Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Po pierwsze to ja nie podejmuję decyzji takich, jak włączenie czy wyłączenie GG Premium. Po drugie my patrzymy na statystyki całościowe. A statystyki mówią (co mnie w sumie zaskoczyło), że użytkowników nam nie ubyło na dzień dzisiejszy, a GG Premium zostało już wykupione przez więcej osób, niż zakładaliśmy jako plan minimum.

    Komentarz


      #77
      Z jednej strony ten limit 10 wiadomości i zaproszeń w miesiącu to mi pasuje bo będzie mniej spamerów i zboczeńców na GG sie dobijało do ludzi a kupowanie raz na jakiś czas Premium za 4,90 PLN na miesiąc to nie majątek
      Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

      Komentarz


        #78
        obraz_2022-03-21_145826.png
        obraz_2022-03-21_145915.png
        obraz_2022-03-21_145949.png

        obraz_2022-03-21_150106.png
        obraz_2022-03-21_150154.png


        Co Ty gadasz z tym że nie ubyło wam ludzi jak ja po samym losowaniu widzę że wylosować normalny profil to już ciężko. Żadnego losowania nie pominąłem i widać wynik, Świeże numery w większości i w większości nie swoje zdjęcia. Nie ubyło wam bo pewnie jak większości w tle cały czas aplikacja działa, ale po losowaniu któryś dzień to widzę gołym okiem różnice między tym co losowałem parę dni temu, a teraz. Kiepsko coś wam obserwacja statystyk wychodzi i nie wzięliście pod uwagę właśnie tego że w tle aplikacja każdemu działa, ale już nie używa jej pewnie

        Komentarz


          #79
          Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
          Ciekawi cię to że ludzie nie widzą o tym że ukryliście po prostu sprytnie system limitu losowania
          Dobre sobie.

          Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
          ale nie ciekawi cie to że 95% osób które wypowiada się o obecnych limitach jest bardzo krytyczna do tego pomysłu i mówi otwarcie że rezygnuje z usług GG.
          ​​​​​​Szkoda gadać​​​​​

          Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
          A statystyki mówią (co mnie w sumie zaskoczyło), że użytkowników nam nie ubyło na dzień dzisiejszy
          Braliście też pod uwagę BOTy?

          Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
          GG Premium zostało już wykupione przez więcej osób, niż zakładaliśmy jako plan minimum.
          Jasne, już to widzę

          @Wasky

          My tu Gadu-Gadu o Premium, proszę obejrzeć te dwa filmy na YouTube:



          Proszę, odnieś się do tych filmów, co macie do wypowiedzenia na ten temat.

          Zamieszczone przez AdrianGlowacki Zobacz posta
          Z jednej strony ten limit 10 wiadomości i zaproszeń w miesiącu to mi pasuje bo będzie mniej spamerów i zboczeńców na GG sie dobijało do ludzi a kupowanie raz na jakiś czas Premium za 4,90 PLN na miesiąc to nie majątek
          Od spamerów i zboczeńców masz opcje, nie przyjmować wiadomości od nieznajomych, szkoda, pieniędzy na Premium.

          Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
          obraz_2022-03-21_145826.png
          obraz_2022-03-21_145915.png
          obraz_2022-03-21_145949.png

          obraz_2022-03-21_150106.png
          obraz_2022-03-21_150154.png


          Co Ty gadasz z tym że nie ubyło wam ludzi jak ja po samym losowaniu widzę że wylosować normalny profil to już ciężko. Żadnego losowania nie pominąłem i widać wynik, Świeże numery w większości i w większości nie swoje zdjęcia. Nie ubyło wam bo pewnie jak większości w tle cały czas aplikacja działa, ale po losowaniu któryś dzień to widzę gołym okiem różnice między tym co losowałem parę dni temu, a teraz. Kiepsko coś wam obserwacja statystyk wychodzi i nie wzięliście pod uwagę właśnie tego że w tle aplikacja każdemu działa, ale już nie używa jej pewnie
          Bo to fajkowe konta, ta, ciekawe, w jaki sposób weryfikują zdjęcia tych osób?
          Jak to foty z neta i bezprawnie wykorzystywane.
          Ostatnio edytowany przez poprostuOna; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Korekta tekstu

          Komentarz


            #80
            Zamieszczone przez poprostuOna Zobacz posta
            My tu Gadu-Gadu o Premium, proszę obejrzeć te dwa filmy na YouTube:
            (...)
            Proszę, odnieś się do tych filmów, co macie do wypowiedzenia na ten temat.
            Mamy systemy do wykrywania takich kont i zgłaszamy je organom ścigania.

