Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Postaramy się odnieść do Waszych komentarzy i sugestii. Napłynęło ich sporo. Dziękujemy.
    Przepraszamy jeżeli nie odpowiemy bezpośrednio na każdy komentarz.
    Wiemy, że czegokolwiek byśmy nie napisali to zawsze może się to nie do końca spodobać.

    Tak to niestety już wygląda, że pewne decyzje niosą za sobą konkretne konsekwencje. Nie o wszystkim możemy napisać. Więc prosimy to uszanować.
    Niektórzy z nas pracują tu krócej inni dłużej. Ale wiemy jedno, chcielibyśmy aby komunikator w końcu zaczął na siebie zarabiać. Aby mógł zostać nie tylko "przepisany w nowszej technologii" ale by mógł oferować o wiele więcej. Każda zmiana przynosi ze sobą też krytykę i bardzo często uzasadnioną.
    Ze swojej strony możemy dodać, że zależy nam najbardziej na tym aby aplikacja mogła się rozwijać ale niestety jej rozwój stanął trochę w miejscu m.in. przez to, że mamy ograniczone zasoby programistyczne. Pracy jest wiele. Niektórym pewnie się wydaje, że dodane zostało coś co nie jest potrzebne albo coś co powinno być dawno dodane. Ale świadczy to właśnie o tym jak wiele nam jeszcze brakuje do tego aby aplikacja rozwijała się w normalnym tempie. Trochę to smutne ale prawdziwe.

    Już dawno temu powinno być wiele rzeczy dodanych. Nie udało się tego zrobić bo zastopowała nas chociażby "pandemia" o której nikt nie wspominał.
    Nie chcemy powtarzać, że potrzebujemy tych pieniędzy. Wiemy, że to nic nie da. Takie słowa raczej działają jak płachta na byka.

    Miesiąc temu wysyłaliśmy artykuł na naszego bloga informujący o tym:
    - z jakimi problemami się borykamy,
    - co zrobiliśmy w GG od 2018 roku czyli od momentu kiedy GG kupił nowy właściciel,
    - co chcemy zrobić.
    Wiemy, że nie każdy to przeczytał, nie każdy jak to przeczytał to musi to zrozumieć itd.
    Decyzja o zmianach nie została podjęta z dnia na dzień. My nie siedzimy w finansach i nie sprawujemy nad nimi pieczy ale sami jako pracownicy widzimy co się dziej teraz na Świecie. Nikt chyba nie musi tego komentować.
    Pamiętajcie, że my nie mamy takich zasobów jak Twitter czy FB. Nie działamy na taką skalę. GG dopiero chciałoby działać na cały Świat. Dopiero niedawno wyszła wersja EN. Najwięcej jest Użytkowników z Polski i na nich się skupiamy. Więc jakiekolwiek porównywanie nas do Tindera czy FB nie jest chyba najlepszym porównaniem. Oni mają cały Świat, my nie.

    Wiele jest do naprawienia i udoskonalenia. To my widzimy ile kont jest do zweryfikowania bo naruszają Regulamin. Bo robią rzeczy, których nie powinno się robić. To dzięki Wam możemy działać i je blokować.



    Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
    Pozwólcie że nie pomijając żadnej wylosowanej osoby wymienie wam co wylosowałem przez najbliższe 10 osób

    1.
    Profilowe: Z internetu
    Opis: Wymagam Weryfika ​cji🪙
    Cześć 🐕
    Patrz kto przysz ​edł twoja Właści ​cielka, Pani i T ​woja Bogini😈
    Będziemy wdzięczni jeżeli napiszesz do nas prywatną wiadomość z tymi przykładami i numerami tych Userów lub inne przykłady na które trafisz [jeżeli nie masz numerów GG z podanych przykładów], zbadamy to o czym napisałeś.
    Możliwe, że jest coś z naszej strony do poprawienia. Przekażemy do do naszych programistów i zweryfikujemy.


    Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
    Odpowiedź GG w sklepie Play do jednego z użytkowników GG

    Gdzie Ci zadowoleni użytkownicy?! Widziałem tylko kilka pozytywnych komentarzy na FB ale to pewnie znajomi, admini i rodzina kogoś z GG
    Niestety bardzo często jest tak, że osoby zadowolone nie dają komentarzy. Ale tak, mamy sygnały od osób zadowolonych, które wysyłają do nas maile i dają znać, że jest ok, że nas wspierają.

    Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

    [...]Jeśli nie mają tak śmiesznej kwoty jako firma to pytanie co robili przez ten czas? Dlaczego przez tyle lat nie wykorzystano czatów które bardzo przyczyniły się do rozwoju GG? Czy to tak kosztowne że przez te lata nie mogliście się tym zająć i przejąć projekt jako oficjalny dodatek do GG?[..]
    Komunikator został odkupiony w 2018 roku nikt nie przypuszczał, że tak trudne zadanie będzie stało przed nowymi właścicielami, którzy musieli zainwestować w utrzymanie Komunikatora.
    To co zostały wprowadzone to m.in. usunięcie wielu błędów w działaniu samej aplikacji GG, wersja EN, wydanie GG dla telefonów Huawei, wyszukiwarka profili na stronie gg.pl. Każda z tych rzeczy wymaga autonomicznego podejścia do każdej z wersji komunikatora i ograniczone zasoby programistyczne. Niestety prace trwały dłużej niż chcieliśmy.
    W przypadku Czatów GG pomału zaczynamy działać w tym kierunku i podejmujemy rozmowy w tym zakresie z osobami, które przez te wszystkie lata zajmowały się czatami. To są sprawy, które mamy na uwadze.

    Zamieszczone przez rradek21 Zobacz posta
    Ciekawy jestem czy jak ktoś wykupi premium to będą mu banować konto czy już nie hahaha
    Pamiętajcie, że każdego Użytkownika bez względu na to czy ma Premium czy nie obowiązują zasady.

    Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

    [...]
    Czy Insta jest płatny?
    Czy Whatsup jest płatny?
    A np Tinder - jak chcesz używać za free to nie nie masz utrudnień takich, że nie możesz się przez miesiąc kontaktować z kimś.

    Jak nie mają pieniędzy to wystarczyło np dowalić więcej spersonalizowanych reklam a za dopłatą dodać nowe funkcjonalności jak np przestrzeń dyskowa, kamerki video [...]
    Instagram, Tinder działają globalnie my jeszcze nie, dopiero raczkujemy w tym temacie. Porównanie nie jest do końca dobre.
    Nie utrudniamy komunikowania się. Można nadal się komunikować z osobami, które mamy na liście kontaktów i które też nas na tą listę kontaktów dodały. Jeżeli ktoś chce poznawać nowe osoby bez ograniczeń może mieć w tej kwestii limity ale nadal są to limity na rozmowy z nieznajomymi. Korzystanie z Losowania rozmówcy nie ma ograniczeń, dopiero gdy chcesz rozmawiać z większą ilością osób nakłada takie ograniczenia. Losowanie rozmówcy nie jest dostępne w innych aplikacjach, może trochę Tinder przypomina tą funkcjonalność ale nie do końca. Dorzucanie większej ilości reklam to nie jest sposób. Gdy reklamy pojawiły się w aplikacji też się nikomu to nie podobało i było narzekanie. Ale nikt nie rozumiał wtedy, że GG musi jakoś na siebie zarabiać.
    Za dopłatą dodaliśmy m.in. właśnie brak reklam, przechowywanie przesłanych plików do 365 dni.

    Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
    Nie mam pojecia jak cytowac poszczegolne kawalki tekstu na telefonie wiec licze ze bedzie wiadomo o co chodzi.[...]
    Jest tyle rzeczy ktore mozna by bylo zmienic czy wprowadzic, niewielkim kosztem a ktore ludzie proponuja od kilku lat. Spoko, na technologie tez kasa jest potrzebna ale skoro te wszystkie rzeczy jak gry, radio, dysk itp byly to chyba nie trzeba duzych nakladow by je przywrocic. Bo na co nam rozmowy video czy audio skoro i tak w wiekszosci bedziemy nagabywani przez naciagaczy, pokazy za kase jak na innych portalach, na co nam kamerki jak korzystac z nich bedzie 10 osob na miesiac?[...].
    Cytować możesz wybierając "Cytat" na belce spodem komentarza danego Forumowicza.

