Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Podaj mi na priv numery, które zostały zablokowane. Sprawdzę o co chodziło.

    Komentarz


      nie pamiętam już, bo na obecnym siedze rekordowo dlugo... fakt ze poczatkowo mniej losowalem zeby zmejszyc ilosc zgloszen o czym pisalem juz na forum... ale momentu kupiena gg premum i wyslanu tobie mojego zdj to losuje wiecej i nie bylo problemu mimo ze dalej ludzie masowo mnie atakuja blokuja i pewne tez zglaszaja... wiec albo nie blokujecie mi konta bo wydalem kase albo w koncu kto zaakceptowal to kim jestem gdy dalem zdj... bo tak to co pare miesiecy musialem zakladac nowe gg
      Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        Kiedyś nie było możliwości wysłania w zgłoszeniu wiadomości i być może Twoje konto było błędnie rozpoznawane jako naruszające regulamin. Jest duża szansa, że właśnie dzięki temu, że teraz widzimy treści wiadomości przestałeś być blokowany - widząc treść wiadomości potrafimy jednoznacznie określić, czy dane zgłoszenie jest zasadne czy nie. GG Premium nie ma nic do rzeczy, jeśli chodzi o nasze decyzje blokady konta. Wiemy, że są osoby, które myślą, że mogą sobie na więcej pozwolić, gdy wykupią GG Premium. Nie, nie mogą. GG Premium nie jest w ogóle brane pod uwagę przy decyzji o blokadzie konta.

        Komentarz


          ja wem ze jako pracownik lub zazonca nic inngo napisac ne mozez ale duzo serweruw ne tylko gg traktuje mne jako konto fikcyjne i jak se o tym pomysli obektywne to taka reakcja wydaje se logicna bo robe bledy i malo pize tak jakbym byl dzeckem a ne widac moje osoby wec dlatego to ne jestem na nikogo zly... jednak z drugej strony bardzej osobistej to jest to smutne ze tzeba pokazac nemal dowud osobisty zeby muc kozystac z komunikacji i zeby byc zaakceptowanym pzez admistracje jakegos systemu... mam ten problem od zawze i zamast pzykladowo u was porozmawac zemno na email to dostalem w odpowedzi ze z powodu bezpecenswa ne mozemy nic tobe pzekazac i konec tematu... dobra bylo minelo i mam nadzeje ze tym razem bedze inadzej ale napize na konec to co neraz powtazam ludzom medzy innymi na gg; nepelnosprawni tez majo prawo tu byc
          Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
          casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
          mam numer GG 73977622

          Komentarz


            Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
            (...) zamast pzykladowo u was porozmawac zemno na email to dostalem w odpowedzi ze z powodu bezpecenswa ne mozemy nic tobe pzekazac i konec tematu...
            Wszystkim, którzy zgłaszają naruszenia Regulaminu gwarantujemy anonimowość. Dlatego nigdy nie udzielimy informacji na temat tego: kto i kiedy zgłosił konto GG.
            Na tyle, na ile to możliwe staramy się ostrzegać Użytkownika. W komunikacie, który mu wysyłamy podajemy powód. Nie zawsze jest on dokładnie opisany, bo nie zawsze jest to możliwe m.in. żeby zachować anonimowość zgłaszających. Zdarza nam się czasami zacytować wypowiedzi, które naruszają Regulamin, nie zawsze jest taka możliwość.

            Naruszenia są różne. Jest wiele osób, które spamują innych i są natarczywe. Te osoby doskonale wiedzą, że naruszają Regulamin a mimo ostrzeżeń, nadal to robią i na dodatek udają niewinnych.
            Mamy wiele zgłoszeń dotyczących wysyłania niecenzuralnych zdjęcia bez zgody odbiorcy.

            Z komunikatora korzystają różni ludzie, nie każdy przestrzega zasad i wytycznych. Chcielibyśmy aby komunikator był miejscem wolnym od nienawiści. Żeby każdy czuł się tutaj dobrze. Niestety nie jest to łatwe.

            Jeżeli spotykasz się z mową nienawiści, brakiem tolerancji, to zgłaszaj do nas treści wiadomości takich rozmów przy pomocy opcji "Zgłoś" w aplikacji.
            Walczymy z takim zachowaniem, upominamy i dajemy szansę na poprawę. Blokada to ostateczność.

