Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG PREMIUM wystartowało!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
    Odpowiedź GG w sklepie Play do jednego z użytkowników GG

    Kod:
    Wszystko co robimy, robimy z myślą o utrzymaniu oraz rozwoju GG. Mylisz się. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni z jakim zrozumieniem Użytkownicy przyjęli zmiany. Niestety tutaj wypowiadają się tylko osoby niezadowolone.
    Gdzie Ci zadowoleni użytkownicy?! Widziałem tylko kilka pozytywnych komentarzy na FB ale to pewnie znajomi, admini i rodzina kogoś z GG
    Zadowoleni to mogą być tylko spermiarze którzy wykupili premium żeby pisać do dziewczyn bo teraz mają mniejszą konkurencje bo normalna osoba tego nie wykupi X D

    Komentarz


      #47
      Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

      To się już dzieje, losuje bo mam cichą nadzieję że ktoś pierwszy napisze i widzę że co raz częściej losują się te same osoby, a jeszcze do środy tak nie było
      Wątpię, że jakaś dziewczyna napiszę do Ciebie pierwsza po wylosowaniu
      Nic na to już nie poradzisz z losowaniem

      Zamieszczone przez mati-ja1 Zobacz posta
      Proponuję wyłączyć tego BOTA na sklepie play i niech tam realny człowiek z gg poczyta sobie opinie od ludzi.
      Jak dla mnie gg i firma fintecom jest skończona
      Na pewno realny człowiek z GG nie będzie czytał tych opinii, ponieważ, one nie będą brane pod uwagę pracownika GG.

      Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
      Bez kitu wbijcie na ruletkę i losujcie nieznajomych. Mieli wytępić tym fejk konta, a co chwile losuje takie lub jakieś dziwne stare konta co np reklamuje swój czat albo profile z kotkami czy innymi dziwnymi profilowymi. Teraz nawet jak wykupisz premium to nie masz możliwości znaleźć normalny profil XDDDDDD Tak jak powiedziałem oni to zrobili specjalnie żeby wydoić resztkę kasy z tego i zawiną się lub nagle wycofają się z tego pomysłu i GG znowu przez najbliższy czas nie będzie miało żadnych poprawek i nowości które ożywiłby ten komunikator. Nic z nim nie robiliście przez ten czas praktycznie i teraz płacz że ludzie są wściekli bo im każecie płacić za coś co powinno być darmowe. Powiedzcie co was wyróżnia na tle komunikatorów że to wam powinno się płacić? Dlaczego nie miałbym wrzucić parę złotych na Tindera? Równie dobrze mogę kupić premium na fotce bo tam też pełno fejk kont i zwierzaków
      Z tego, co wiem, to GG wdrażało nowości, żeby każdy był zadowolony
      Czy ja jestem z tego zadowolona, moja odpowiedź brzmi nie, wszystko poszło w bardzo złym kierunku.
      No ale GG miało się wyróżniać na rynku, po przejęciu w końcu przez Polską firmę.

      Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
      Pozwólcie że nie pomijając żadnej wylosowanej osoby wymienie wam co wylosowałem przez najbliższe 10 osób

      1.
      Profilowe: Z internetu
      Opis: Wymagam Weryfika​cji🪙
      Cześć 🐕
      Patrz kto przysz​edł twoja Właści​cielka, Pani i T​woja Bogini😈

      2.
      Profilowe: Swoje
      Opis: Brak

      3.
      Profilowe: Z internetu
      Opis: Chętnie pogadam ​😈 (chyba jednoznaczne o co chodzi)

      4.
      Profilowe: Kij wie co to
      Opis: 👶🏻🍽️

      5.
      Profilowe: Bez twarzy
      Opis: Jeśli do końca t ​ego tygodnia nie ​ znajdę hot chło ​pa który będzie ​mnie trzymał za ​szyje będzie ją ​trzymała lina z ​sufitu <34

      6.
      Profilowe: Oko
      Opis: ☆♡☆♡

      7
      Profilowe: Brak
      Opis: Brak

      8.
      Profilowe: Swoje
      Opis: Brak

      9.
      Profilowe: Swoje
      Opis:IG gdzie zaczyna ​m dodawać swoje ​grafiki: ********

      10.
      Profilowe: Brak
      Opis: Brak

      W sumie wisienką na torcie jest nr 10 bo to również nr 7. 3 losowania zajęło mi żeby wylosować tą samą osobę

      z 10 losowań tylko 3 losowania były normalnymi profilowymi bez żadnych dziwnych zdjęć i opisów w stylu "wyślij mi pieniądze"

      Napomnę też to że pojawiło się wiele dziwnych profili które zazwyczaj rzadko widywałem jak np zdjęcie oka, kotów czy wgl jakiś dziwnych rzeczy.