    2022-03-22_12h08_15.png
    Tak, zgadzamy się, że jest wiele rzeczy, które można zmienić i wprowadzić niewielkim kosztem. Dla nas nawet niewielki koszt oznacza/ł wykorzystanie zasobów programistycznych. Czy się tłumaczymy, trochę tak i trochę nie.
    Czasem nawet najmniejsze zmiany generują czas i zasoby. Przywrócenie gier i dysku może i nie niesie ze sobą dużych nakładów ale jednak o tym czy coś z tych rzeczy [których nie było już gdy GG przejmował w 2018 polski właściciel] wróci będziemy myśleli gdy uda się zebrać środki na to. Ja w tej kwestii nie mogę się wypowiadać bo nie mam wiedzy konkretnej na temat kosztów takie przedsięwzięcia.
    Naciągacze niestety byli od zawsze w GG, ograniczyliśmy ich dzięki rejestracji telefonicznej ale wiadomo telefony nie załatwią wszystkiego. Wiele dzieje się dzięki Wam i Waszym zgłoszeniom. Kto wie może trochę pomoże w tym GG Premium.
    Ostatnio edytowany przez Meduza; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #92
      Ja się poddaje, nic do was nie dociera. Dalej przy swoim jesteście

      Komentarz


        #93
        Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta
        - z jakimi problemami się borykamy,
        - co zrobiliśmy w GG od 2018 roku czyli od momentu kiedy GG kupił nowy właściciel,
        - co chcemy zrobić..
        To fakt że w sprawie kont widać dużą poprawę bo nie losujesz jak kiedyś że co 2 zdjęcie to przyrodzenie na profilowym lub fejkowe konto ze zdjęciami. Choć w przypadku fejkowych kont problem nadal jest choć nie w takim dużym stopniu jak kiedyś, ale czy to wszystko czym możecie się pochwalić przez te parę lat? Bo trochę mało jak dla mnie. Może zamiast tracić czas na angielską wersje GG to powinniście pierw skupić się nad tym żeby ten komunikator jakoś się wyróżniał zanim będziecie chcieli wejść na inny rynek? Bo na ten moment nic tu nie ma oprócz losowania nieznajomych żeby porozmawiać z kimś.

        Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta
        W przypadku Czatów GG pomału zaczynamy działać w tym kierunku i podejmujemy rozmowy w tym zakresie z osobami, które przez te wszystkie lata zajmowały się czatami. To są sprawy, które mamy na uwadze..
        I przez te lata kiedy czaty były pełne ludzi i powstawały ciągle nowe nie byliście w stanie się dogadać w tej kwestii? Mimo że posiadacie pełne prawa do nich bo GG to wasza własność. Gadanie o tym że coś się dogadać chcecie w tej sprawie to już od dawna słyszałem bo sam dużo przebywałem na czatach.

        Pięknie gadacie jak to wam zależy i potrzebujecie wsparcia finansowego żeby rozwijać GG tyle że przez te 4 lata zrobiliście parę prostych rzeczy który takie jak rejestracja kont przez nr telefonu czy inne parę prostych sztuczek żeby zmniejszyć ilość oszustów. Tyle że takie rzeczy napisze wam nawet 15 letni początkujący informatyk więc to trochę mało co zrobiliście i niezbyt wam wierze że nawet jak zarobicie na premium(a chwalicie się że przecież wykupiło więcej osób niż zakładaliście) to wątpię że cokolwiek zrobicie żeby rozwinąć GG

        Komentarz


          #94
          Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

          To fakt że w sprawie kont widać dużą poprawę bo nie losujesz jak kiedyś że co 2 zdjęcie to przyrodzenie na profilowym lub fejkowe konto ze zdjęciami.
          Powiedz mi, ile razy dziennie losujesz? Piszesz do wszystkich osob? Ja tak. Ja losuje kilkanascie godzin dziennie. Postawilem sobie za cel wytepienie oszustow i tym sie zajmuje a wlasciwie zajmowalem. Kiedys oszusci mieli gdzies co maja w avku czy jaki opis maja. Teraz tez maja to gdzies, tyle ze dzialaja manualnie, nie na botach. Ostatni miesiac, bot o nazwach Gumcia itp (nie pamietam wszystkich nazw) z opisami o skakaniu jak kroliczek itp. bot ktory mial dostep do kont zakladanych lata temu (bo watpie zeby ktos je tyle lat kolekcjonowal zeby skorzystac z nich dla bota). Te boty byly zglaszane, ja juz nawet klnalem w zgloszeniach bo nikt z tym nic nie robil (mam ponad 120 kont tego kogos na liscie ignorowanych).
          Roznice widac tylko wtedy kiedy wejdziesz raz na dwa dni poloswac 15 minut.
          Ale mniejsza z oszustami bo to temat o czyms innym.