            Niestety nadal są Użytkownicy, którzy bywają niekulturalni. Dlatego bardzo często sugerujemy aby nie wdawać się z takimi osobami w dyskusje, tylko dodać je do kontaktów ignorowanych.
            Użytkownicy często zapominają o tej opcji. A ona powstała właśnie po to by odizolować takie osoby.

            Komentarz


              dobra teraz rozumem take podejse ale to dalej w wekzosci pzypadtkuw ne ma sensu bo nikt opruc fanatykuw atym bardzej ja nikomu kzywdy ne zrobe i ne zabije nikogo jesli se domysle o kogo hodzi bo sam jestem fizycne slaby wec tylko bede wedzal co zrobilem zle i bede mal sanse na poprawe

              pzyznaje se ze pize kilka wadomosci kedy ktos ne odpisuje ale to tez dlatego ze gg ne zawze odrazu pokazuje to co napisalem mimo ze osoba sedzi online na komunikatoze nawet majoc aktytywne okno oraz dobry internet i moge pokazac moje arhiwum jako dowud

              ja ne mam zwycaju zglasac i blokowac ludzi bo uznaje zasade ze zawze mozna prubowac se dogadac a ne isc na ladwizne...
              Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
              casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
              mam numer GG 73977622

              Komentarz


                W tym wątku na forum odeszliśmy trochę od głównego tematu, czyli GG Premium .
                Wielka prośba o nie poruszanie, w tym miejscu tematów nie związanych z GG Premium.
                Z góry dziękuję.

                Komentarz


                  spoko... w sume to pzekazalem juz wzystko jak to wygloda z mojej strony jesli hodzi o te zglasane wadomosci i blokowane moih kont...
                  Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
                  casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                  mam numer GG 73977622

                  Komentarz


                    na blogu GG napisano, że jesli ktos nie chce pucharu to niech napisze email... Czy mozna zdjąć puchar nie tracąc GG Premium?
                    Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                    mam numer GG 73977622

                    Komentarz


                      FacetNaWuzku w aplikacji nie ma ma opcji, która umożliwiałaby wyłączenie pucharu.
                      Puchar jest oznaką naszego podziękowania dla osób, które zakupiły Premium.
                      Dlaczego pytasz czy można go zdjąć? I jaki masz powód aby go zdjąć?

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta
                        FacetNaWuzku w aplikacji nie ma ma opcji, która umożliwiałaby wyłączenie pucharu.
                        Puchar jest oznaką naszego podziękowania dla osób, które zakupiły Premium.
                        Dlaczego pytasz czy można go zdjąć? I jaki masz powód aby go zdjąć?
                        zawze malem tylko nazwe profilu w katalogu bez zadnyh emotek... oznaka puharu mne trohe drazni... tak jak kazdego kto sugeruje ze lepej by bylo dac wybur cy oznacyc konto...
                        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                        mam numer GG 73977622

                        Komentarz


                          Rozumiemy.
                          Puchar to również informacja dla innych, że są osoby, które mają Premium.

                          Nie mówimy nie. Być może w przyszłości dodamy możliwość wyłączenia tego oznaczenia.
                          Sprawa jest to przemyślenia.

                          Komentarz


                            sugeruje zrobic tak jak na fotka.com... tam konto premum ma kolorowy okrog wokul awatar... lub cos w tym stylu bo ja pisalem juz dawno tutaj na forum ze ten puhar ne pasuje i okazalo se ze ne jestem jedyny
                            Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                            mam numer GG 73977622

                            Komentarz


                              Limit wysyłania wiadomosci do max 10 osób na tydzien to najgorszy możliwy ruch, 6 dni w tygodniu nie ma po co wchodzic na GG.
                              Zmieńcie chociaż to, bo ludziom odechciewa sie korzystać z GG, to nie hejt to konstruktywna krytyka.

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Reyes Zobacz posta
                                Limit wysyłania wiadomosci do max 10 osób na tydzien to najgorszy możliwy ruch, 6 dni w tygodniu nie ma po co wchodzic na GG.
                                Zmieńcie chociaż to, bo ludziom odechciewa sie korzystać z GG, to nie hejt to konstruktywna krytyka.
                                A mi sie podoba bo mniej będzie masowych spamów na GG zwłaszcza od zboków i wielu ludzi odetchnie z ulga a z resztą 4.90 zeta na miesiąc to nie majątek
                                Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X