      Losowałem oczywiście kobiety 18-24 tak jak zawsze żeby mieć rozeznanie jak to wygląda

      Spotkanie normalnego profilu jest niemożliwe i zostały w sumie same dziwne profile z dziwnymi zdjęciami po których wiem że niezbyt się dogadamy
      Masakra.

      Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta
      Odpowiedź GG w sklepie Play do jednego z użytkowników GG

      Kod:
      Wszystko co robimy, robimy z myślą o utrzymaniu oraz rozwoju GG. Mylisz się. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni z jakim zrozumieniem Użytkownicy przyjęli zmiany. Niestety tutaj wypowiadają się tylko osoby niezadowolone.
      Gdzie Ci zadowoleni użytkownicy?! Widziałem tylko kilka pozytywnych komentarzy na FB ale to pewnie znajomi, admini i rodzina kogoś z GG
      Śmiechu warte
      ​​​​​
      Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

      Zadowoleni to mogą być tylko spermiarze którzy wykupili premium żeby pisać do dziewczyn bo teraz mają mniejszą konkurencje bo normalna osoba tego nie wykupi X D
      Niech jeszcze poczekają, jak wdrożą te wideo rozmowy, to dopiero będzie tam drugi zbiornik
      Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #48
        Zamieszczone przez poprostuOna Zobacz posta

        Niech jeszcze poczekają, jak wdrożą te wideo rozmowy, to dopiero będzie tam drugi zbiornik
        Oni się zasłaniają że premium zostało wprowadzone żeby mieli pieniądze na wdrażanie nowych rzeczy na GG. Między innymi właśnie na te wideo rozmowy. Szkoda tylko że nie zdają sobie sprawy że nie każdy jest niezbyt świadomy w kwestiach tego typu i napisanie kodu do takiego czegoś nie jest kosztowną rzeczą. Jeśli nie mają tak śmiesznej kwoty jako firma to pytanie co robili przez ten czas? Dlaczego przez tyle lat nie wykorzystano czatów które bardzo przyczyniły się do rozwoju GG? Czy to tak kosztowne że przez te lata nie mogliście się tym zająć i przejąć projekt jako oficjalny dodatek do GG? Chyba że na GG jest tyle utalentowanych 15 latków którzy byli w stanie napisać własne skrypty i kody żeby stawiać własne sieci GG. Mogliście się dogadać i przejąć projekty i wprowadzić je jako oficjalne czaty GG. Każdy byłby zadowolony i ożywiłoby to GG jak i również byście zarobili bankowo więcej niż na tym śmiesznym premium.

        Komentarz


          #49
          Dziś niedziela. Ciekawi mnie co nasze ukochane GG odpowie jutro jak będą pracować? Co obstawiacie? Coś w stylu "Przestańcie hejtować nasze starania kasa nam potrzebna na rozwój tylko wy jesteście niezadowoleni, a reszta jest"

          Komentarz


            #50
            Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

            Oni się zasłaniają że premium zostało wprowadzone żeby mieli pieniądze na wdrażanie nowych rzeczy na GG. Między innymi właśnie na te wideo rozmowy. Szkoda tylko że nie zdają sobie sprawy że nie każdy jest niezbyt świadomy w kwestiach tego typu i napisanie kodu do takiego czegoś nie jest kosztowną rzeczą. Jeśli nie mają tak śmiesznej kwoty jako firma to pytanie co robili przez ten czas? Dlaczego przez tyle lat nie wykorzystano czatów które bardzo przyczyniły się do rozwoju GG? Czy to tak kosztowne że przez te lata nie mogliście się tym zająć i przejąć projekt jako oficjalny dodatek do GG? Chyba że na GG jest tyle utalentowanych 15 latków którzy byli w stanie napisać własne skrypty i kody żeby stawiać własne sieci GG. Mogliście się dogadać i przejąć projekty i wprowadzić je jako oficjalne czaty GG. Każdy byłby zadowolony i ożywiłoby to GG jak i również byście zarobili bankowo więcej niż na tym śmiesznym premium.
            Mi się jakoś nie chce wierzyć, że tak całkowicie zostały usunięte te wideo rozmowy bo już przecież kiedyś były na GG. Coś powinno się przecież zachować