            Komentarz


              #81
              Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta

              zgłaszamy je organom ścigania.
              giphy.gif
              jakbyście zgłaszali to już by dawno przestały powstawać takie konta bo by się rozeszło że wreszcie za takich policja się wzięła



              Komentarz


                #82
                Widzę, że co bym nie powiedział, to wy wiecie lepiej.

                Komentarz


                  #83
                  Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                  Widzę, że co bym nie powiedział, to wy wiecie lepiej.
                  bo taka prawda, wiecie że GG czeka to samo co naszą klasę i chcecie to przyśpieszyć. Nie lepiej zrezygnować z limitów i sprzedać komuś innemu GG?

                  Komentarz


                    #84
                    Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

                    bo taka prawda, wiecie że GG czeka to samo co naszą klasę i chcecie to przyśpieszyć. Nie lepiej zrezygnować z limitów i sprzedać komuś innemu GG?
                    Dla mnie wcale to nie jest lepsze.
                    Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

                    Komentarz


                      #85
                      Zamieszczone przez AdrianGlowacki Zobacz posta

                      Dla mnie wcale to nie jest lepsze.
                      Dla mnie też nie jest to lepsze dzięki Fintecom Sp. z o.o. ten komunikator jeszcze żyje
                      wieże że Fintecom Sp. z o.o. dzięki GG premium doda więcej funkcji do komunikatora między innymi gg dysk,.
                      Pozdrawiam

                      Komentarz


                        #86
                        Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta

                        Mamy systemy do wykrywania takich kont i zgłaszamy je organom ścigania.
                        Możliwe, tak czy siak, konta masowo powstają o takiej tematyce.

                        Na jakiej zasadzie weryfikujecie zdjęcia?
                        Czy są realne czy fajkowe?

                        Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

                        giphy.gif
                        jakbyście zgłaszali to już by dawno przestały powstawać takie konta bo by się rozeszło że wreszcie za takich policja się wzięła


                        Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

                        bo taka prawda, wiecie że GG czeka to samo co naszą klasę i chcecie to przyśpieszyć. Nie lepiej zrezygnować z limitów i sprzedać komuś innemu GG?
                        No to ja już nie mogę się doczekać, tego końca

                        Zamieszczone przez AdrianGlowacki Zobacz posta

                        Dla mnie wcale to nie jest lepsze.
                        Do końca życia będziesz używać GG?

                        Zamieszczone przez Michall Zobacz posta

                        Dla mnie też nie jest to lepsze dzięki Fintecom Sp. z o.o. ten komunikator jeszcze żyje
                        wieże że Fintecom Sp. z o.o. dzięki GG premium doda więcej funkcji do komunikatora między innymi gg dysk,.
                        Pozdrawiam
                        Jeszcze żyje?
                        On już upada, nie widzisz tego?
                        Niby jakich więcej funkcji dodadzą?
                        Dysk zapomnij, kiedyś na GG było radio, gry i gdzie to wszystko się podziało?
                        ​​​​​​​Zostało usunięte, więc nie licz, że coś takiego się pojawi, jak nie można doprosić jednej rzeczy do GG, olewka totalna.

                        Komentarz


                          #87
                          Zamieszczone przez poprostuOna Zobacz posta
                          Na jakiej zasadzie weryfikujecie zdjęcia?
                          Czy są realne czy fajkowe?
                          Przebywam na GG czy innych komunikatorach od lat. Sam komputer to jest dla mnie codzienność i lubię majstrować przy nim i po latach obserwowania zdjęć można wyłapać które zdjęcie wydaje się jakieś przypadkowe z internetu, a które nie. Poza tym są wyszukiwarki grafik i rozszerzenia np do Opery gdzie wystarczy dane zdjęcie dać i dostaniesz dużo linków gdzie dane zdjęcie było użyte. Dodatkowo jeśli widzę świeży numer i jakieś dziwne zdjęcie coś w stylu modelka z instagrama to raczej oczywiste żę na 90% mamy do czynienia z fejkowym kontem. Zresztą tak jak mówię widać gigantyczną różnice między losowanymi osobami przed wprowadzeniem limitu i parę dni po wprowadzonym. Wcześniej wyszukiwałem dziewczyny z normalnymi zdjęciami czy to bardziej troche wyzywającymi czy bardziej normalnymi. Standard jak na każdy komunikator lub tindera, a teraz losujesz profile jak wcześniej wysyłałem lub bez urazy dla tych osób, ale trochę niezbyt obytych wizerunkowo gdzie widać gołym okiem że zostali tu bo to jedyny sposób na jakiś bliższy kontakt z kimś.

