Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

    "puhar" pisze się przez CH
    ne pize rekoma... wada ruhu... moje bledy poprawa administracja co widac na moih staryh postah... ne kazdy moze pisac tak jak by zawze hcal...
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    Komentarz


      Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

      Znaczek jest zabezpieczony.
      mam nadzeje ze tak jest...
      casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
      mam numer GG 73977622

      Komentarz


        Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta

        ne pize rekoma... wada ruhu... moje bledy poprawa administracja co widac na moih staryh postah... ne kazdy moze pisac tak jak by zawze hcal...
        Spoko rozumiem

        Komentarz


          Co druga osoba to samo. Dominy, bliki, fotki.. wiekszosc z premium dla wiarygodnosci. Od rana zglosilem z 20 kont, 3 tylko zbanowane. Ktos wyzej wspominal o zglaszaniu, o tym ze nie da sie pozbyc oszustow. Faktycznie sie nie da skoro Wasz system ich nie banuje nawet po kilkunastu zgloszeniach.
          Załączone pliki

          Komentarz


            Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

            To może pochwalcie się ile ogólnie jest aktywnych użytkowników na GG i ile premium kupiło?
            Informacje takie zostaną niebawem przedstawione w przygotowywanym przez nas artykule więc tam będziesz się mógł z nimi zapoznać.

            Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
            Co druga osoba to samo. Dominy, bliki, fotki.. wiekszosc z premium dla wiarygodnosci. Od rana zglosilem z 20 kont, 3 tylko zbanowane. Ktos wyzej wspominal o zglaszaniu, o tym ze nie da sie pozbyc oszustow. Faktycznie sie nie da skoro Wasz system ich nie banuje nawet po kilkunastu zgloszeniach.
            To jest wątek dotyczący GG Premium a nie zgłaszania kont. Napisz do nas w wiadomości prywatnej, które konta zgłosiłeś.
            Dzięki!

            Komentarz


              Żałosne już się robi to GG wymyślili premiuj nikt nie kupuje, ludzie przestają korzystać z GG to żeby ci co kupili stwarzać im obłudę ze kogokolwiek wylosują to losują ludzi którzy są zalogowani A NIE LOSUJA ANI NIE MAJA STATUSU POGADAM!!! Dostaje taki spam ze szkoda gadać tylko dlatego ze jestem zalogowana.

              Komentarz


                To Cię muszą w Katalogu Publicznym raczej wynajdywać, bo jeśli nie masz statusu Pogadam oraz nie losujesz, to Cię nie powinien nikt wylosowywać.

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                  To Cię muszą w Katalogu Publicznym raczej wynajdywać, bo jeśli nie masz statusu Pogadam oraz nie losujesz, to Cię nie powinien nikt wylosowywać.
                  Głupie tłumaczenie, jakoś wcześniej nie było ŻADNYCH spamów a teraz kilkadziesiąt dziennie, widać tyle ludzi ucieka z GG ze kombinujecie jak możecie

                  Komentarz


                    W Sklepie Play zaczęliście odpisywać coś takiego użytkownikom:
                    3.JPG
                    4.JPG

                    Przecież to jest kłamstwo nikt takich sugestii nie pisał. Jeśli już to 100 osób na miesiąc. 10 osób tygodniowo to i tak dalej za mało.
                    Załączone pliki

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

                      ]Przecież to jest kłamstwo nikt takich sugestii nie pisał. Jeśli już to 100 osób na miesiąc. 10 osób tygodniowo to i tak dalej za mało.
                      Przecież ich logika jest taka że tu na forum tylko hejterzy piszą, a na mailach prywatnie piszą osoby którzy pochlebnie oceniają premium.

                      Komentarz


                        ja mam propozycje aby oznacyc konta premum w bardzej orginalny sposub bo puharu to kazdy muglby hcec uzyc jako ozdoba nazwy a i tak malo kto nowy we co ten puhar oznaca... powinna byc moim zdanem grafika liter GGP lub cos cego ne ma w kolekcji emoji
                        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                        mam numer GG 73977622

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
                          ja mam propozycje aby oznacyc konta premum w bardzej orginalny sposub bo puharu to kazdy muglby hcec uzyc jako ozdoba nazwy a i tak malo kto nowy we co ten puhar oznaca... powinna byc moim zdanem grafika liter GGP lub cos cego ne ma w kolekcji emoji
                          Raczej nie skłaniamy się ku zmianie tego oznaczenia. Na GG informacje bardzo szybko się rozchodzą więc niebawem wszyscy będą wiedzieli co oznacza ten symbol, już nasza w tym głowa.

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

                            Raczej nie skłaniamy się ku zmianie tego oznaczenia. Na GG informacje bardzo szybko się rozchodzą więc niebawem wszyscy będą wiedzieli co oznacza ten symbol, już nasza w tym głowa.
                            😂 spoko ale za kilka tygodni kazdy kompletne nowy nabywca gg bedze mal mysl ze swat zwarowal na punkce puharuw... jednak ne ja decyduje co i jak wec to byla tylko taka rada 😁
                            Ostatnio edytowany przez FacetNaWuzku; [ARG:4 UNDEFINED].
                            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
                            mam numer GG 73977622

                            Komentarz


                              A ja mam lepszy pomysł. Niech tylko posiadacze premium mogą korzystać z GG. Co Wy na to

                              Komentarz


                                Co do sugestii 100 osób miesięcznie, to podejrzewam, że to jest na tyle wysoki limit, że mało komu by Premium było potrzebne, więc nikt by nie kupował. Dla Was wygodne, dla nas już mniej.

                                W każdym razie podsumowując: Użytkowników nadal nam nie ubyło. Premium wykupiło więcej osób, niż się spodziewaliśmy. A to oznacza, że więcej zmian w limitach, ani zniesienia Premium nie planujemy. Obecne statystyki wskazują na to, że był to trafiony pomysł.

                                Meliodas , poczuj się ostrzeżony za wpis nic nie wnoszący do dyskusji.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X