          Pisaliscie ze gdy przejmowaliscie GG, wiele rzeczy juz w nim nie bylo, ale to za czasow Finetcom powiadomienia o zblizajacym sie wylaczeniu dysku GG dostawalismy, to Wy wprowadziliscie reklamy ktore wyswietlaly sie po np 20 losowaniach (z tego co pamietam z kazdym miesiacem ta liczba losowan byla zmniejszana i chyba na tej 20stce stanelo).
          To za Waszych czasow byly wlamania do baz danych, kradzieze kont, rozkwit oszustow i naciagaczy.
          Za czasow poprzedniego wlasciciela GG dzialalo sredniawo, ale dzialalo. Zgloszenia cos dawaly, pomysly byly realizowane, nie bylo zadnych formulek na google play, powiadomien czy blogow. Ludzie siedzieli, rozmawiali, czasem ogladneli reklame i gdyby wtedy zamkneli projekt bo nie byli by go w stanie utrzymac, ludzie by westchneli i poszli na messengera. Ale projekt trwal. Finetcom kupujac gg musialo sie liczyc z tym ze apka sie nie zwroci, za duza konkurencja, rynek opanowany, nawet ja, jako przedsiebiorca w zyciu bym nie wlozyl zlotowki w cos tak watpliwego mimo ze sentymentalnego.
          4 lata mijaja, mamy apke na Huaweiach, jakies usprawnienia na przegladarkach ktorych pewnie 90% uzytkownikow nawet nie zauwazylo, stabilnosc jest gorsza niz 10 lat temu, reklamy, limity, blogi, zapewnienia.
          To nie tak ze ludzie hejtuja bo kasa i kasa. Ludzie hejtuja bo 4 lata minely a tak naprawde nic sie nie zmienilo, ludzi mniej, oszustow wiecej, nikt nad tym nie panuje, juz nie wspominajac o pedofilach itp.
          Ja rozumiem brak zasobow, brak czasu czy srodkow, ale tyle czasu, tyle ludzi proponowalo inne rozwiazania, korzystniejsze dla Was wizerunkowo, finansowo. Nic. Przepchneliscie swoj pomysl na sile, tlumaczac nam ze czesc ludzi jest zadowolona ale nie pisze. Polosujcie sobie z jakiegos konta, moge Wam zalozyc jakies, bo to tez zaden problem majac ich nawet 30. Zobaczycie reakcje swoich uzytkownikow, gdzie uciekaja, jak Wami gardza.

          Na sam koniec, bo mozemy sobie tak rzucac argumentami, to Wy macie ostatnie zdanie jako wlasciciele. Chcecie odzyskac zaufanie? Chcecie zarobic? Miec zasoby i czas? Posluchajcie ludzi. Polosujcie, porozmawiajcie z nimi. Zagadajcie do jednej czy drugiej osoby, dowiecie sie czego my jako uzytkownicy chcemy.

          PS Fajnie by bylo ogarnac kogos kto bedzie mial dostep do nr 250 i systemu banowania, to byl najlepszy sposob na oszustow i zachecanie ludzi do pobierania GG.



          Komentarz


            #95
            Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
            (...) ale to za czasow Finetcom powiadomienia o zblizajacym sie wylaczeniu dysku GG dostawalismy
            Nieprawda. Dysk i gry wyłączyliśmy za czasów poprzedniego właściciela.

            Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
            To za Waszych czasow byly wlamania do baz danych, kradzieze kont, rozkwit oszustow i naciagaczy.
            Również nieprawda. Poprzedni właściciel doprowadził GG do takiego stanu. Przez kilka miesięcy nie było żadnej osoby zatrudnionej do odpowiadania użytkownikom na maile oraz do moderacji kont. To wtedy zaczął się cały ten syf, który jest teraz bardzo ciężki do pozbycia się.


            Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
            (...) tyle ludzi proponowalo inne rozwiazania, korzystniejsze dla Was wizerunkowo, finansowo.
            W zasadzie to zapadło mi w pamięć jedynie pomysł z płatnymi czatami. Ale czy to korzystniejsze finansowo? Oszacuj sobie ilość czatów na GG, pomnóż razy 5 złotych. Wątpię, by starczyło na pensję dla jednego pracownika. Czaty to niszowa część społeczności GG.

            Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta
            Zagadajcie do jednej czy drugiej osoby, dowiecie sie czego my jako uzytkownicy chcemy.
            Mam wrażenie, że większość użytkowników chciałaby GG za darmo i bez reklam. A kto ma opłacić koszty pracowników, serwerowni? O tym już nie myślą.

            I pamiętajcie, że zwykle widać tych, którym coś nie pasuje. Zwykle ci którzy nie mają nic przeciwko zapłacenia za GG Premium nie napiszą opinii, dlatego może się wydawać, że wszyscy są niezadowoleni. Ale tak nie jest. I tutaj ciekawy przykład. Dostaliśmy informację, że pewna osoba zbiera podpisy pod petycją, żeby wycofać GG Premium. Z tego, co mi wiadomo, od środy do wczoraj zebrał całe... 7 podpisów.

            Komentarz


              #96
              Aż musiałam się zalogować żeby napisać, od razu zaznaczam że nie jestem znajomą, z rodziny czy pracownikiem (chociaż chciałabym, jak macie jakieś wolne posady to dajcie znać). Z gadu jestem około 12 lat, na początku służył jako komunikator ze znajomymi z podstawówy, a poźniej zostałam ze względu na losowanie. Przez te wszystkie lata mam im do zarzucenia jedno, że kiedyś zablokowali mi konto bezpodstawnie, jest już na szczęście odblokowane. Co do zboczeńcow, oszustów, fejków...Mówicie o tym jakby byli oni tylko na gg i nigdzie indziej. Ja zazwyczaj blokuję i zgłaszam i nie mam problemu, polecam też to zrobić. Co do losowania i trafiania na te same osoby, trafiają się te same to prawda, jeżeli wam nie pasują to również polecam zablokować, już się nie będą losować.
              Dodatkowo zawsze zostaje ręczne szukanie w katalogu, kiedyś tak robiłam. Gadu działa tak a nie inaczej, czy mówią prawdę o ulepszaniu i liczbie osób, zweryfikuje to czas. Nikt nie chciałby stracić pracy, a za aplikacją stoją ludzie tacy jak wy czy ja, no i jestem pewna że pracujecie za darmo albo za miske ryżu. Zawsze pozostaje wam tinder albo inne badoo, czemu tam nie siedzicie? Tam jak coś jest płatne to nie macie problemu, tylko doczepiacie sie do typowo POLSKIEGO komunikatora, który ma mniejsze pole do popisu. Więc pomimo tego całego hejtu, będę ich wspierać, chodźby z sentymentu. Jak pisałam czas zweryfikuje, co jest dobrym posunięciem a co nie.

              Komentarz


                #97
                Zamieszczone przez Wasky Zobacz posta
                Dostaliśmy informację, że pewna osoba zbiera podpisy pod petycją, żeby wycofać GG Premium. Z tego, co mi wiadomo, od środy do wczoraj zebrał całe... 7 podpisów.
                widziałem tą petycję bo ktoś rozsyłał ją po czatach, ale się pod nią nie podpisze bo trzeba podać imie, nazwisko a nawet ulice i nr domu. Teraz Ty piszesz nieprawdę bo ta petycja jest żeby wycofać limity na wiadomości a nie całkowicie wycofać się z GG Premium