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez Mateuszol Zobacz posta

              Mi się jakoś nie chce wierzyć, że tak całkowicie zostały usunięte te wideo rozmowy bo już przecież kiedyś były na GG. Coś powinno się przecież zachować
              Tak samo jak GG Dysk który usunięto i nie mogą przywrócić w ramach właśnie tego "premium"

              Komentarz


                #52
                Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

                Oni się zasłaniają że premium zostało wprowadzone żeby mieli pieniądze na wdrażanie nowych rzeczy na GG. Między innymi właśnie na te wideo rozmowy. Szkoda tylko że nie zdają sobie sprawy że nie każdy jest niezbyt świadomy w kwestiach tego typu i napisanie kodu do takiego czegoś nie jest kosztowną rzeczą. Jeśli nie mają tak śmiesznej kwoty jako firma to pytanie co robili przez ten czas? Dlaczego przez tyle lat nie wykorzystano czatów które bardzo przyczyniły się do rozwoju GG? Czy to tak kosztowne że przez te lata nie mogliście się tym zająć i przejąć projekt jako oficjalny dodatek do GG? Chyba że na GG jest tyle utalentowanych 15 latków którzy byli w stanie napisać własne skrypty i kody żeby stawiać własne sieci GG. Mogliście się dogadać i przejąć projekty i wprowadzić je jako oficjalne czaty GG. Każdy byłby zadowolony i ożywiłoby to GG jak i również byście zarobili bankowo więcej niż na tym śmiesznym premium.
                ​​​​​​Przed Premium już wdrażali nowe rzeczy, tylko ja się pytam, jakie to były rzeczy?
                ​​​​​​Może te rzeczy to wprowadzanie konieczności podania numeru telefonu do rejestracji nowego konta?
                Oraz więcej nachalnych reklam na cały ekran telefonu?
                Poza tym nic innego nie widzę w tym.
                Wg mnie, nic nie robili, żeby jakoś podnieść GG, żeby wróciło do lat swoich lat świetności.
                Pisałam kiedyś na forum, o wprowadzenie możliwości eksportu archiwum GG, do dzisiaj tego nie ma, więc priorytetem było dla nich, wprowadzenie podania numeru telefonu do rejestracji nowego konta, reklamy oraz konto Premium.

                Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta
                Dziś niedziela. Ciekawi mnie co nasze ukochane GG odpowie jutro jak będą pracować? Co obstawiacie? Coś w stylu "Przestańcie hejtować nasze starania kasa nam potrzebna na rozwój tylko wy jesteście niezadowoleni, a reszta jest"
                Obstawiam, że wszystkie nasze wiadomości, które tutaj piszemy, zostaną usunięte, a nasze konta zostaną zbanowane

                Zamieszczone przez Meliodas Zobacz posta

                Tak samo jak GG Dysk który usunięto i nie mogą przywrócić w ramach właśnie tego "premium"
                Oj panie, jakby dysk GG został przywrócony, to i tak by się nie kwalifikował w pakiecie Premium ​​​​​​​
                Ostatnio edytowany przez poprostuOna; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Aktualizacja tekstu

                Komentarz


                  #53
                  Witam przejrzałem porównanie pakietów GG Premium i GG Standard i mnie zastanawia pkt. Wiadomości do nieznajomych - DO 10 OSÓB / M-C

                  1. Czy limit ten dotyczy maksymalną liczbę 10 wiadomości którą mogę wysłać do jednej nieznajomej osoby, czy jako 10 wiadomości rozsyłanych do 10 różnych nieznajomych?
                  2. Jeżeli w tym drugim wypadku to czy limit dotyczy tylko pierwszej wiadomości którą wyśle do nieznajomego potem kolejne wiadomości pisane do tego samego nieznajomego sie nie liczą (Nowe wiadomości do nieznanych osób)?
                  Ostatnio edytowany przez AdrianGlowacki; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Prywatne wiadomości pisać na GG:468166 lub Skype:onet-skypesetup.exe20

                  Komentarz


                    #54
                    Zamieszczone przez AdrianGlowacki Zobacz posta
                    Witam przejrzałem porównanie pakietów GG Premium i GG Standard i mnie zastanawia pkt. Wiadomości do nieznajomych - DO 10 OSÓB / M-C

