Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

    nikt też GG nie chce uśmiercać, no może poza niektórymi Użytkownikami, którzy są niezadowoleni i chyba chcąc wyładować swoją złość piszą podobne rzeczy w komentarzach/wiadomościach mailowych.
    Wy jesteście bezczelni w tym co teraz piszecie i kłamiecie. W propagandzie to jesteście dobrzy jak pewni pinokio w okularach czy czerwoni koledzy ze wschodu. Użytkownicy którzy od lat siedzą na GG z sentymentu czy przyzwyczajenia są teraz dla was tymi "złymi" którzy chcą zniszczenia GG. Za takie coś to osoba która to pisze powinna zostać złapana za mordę i powinna odpowiedzieć za to. Bo w taki sposób nie rozmawia się z osobami którzy cały czas próbują wyjaśnić wam że LIMIT WIADOMOŚCI JEST ZŁY, a nie sam pomysł waszego premium, ale cały czas odwracacie kota ogonem i mówicie że wylewamy na was hejt bo chcecie ratować GG.

    Komentarz


      Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

      Wy jesteście bezczelni w tym co teraz piszecie i kłamiecie. [...]
      Nikt nie kłamie. Przepraszam ale Twoje zarzuty trafiają bezpośrednio do mnie więc trochę mniej agresywnie poproszę. Zanim kogoś zaatakujesz możesz przemyśl to kilka razy.
      Czytam maile i widzę w jak niekulturalny czasem sposób ludzie się odnoszą, życzą upadku i wyklinają. To jest jakiś odsetek, takie słowa się zdarzają. Nikt nie napisał, że wszyscy Użytkownicy tak robią. Nie wrzuciliśmy Was do jednego "worka". Nikt nie jest "zły" tylko czasem źle wyraża swoje emocje.
      Skoro piszemy też o złych rzeczach to chyba my też możemy wspomnieć, że są i tacy co czasem zamiast napisać coś negatywnego powinni spożytkować lepiej swoją energię.
      Dobro wraca a zło sieje zamęt i nic dobrego nie przynosi. Nie życzymy nikomu źle. Wnioski sam sobie już wyciągnij. Zbyt pochopnie i szybko zaszufladkowałeś moją wypowiedź.
      Zdarza się. Przymknę na to oko.

      Każdy może dać komentarz, ja też więc nie będę ukrywać, że dostajemy różne wiadomości. Są też dobre ale i złe.

      To, że limity są złe dla niektórych Użytkowników, to wiemy [ Meliodas nie komentuj zaraz, że dla Wszystkich bo tego nie wiemy zarówno My jak i Ty -> każdy powinien mówić za siebie] ale tak jak już wspomnieliśmy:

      Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

      [...] Ale machina ruszyła, mamy wnioski, zapisujemy Wasze uwagi ale jeszcze nie czas i miejsce na to by po tak krótkim czasie dokonywać jakiś zmian.
      Takie są moje odczucia. Nie ja tutaj podejmuję decyzje ale jako członek zespołu GG wiem, że zmiany były konieczne

      Komentarz


        Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

        Użytkownicy którzy od lat siedzą na GG z sentymentu czy przyzwyczajenia są teraz dla was tymi "złymi" którzy chcą zniszczenia GG. Za takie coś to osoba która to pisze powinna zostać złapana za mordę i powinna odpowiedzieć za to. Bo w taki sposób nie rozmawia się z osobami którzy cały czas próbują wyjaśnić wam że LIMIT WIADOMOŚCI JEST ZŁY, a nie sam pomysł waszego premium, ale cały czas odwracacie kota ogonem i mówicie że wylewamy na was hejt bo chcecie ratować GG.
        szkoda czasu na to, dlatego przestałem się wypowiadać, mam wrażenie że admini gg nie siedzą na gg tylko patrzą w ,,logi"

        Komentarz


          Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

          szkoda czasu na to, dlatego przestałem się wypowiadać, mam wrażenie że admini gg nie siedzą na gg tylko patrzą w ,,logi"
          Robimy i jedno i drugie. Nikt nie patrzy obojętnie na Wasze komentarze.