                Komentarz


                  #98
                  Zamieszczone przez olvkzx Zobacz posta
                  Mówicie o tym jakby byli oni tylko na gg i nigdzie indziej. Ja zazwyczaj blokuję i zgłaszam i nie mam problemu, polecam też to zrobić. Co do losowania i trafiania na te same osoby, trafiają się te same to prawda, jeżeli wam nie pasują to również polecam zablokować, już się nie będą losować.
                  Polecam Pani polosowac jako facet, zobaczy Pani o czym mowimy. Zablokowac tak? Przez ostatnie 4 miesiace na dwoch kontach mam pelna liste osob zablokowanych. 90% z nich to oszusci. Jakies 30/40% z nich po odblokowaniu i mimo zglaszania dalej prosi o kody blik czy rozsyla linki do podejrzanych stron.
                  A co do samej petycji, naprawde mam klikac w jakies linki, wpisywac dane, nawet nieprawdziwe zeby ktos mnie wysluchal?
                  Nikt nie mowi ze ktos tu ma pracowac za miske ryzu, ale jesli jestes przedsiebiorca, spolka czy osoba prywatna, musisz mierzyc sie z ryzykiem nieoplacalnosci zakupu, szczegolnie w dobie messengerow czy tinderow na ktore nas Pani wysyla.
                  Mozna bylo prowadzic oplaty za miejsca w galerii, subskrypcje za czat (ktore tworza ludzie, Ci sami ktorzy sie wypowiadaja czasem na forum). Jesli na cos potrzeba pieniedzy, to majac takie powiedzmy "ograniczone" grono uzytkownikow, lepiej wprowadzic tak jak z reklamami, opcjonalna forme zaplaty a nie ograniczac to, czym ten komunikator jest i do czego sluzy. Na google play, w opisach, nawet juz niektore nazwy kont pokazuja jak ten pomysl sie nie spodobal i ok, napewno sa jacys zadowoleni, jak to ktos wyzej napisal. Tylko Ci zadowoleni sa mniejszoscia.
                  Nie bede sie juz raczej wypowiadal wiecej bo chce uniknac obrzucania sie blotem i przemysleniami. Jestem na gg prawie od samego poczatku i na ten moment moj kredyt zaufania po banach, stratach kont (wartych naprawde dobra kase), setkach czy nawet tysiacach zgloszen niestety sie wyczerpal. Mam nadzieje ze bede miec jeszcze kiedys mozliwosc powrotu ale na ten moment czy jest to zlotowka czy 40 zl, mija sie to dla mnie z celem
                  Pozdrawiam i zycze Wszystkim dobrego dnia

                  Komentarz


                    #99
                    Zamieszczone przez Babeuka Zobacz posta

                    Powiedz mi, ile razy dziennie losujesz?

                    Losuje praktycznie codziennie, a w nudne noce siedzę często cały czas losując i przeglądając internet. Jestem na GG aktywny od kilku lat, prowadziłem czaty za czasów jak było pełno osób na nich jak i również miałem potem już swój skrypt i czat na którym siedziałem. Za czasów gdzie losowałeś wszystkich po kolei i nie mogłeś zmienić preferencji kogo chcesz losować to dosłownie co 2 osoba to był goły kutas lub sprzedaż zdjęć. Więc spokojnie mogę dziś powiedzieć że akurat w tym kierunku bardzo dużo się zmieniło i nie jest to takim gigantycznym problemem jak kiedyś bo możesz wylosować normalną realną osobę.

                    Komentarz


                      Czy w wersji premium nie będzie występował problem z brakiem obrazu połączenia video? Problem dotyczy wyłącznie GG od kilku miesięcy - na innych komunikatorach połączenia audio-video działają

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez Anna Zobacz posta
                        Czy w wersji premium nie będzie występował problem z brakiem obrazu połączenia video? Problem dotyczy wyłącznie GG od kilku miesięcy - na innych komunikatorach połączenia audio-video działają
                        Rozmowy audio/wideo w przeglądarce nie działają stabilnie [jest w planach poprawienie tego]. Niebawem wyjdzie nowa stabilna wersja na Androida.

