pomijając żadnej wylosowanej osoby wymienie wam co wylosowałem przez najbliższe 10 osób

                              1.
                              Profilowe: Z internetu
                              Opis: Wymagam Weryfika​cji🪙
                              Cześć 🐕
                              Patrz kto przysz​edł twoja Właści​cielka, Pani i T​woja Bogini😈

                              2.
                              Profilowe: Swoje
                              Opis: Brak

                              3.
                              Profilowe: Z internetu
                              Opis: Chętnie pogadam ​😈 (chyba jednoznaczne o co chodzi)

                              4.
                              Profilowe: Kij wie co to
                              Opis: 👶🏻🍽️

                              5.
                              Profilowe: Bez twarzy
                              Opis: Jeśli do końca t ​ego tygodnia nie ​ znajdę hot chło ​pa który będzie ​mnie trzymał za ​szyje będzie ją ​trzymała lina z ​sufitu <34

                              6.
                              Profilowe: Oko
                              Opis: ☆♡☆♡

                              7
                              Profilowe: Brak
                              Opis: Brak

                              8.
                              Profilowe: Swoje
                              Opis: Brak

                              9.
                              Profilowe: Swoje
                              Opis:IG gdzie zaczyna ​m dodawać swoje ​grafiki: ********

                              10.
                              Profilowe: Brak
                              Opis: Brak

                              W sumie wisienką na torcie jest nr 10 bo to również nr 7. 3 losowania zajęło mi żeby wylosować tą samą osobę

                              z 10 losowań tylko 3 losowania były normalnymi profilowymi bez żadnych dziwnych zdjęć i opisów w stylu "wyślij mi pieniądze"

                              Napomnę też to że pojawiło się wiele dziwnych profili które zazwyczaj rzadko widywałem jak np zdjęcie oka, kotów czy wgl jakiś dziwnych rzeczy.

                              Losowałem oczywiście kobiety 18-24 tak jak zawsze żeby mieć rozeznanie jak to wygląda

                              Spotkanie normalnego profilu jest niemożliwe i zostały w sumie same dziwne profile z dziwnymi zdjęciami po których wiem że niezbyt się dogadamy

                              Komentarz


                                #45
                                Odpowiedź GG w sklepie Play do jednego z użytkowników GG

                                Kod:
                                Wszystko co robimy, robimy z myślą o utrzymaniu oraz rozwoju GG. Mylisz się. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni z jakim zrozumieniem Użytkownicy przyjęli zmiany. Niestety tutaj wypowiadają się tylko osoby niezadowolone.
                                Gdzie Ci zadowoleni użytkownicy?! Widziałem tylko kilka pozytywnych komentarzy na FB ale to pewnie znajomi, admini i rodzina kogoś z GG

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X