          Komentarz


            Skoro jest tutaj taki ruch - od 3 miesiecy boty tego goscia nie znikaja. Mimo zglaszania, mimo ignorowania, pojawia sie srednio kilkanascie botow dziennie.
            Załączone pliki

            Komentarz


              I Wy chcecie kasy za to aby pisać z fejkami i oszustami?
              Plan właścicieli jest jasny, zebrać jak najwięcej kasy a potem to zamknąć, bo to już nie ma przyszłości dla nikogo. Nikt normalny kto sporadycznie korzystał z gg nie wykupi jakiegoś premium, ja także nie mam zamiaru na tą piramidę finansową płacić aby pisać z oszustami i fejkami. Byeeee

              Komentarz


                O co chodzi z tymi limitami? Pisze od ponad roku tylko z jedną osobą na gg, ktora nie ma mnie w znajomych. Wyskoczył mi ostatnio komunikat, że nie moge juz wyslac do niej zadnej wiadomosci, bo przekroczylem limit. Z tego co zrozumialem limit dotyczy 10 osob na ruletce. Wiec skoro pisze tylko z jedna i z nikim innym, nie uzywajac nawet ruletki, to dlaczego mam ten limit?

                Macie to jakies zepsute albo zle opisane, prosze o wyjasnienie.
                Ostatnio edytowany przez fring149; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  Jeśli premium miało zniechęcić oszustów do GG to się nie udało
                  03a70b3acbb4b.jpg
                  c11334ae39381.jpg

                  Po zdemaskowaniu oszusty, przestał się więcej odzywać

                  Ostatnio edytowany przez Mateuszol; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
                    Jeśli premium miało zniechęcić oszustów do GG to się nie udało
                    03a70b3acbb4b.jpg
                    c11334ae39381.jpg

                    Po zdemaskowaniu oszusty, przestał się więcej odzywać
                    Przecież oni kłamią że zrobili to żeby było mniej oszustów. Nawet ich zachęcili bo ze strony męskiej pewnie wykupili to ludzie którzy inaczej w interakcje z kobietą nie wejdą więc łatwiej znaleźć leszcza który ich kasę da. Z drugiej strony to samo bo żadna dziewczyna nie kupi premium więc albo odeszły z GG albo czekają aż to do nich się napisze. Także GG ułatwiło życie oszustom bo teraz nawet wydając te 4zł na premium taki oszust ma dodatkowy argument w postaci "gdybym miał oszukać to bym nie miał premium prawda?" a i tak pewnie to głąby kupują premium tym fejkom

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
                      Skoro jest tutaj taki ruch - od 3 miesiecy boty tego goscia nie znikaja. Mimo zglaszania, mimo ignorowania, pojawia sie srednio kilkanascie botow dziennie.
                      Cały czas działamy w tym temacie i takie konta są blokowane. Jeżeli widzicie takie konta zgłaszajcie je do nas.

                      Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

                      Przecież oni kłamią że zrobili to żeby było mniej oszustów. [...]
                      Jest mniej oszustów to, że nadal się na nich natrafia jest bolączką nie tylko GG ale i innych portali społecznościowych. Czasy się zmieniły i oszustwa szerzą sie w Internecie.
                      MY ICH TU NIE CHCEMY!
                      Nie da sie pstryknąć palcem i nagle pozbyć się takich kont.
                      Więc prosimy Was, jeżeli widzicie takie konta to zgłaszajcie je do nas. Jeszcze raz powtarzamy konta botów, naciągaczy i inne naruszające Regulamin prosimy zgłaszać do nas.
                      Z góry dziękujemy!

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

                        Cały czas działamy w tym temacie i takie konta są blokowane. Jeżeli widzicie takie konta zgłaszajcie je do nas.