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta
                          Postaramy się odnieść do Waszych komentarzy i sugestii. Napłynęło ich sporo. Dziękujemy.
                          Przepraszamy jeżeli nie odpowiemy bezpośrednio na każdy komentarz.
                          Wiemy, że czegokolwiek byśmy nie napisali to zawsze może się to nie do końca spodobać.
                          .
                          Idiotyczne tłumaczenie
                          Prawda jest taka, że po kilku dniach widać jak mało jest obecnie ludzi na gg w porównaniu choćby do zeszłego miesiąca. Dziwne ? no chyba nie skoro wprowadza się taki debilizm jaki wy zrobiliście.
                          Sam przestałem od tygodnia korzystać z gg.
                          Zawiedliście ludzi i nie potraficie się do tego przyznać.
                          Odpowiedzi na sklepie play bot wysyła prawda ? Czy robicie durne copy paste....
                          PORAŻKA!!!
                          USMIERCILIŚCIE GG - TAKIE SĄ FAKTY.
                          Lepiej zamknijcie całkowicie gg - zrobicie lepiej.
                          Ostatnio edytowany przez mati-ja1; [ARG:4 UNDEFINED].

                          Komentarz


                            Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

                            [...]
                            USMIERCILIŚCIE GG - TAKIE SĄ FAKTY.
                            Lepiej zamknijcie całkowicie gg - zrobicie lepiej.
                            Nie chcemy zamykać komunikatora GG. I nikt też GG nie chce uśmiercać, no może poza niektórymi Użytkownikami, którzy są niezadowoleni i chyba chcąc wyładować swoją złość piszą podobne rzeczy w komentarzach/wiadomościach mailowych.
                            Chcieliśmy aby komunikator był miejscem gdzie można być sobą, nikt nikogo nie dyskryminuje, nie obraża. Ciężko o takie miejsca w Internecie.
                            Wielu z Was czasem chyba zapomina, że tutaj pracują ludzie, nie jakieś roboty.
                            Nie będę kolejny raz powielać tego co już wcześniej zostało napisane, czy to na blogu, czy to w komentarza na Google Play [które brzmią podobnie bo temat dotyczy ciągle tego samego więc nic dziwnego, że odpowiedzi mogą brzmieć podobnie] lub zgłoszeniach mailowych.






                            Komentarz


                              Zamieszczone przez BOK GG Zobacz posta

                              Chcieliśmy aby komunikator był miejscem gdzie można być sobą, nikt nikogo nie dyskryminuje, nie obraża. Ciężko o takie miejsca w Internecie.
                              To żart ? Ciężko o takie miejsce ? Jest cała masa komunikatorów, które nie utrudniają komunikacji ludziom a potrafią zarabiać w inny sposób. Tylko sentyment i jeszcze próby walki użytkowników o utrzymaniu gg sprawia, że są chociażby na forum bo inaczej to już dawno by się zawineli stąd. Powtórzę jeszcze raz - wasz akcja z blokadą rozmó spowodowała, że już po tygodniu widać jak wiele osób odeszło od gg - losując osoby teraz co chwila wpada się na te same numery. Jest to już tak częste, że płacenie za to choćby złotówki nie ma sensu.... Dlatego mówię, że uśmierciliście GG i tak jest!


                              Wielu z Was czasem chyba zapomina, że tutaj pracują ludzie, nie jakieś roboty.
                              Ja akurat pracuje w IT i doskonale wiem jaki zespół był by potrzebny do utrzymania GG i jakie serwery byłyby potrzebne. Nie mydlcie ludziom oczu.

                              Widzę ,że dyskusja z wami nie ma najmniejszego sensu bo większość wam mówi, że robicie źle i sami się pogrążycie tym a wy swoje.

                              "Jak ci większość mówi, że jesteś pijany to nie mów, że nie jesteś tylko ich posłuchaj i idź spać"
                              Wy natomiast mówicie, że jest super i jesteście "trzeźwi" .... g**no prawda.
                              Nie słuchacie ludzi/userów to sami za to zapłacicie rozpadem GG.
                              Serio przejrzyjcie sobie statystyki AKTYWNEGO używania GG jeszcze w lutym i prównajcie to z ostatnimi dniami.
                              Oczywiście będziecie pisać, że nic nie ubyło i nie zdziwiłbym się jakbyście napisali, że nagle wam przybyły bo przecież ludzie są szcześliwi, że muszą płacić aby popisać z innymi ale tych innych nie ma bo odeszli i została garstka ale jest super i będą płacić aby może kogoś znaleźć HA HA HA

                              Serio skończcie ten cyrk........
                              W sklepie play nie potraficie odpisać rzeczowo na pytanie tylko robicie copy paste albo bot odpisuje bzdury nie na temat!!!!
                              Ja z gg skończyłem a przykre bo jestem od samego początku kiedy to jeszcze wdzwaniało się przez telefon do internetu i jako dzieciak nabijałem rodzicom kase na rachunku za tel.