                          Komentarz


                            #88
                            To bedzie dlugi post wiec sobie go ponumeruje.
                            1. Ja sie tak zastanawiam Wasky jakim organom scigania to zglaszacie? Bo z tego co mi wiadomo, w calej historii GG tylko jedna osoba zostala pociagnieta do odpowiedzialnosci za oszustwa. Sam osobiscie kiedy jeszcze dzialal numer 250 wysylalem wam zdjecia kont bankowych, przelewow, tabelek i rozmow oszustow ktorzy zarabiali na gg kilka tysiecy miesiecznie. Czesc z nich nawet zdjec nie zmienia bo kto im zabroni? Ja do dzis mam w kontaktach kilku takich co mimo zgloszen dalej dzialaja. Od miesiecy. Lat.
                            2. Wspomniales o tym ze statystyki pokazuja ze ludzie kupuja premium i nikt prawie nie odchodzi - pragne przypomniec ze po Waszych "zmianach" nawet po usunieciu aplikacji, konto dalej jest aktywne na statusie jaki mialo po wyjsciu z apki (pogadam/dostepny). Tym sposobem nikt nie "odchodzi". Co do samego kupna premium, zauwazyliscie ze jest jakies 25 roznych sposobow zeby nie miec limitow? Bo ja tak . Wiec to nie kupno premium a znajomosc waszych zmian.
                            3. Korzystalem z gg od prawie pierwszych dni jego dzialania. Bylo pelne bledow, zmienialo sie z czasem ale od czasu kiedy Finet cos tam je przejelo, GG zaczelo upadac, jakies dziwne zmiany w dyskach gg, niby narzucane przez jakies prawa uni europejskiej, usuwanie danych, zmiany w rejestracji. Pomijam fakt reklam bo wiadomo, z czegos trzeba splacic nietrafiony zakup. Stracilem numer ktory u Was w sklepie kosztowalby pewnie z 1000 zl, wmawiano mi ze nie da sie go odzyskac a rok pozniej jakis bot handlowal linkami do snapa z mojego numeru .
                            4. Teraz czas na wisienke na torcie - premium. W dwa dni dostaliscie wiecej negatywnych ocen niz przez caly okres kiedy gg bylo w google play. Zamiast opisow o szukaniu milosci czy pogadania ludzie was wyzywaja i obrazaja, wsciekajac sie na limity. Ja rozumiem, ktos napewno za to zaplaci, w koncu oszust z premium to nie oszust co? Pomijajac juz te smieszne liczby 10 osob bla bla.
                            Dzis jak koledzy wyzej uruchomilem losowanie (bez limitow bo znam wasz model dzialania i umiem je obejsc). Na 100 losowan, trafilem jakas Martyne jakies 43 razy, jakiegos goscia od rp podajacego sie za kobyle 37 razy i okolo 15 razy handlarza zdjeciami. Teraz pytanie, za co mialbym zaplacic? Nawet gdyby to byla zlotowka. Za 3 osoby w losowaniu? Za boty ktore tak jak wczesniej mnie zasypuja linkami a zglaszanie ich nic nie daje? Co z tego ze moge rozmawiac ze "znajomymi" bez limitu (chociaz i to wg innych nie dziala) skoro zeby miec znajomych musze zaczepiac ludzi, boty, nieaktywne konta przypominam w ilosci 10 sztuk miesiecznie. Moze i moja wypowiedz zostanie usunieta, tak stawiam ale naprawde, gdybyscie napisali ze nie idzie wam na gieldzie, ze spolka pada, ze trzeba wam kasy bo bedziecie musieli odsprzedac gg albo zamknac projekt wiecej byscie zyskali. A tak, ludzie was znienawidzili, straciliscie zaufanie w oczach innych i bronia was tylko oszusci ktorzy jeszcze cos zarabiaja, zboczency i porazki zyciowe ktore maja teraz wieksze szanse na podryw wysylajac fejk zdjecia i napalone dziadki po 60tce ktorzy nawet nie wiedza jak za premium zaplacic.
                            Dziekuje za wyslychanie i za bledy przepraszam. Mam.nadzieje ze nie usuniecie mojej wypowiedzi i dostane jakas ciekawa odpowiedz

                            Komentarz


                              #89
                              Nie jestem osobą, która podejmuje decyzje, jak również nie mam upoważnienia by o wszystkim pisać. Więc odpiszę jedynie na to, na co mogę:

                              Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
                              Wspomniales o tym ze statystyki pokazuja ze ludzie kupuja premium i nikt prawie nie odchodzi - pragne przypomniec ze po Waszych "zmianach" nawet po usunieciu aplikacji, konto dalej jest aktywne na statusie jaki mialo po wyjsciu z apki (pogadam/dostepny). Tym sposobem nikt nie "odchodzi".
                              To wynika z tego, że w praktyce aplikacja na Androida nie jest cały czas połączona z naszymi serwerami. Wiadomości odbiera za pomocą tak zwanych powiadomień push. Działa to tak w celu oszczędności baterii telefonu. Jeśli się nie wylogujesz przed odinstalowaniem aplikacji, wtedy przez kilka dni będziesz mieć status wcześniej ustawiony.