                        Jest mniej oszustów to, że nadal się na nich natrafia jest bolączką nie tylko GG ale i innych portali społecznościowych. Czasy się zmieniły i oszustwa szerzą sie w Internecie.
                        MY ICH TU NIE CHCEMY!
                        Nie da sie pstryknąć palcem i nagle pozbyć się takich kont.
                        Więc prosimy Was, jeżeli widzicie takie konta to zgłaszajcie je do nas. Jeszcze raz powtarzamy konta botów, naciągaczy i inne naruszające Regulamin prosimy zgłaszać do nas.
                        Z góry dziękujemy!
                        odpowiecie mi na pytanie 3 posty wyzej?

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta
                          Więc prosimy Was, jeżeli widzicie takie konta to zgłaszajcie je do nas. Jeszcze raz powtarzamy konta botów, naciągaczy i inne naruszające Regulamin prosimy zgłaszać do nas.
                          Z góry dziękujemy!
                          zlikwidujcie limit na wiadomości to będę zgłaszał

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez fring149 Zobacz posta
                            O co chodzi z tymi limitami? Pisze od ponad roku tylko z jedną osobą na gg, ktora nie ma mnie w znajomych. Wyskoczył mi ostatnio komunikat, że nie moge juz wyslac do niej zadnej wiadomosci, bo przekroczylem limit. Z tego co zrozumialem limit dotyczy 10 osob na ruletce. Wiec skoro pisze tylko z jedna i z nikim innym, nie uzywajac nawet ruletki, to dlaczego mam ten limit?

                            Macie to jakies zepsute albo zle opisane, prosze o wyjasnienie.
                            Aby nie nabić się na limity trzeba dodać daną osobę do kontaktów, druga strona też musi nas dodać na listę kontaktów. Czyli obie strony muszą mieć siebie na liście kontaktów.

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

                              Aby nie nabić się na limity trzeba dodać daną osobę do kontaktów, druga strona też musi nas dodać na listę kontaktów. Czyli obie strony muszą mieć siebie na liście kontaktów.

                              Nie prościej po prostu wyłączyć te limity?

                              Komentarz


                                Co do postow wyzej odnosnie oszustow. Byl kiedys numer 250, ktos tam siedzial, wysylalo sie nr oszusta i po sprawie a teraz? Ja mam na liscie ignorowanych oszustow ktorych zglaszam srednio 100 razy na tydzien i dalej maja konta aktywne nie wspominajac o botach. Mowicie ze nie da sie pozbyc wszystkich oszustow? Da sie! Wystarczy sie ich pozbyc. Gdyby wasz system zglaszania dzialal poprawnie lub ktos siedzial i na biezaco losowal i pozbywal siw takich glupkow, w koncu by im sie znudzilo i by odpuscili. Ale wy polegacie tylko na swoim systemie ktory nie dziala! Dzis znow wyliczylem srednia i na 100 losowan (nie wspominajac tych samych osob losowanych setke razy) 90% to oszusci. Kiedys rozmawiajac z Pania Justyna, zaoferowalem DARMOWY WOLONTARIAT, dac mi narzedzie do zawieszania, nie banowania i macie moje slowo, w kilka dni nie znajdziecie ani jednego oszusta. To odpowiedz jaka dostalem "prosze zlozyc CV a ja przekaze to dalej". Nikt niczego nie przekazal. Chcecie przekonac sie ze da sie pozbyc oszustow przy tak malej liczbie uzytkownikow? Zalozmy sie. Trzeba tylko checi i sprawnego systemu a nie wymowek. I nie - nie ma mniej oszustow, jest ich jeszcze wiecej niz bylo. Na taka skale zr nawet losowac sie nie oplaca. Dominy, boty, rajstopki, male pomoce, pseudo lesbijki od wymian. Takiego syfu nie widzialem na gg nigdy. A korzystam z niego prawie 15 lat jak nie wiecej.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X