                              Komentarz


                                Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta

                                To żart ? Ciężko o takie miejsce ? Jest cała masa komunikatorów, które nie utrudniają komunikacji ludziom a potrafią zarabiać w inny sposób. [...]
                                Tak, jest masa komunikatorów ale wszędzie można spotkać się z dyskryminacją, hejtem itp. Moje nawiązanie do tego ma na celu pokazanie, że chcielibyśmy aby w GG było lepiej.
                                GG nie chce utrudniać nikomu komunikacji. Wasze uwagi i komentarze są przekazywane do odpowiednich osób.
                                Tak są komunikatory, które zarabiają w inny sposób, też tego próbowaliśmy.
                                Gdybyś przeczytał artykuł na naszym blogu wiedziałbyś, że chcemy podjąć jeszcze inne kroki aby zebrać fundusze.
                                O tym czy GG będzie w takiej a nie innej formie nie mam prawa się wypowiadać.
                                Wiec nie powiem Ci, co się stanie za tydzień lub dwa.


                                [...]Ja akurat pracuje w IT i doskonale wiem jaki zespół był by potrzebny do utrzymania GG i jakie serwery byłyby potrzebne. Nie mydlcie ludziom oczu.

                                [...]
                                Nikt nikomu nie mydli oczy. GG Premium dopiero ruszyło. Czy wprowadzenie GG Premium było słuszne, czas pokaże.
                                GG jakoś musi zacząć na siebie zarabiać. Możesz wiedzieć jaki zespół i jakie serwery są potrzebne. Ale co z tego jeżeli z miesiąca na miesiąc do GG trzeba dokładać.
                                Potrzebny jest czas, może nawet jakieś kolejne zmiany.

                                [...] Wy natomiast mówicie, że jest super i jesteście "trzeźwi" .... g**no prawda.
                                Nie słuchacie ludzi/userów to sami za to zapłacicie rozpadem GG.

                                [...]
                                Kto z nas napisał/powiedział, że jest super?
                                Ciągle podkreślamy, że decyzja o wprowadzeniu zmian nie była łatwa. I ciągle powtarzamy, że wprowadzenie GG Premium ma na celu zebranie środków na m.in. przepisanie komunikatora oraz jego rozwój. Super nie jest. Aplikacja nie rozwija się w takim tempie w jakim powinna.
                                To jest smutne.

                                Chcielibyśmy, żeby było super dlatego te zmiany. Ale o tym pisaliśmy i nie będziemy się powtarzać jak zdarta płyta bo nie o to chodzi.

                                Serio skończcie ten cyrk........
                                W sklepie play nie potraficie odpisać rzeczowo na pytanie tylko robicie copy paste albo bot odpisuje bzdury nie na temat!!!!
                                Ja z gg skończyłem a przykre bo jestem od samego początku kiedy to jeszcze wdzwaniało się przez telefon do internetu i jako dzieciak nabijałem rodzicom kase na rachunku za tel.[...]
                                Odpowiedzi na komentarze są dedykowane konkretnym osobom, wątpię aby każda z nich przewijała wszystkie komentarze w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytanie. Tak posypały się "1" w sklepie. Każdy ma prawo do komentowania. Widać, że ludzie potrafią napisać co im leży na sercu i ująć to w taki sposób, że nie raz chce się powiedzieć dużo więcej niż w komentarzu. I za takie komentarze dziękujemy, czytamy je i rozumiemy. Tak, odpowiadamy podobnie ale lekka przesada jest w tym, że odpowiadamy jakieś bzdury. Tam nie ma miejsca na długą wypowiedź tak jak na Forum. GP ma swoje limity.
                                Każdy komentarz ma dla nas znaczenie. Ale machina ruszyła, mamy wnioski, zapisujemy Wasze uwagi ale jeszcze nie czas i miejsce na to by po tak krótkim czasie dokonywać jakiś zmian.
                                Takie są moje odczucia. Nie ja tutaj podejmuję decyzje ale jako członek zespołu GG wiem, że zmiany były konieczne.









                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X