                              Jednak moje statystyki dotyczą osób, które uruchomiły aplikację, więc osoby, które odinstalowały aplikację i mają sztuczne podtrzymanie statusu się w te statystyki nie wliczają.

                              Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
                              Dzis jak koledzy wyzej uruchomilem losowanie (bez limitow bo znam wasz model dzialania i umiem je obejsc).
                              Nie ma limitów na losowanie.

                              Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
                              (...) gdybyscie napisali ze nie idzie wam na gieldzie, ze spolka pada, ze trzeba wam kasy bo bedziecie musieli odsprzedac gg albo zamknac projekt wiecej byscie zyskali.
                              Każdy dostał wiadomość z linkiem do bloga, gdzie był obszerny artykuł o tym, dlaczego wprowadzone zostanie GG Premium. Link do artykułu: https://gadu-gadu.pl/2022/02/16/zmiany-w-gg/

                              Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
                              Mam nadzieję, że nie usuniecie mojej wypowiedzi (...)
                              Spokojnie, nie usuwamy wypowiedzi, które są kulturalne i merytoryczne.

                              Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
                              (...) i dostane jakas ciekawa odpowiedz
                              Odpowiedziałem najciekawiej jak potrafiłem
                              Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                                #90
                                Nie mam pojecia jak cytowac poszczegolne kawalki tekstu na telefonie wiec licze ze bedzie wiadomo o co chodzi.
                                Co do limitow losowania, zle sie wyrazilem. Nie chodzilo mi o limity na losowanie a limity wlasnie na pisanie gdzie gdybym kupil premium, trafilem przy 100 losowaniach na taka liczbe osob jaka opisalem. Wiec statystyki statystykami ale widac naprawde jak ludzie potraktowali te zmiany. Ja rozumiem ze jako spolka, jako firma czy zespol ktory ma nad soba jakis zarzad macie niewiele do powiedzenia ale to nie jest tak ze marudzimy jako uzytkownicy czy bojkotujemy wydanie 5 zl. Po prostu to jest zmiana ktora nikomu nie wyjdzie na dobre. Macie jakies swoje powody, moze napisaliscie prawde, moze chcecie tylko zarobic, my sie tego nigdy nie dowiemy ale zarowno ja jak i wiele innych osob, mielismy inne oczekiwania. GG musi sie utrzymac? Usuncie boty, oszustow, naciagaczy, zgarnijcie wolontariuszy do zawieszania kont, cokolwiek. Tyle razy ludzie pisali, zaznaczali ze gdyby nie pedofile, fotkarze i inne takie, gg bylo by super miejsce. I to da sie ogarnac, bo tacy ludzie szybko sie nudza i uciekaja kiedy dostaja bana na konto kilkanascie razy dziennie. Jest tyle rzeczy ktore mozna by bylo zmienic czy wprowadzic, niewielkim kosztem a ktore ludzie proponuja od kilku lat. Spoko, na technologie tez kasa jest potrzebna ale skoro te wszystkie rzeczy jak gry, radio, dysk itp byly to chyba nie trzeba duzych nakladow by je przywrocic. Bo na co nam rozmowy video czy audio skoro i tak w wiekszosci bedziemy nagabywani przez naciagaczy, pokazy za kase jak na innych portalach, na co nam kamerki jak korzystac z nich bedzie 10 osob na miesiac? Widzicie co sie dzieje po 2/3/4 dniach od wprowadzenia premium, tu, na google play. A to szybko nie minie, bedzie tylko gorzej. Wiem ze czesc z nas do tego mocno emocjonalnie podchodzi ale.. ja korzystam z gg od lat, stracilem tyle numerow (przez jakies wlamania do baz danych, dziury, bany z ktorych pozniej ktos odzyskiwal moje numery) a teraz nagle gg swieci pustka, ludzie zamiast chwalic sie zainteresowaniami, w opsiach daja nazwy do snapa bo przez limity nikt nie pisze. Skoro my jako uzytkownicy po 2 dniach widzimy roznice, widzimy co sie dzieje to chyba nie jest tylko marudzenie przef wydaniem 5 zl
                                Pozdrawiam i dobrej nocy.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X