                    1. Czy limit ten dotyczy maksymalną liczbę 10 wiadomości korą mogę wysłać do jednej nieznajomej osoby, czy jako 10 wiadomości rozsyłanych do 10 różnych nieznajomych?
                    2. Jeżeli w tym drugim wypadku to czy limit dotyczy tylko pierwszej wiadomości którą wyśle do nieznajomego potem kolejne wiadomości pisane do tego samego nieznajomego sie nie liczą (Nowe wiadomości do nieznanych osób)?
                    Ad 1
                    Raz w miesiącu, możesz pisać maksymalnie z 10-cioma osobami.
                    To samo się dotyczy zaproszeń, możesz wysłać maksymalne 10 zaproszeń na miesiąc.

                    PS
                    Popraw w tekście słowo:
                    1. Czy limit ten dotyczy maksymalną liczbę 10 wiadomości „korą” mogę wysłać do jednej nieznajomej osoby, czy jako 10 wiadomości rozsyłanych do 10 różnych nieznajomych?

                    Ostatnio edytowany przez poprostuOna; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Aktualizacja tekstu

                    Komentarz


                      #55
                      Zamieszczone przez AdrianGlowacki Zobacz posta
                      Witam przejrzałem porównanie pakietów GG Premium i GG Standard i mnie zastanawia pkt. Wiadomości do nieznajomych - DO 10 OSÓB / M-C

                      1. Czy limit ten dotyczy maksymalną liczbę 10 wiadomości korą mogę wysłać do jednej nieznajomej osoby, czy jako 10 wiadomości rozsyłanych do 10 różnych nieznajomych?
                      2. Jeżeli w tym drugim wypadku to czy limit dotyczy tylko pierwszej wiadomości którą wyśle do nieznajomego potem kolejne wiadomości pisane do tego samego nieznajomego sie nie liczą (Nowe wiadomości do nieznanych osób)?
                      Ja pisałem z osobą której nie miałem w znajomych. Potem wywaliło mi że limit mam wiadomości, a jak odpisała mi to nagle jeden raz mogłem odpisać jej i znowu limit także szczerze mówiąc nie wiem jak to działa do końca. Niby na logike powinno być że do 10 osób na miesiąc możesz, ale z tego co widzę to wiadomości do tej samej osoby też się naliczyły

                      Komentarz


                        #56
                        Zamieszczone przez AdrianGlowacki Zobacz posta
                        Witam przejrzałem porównanie pakietów GG Premium i GG Standard i mnie zastanawia pkt. Wiadomości do nieznajomych - DO 10 OSÓB / M-C
                        Możesz do 10 różnych osób napisać i 10 do różnych wysłać zaproszenie

                        w przypadku wiadomości tak to wygląda
                        b46cba0c6839f.jpg
                        a w przypadku zaproszeń tak:
                        7bcd6edb86db3.jpg

                        śmiech na sali

                        Komentarz


                          #57
                          Nie rozumiem takiego hejtu da się to ominąć jednym kliknięciem wystarczy dodać osobę nieznajomą do znajomych i limitu już nie ma więc nie wiem w czym problem...
                          Ja tam rozumiem GG nie mają środków więc próbują je pozyskać mieli 2 opcje nasrać do komunikatora reklamy lub zrobić to co zrobili według mnie jest to okej jeżeli za to ma się komunikator rozwijać to przeżyje oczekuje GG dysk mam nadzieje że się pojawi

                          Komentarz


                            #58
                            Ciekawy jestem czy jak ktoś wykupi premium to będą mu banować konto czy już nie hahaha

                            Komentarz


                              #59
                              Gdyby zmienili limit z 10 na 100 wiadomości było by ok. Dla starych użytkowników 10 wystarczy bo przeważnie pisze z osobami które ma już w kontaktach, gorzej z nowymi użytkownikami gdy nie ma jeszcze kontaktów, wystarczy 10 min i już nie będzie mógł pisać przez co usunie GG
                              Zapraszam na czaty https://gg-czaty.pl/czaty 😉

                              Komentarz


                                #60
                                Zamieszczone przez Michall Zobacz posta
                                Nie rozumiem takiego hejtu da się to ominąć jednym kliknięciem wystarczy dodać osobę nieznajomą do znajomych i limitu już nie ma więc nie wiem w czym problem...
                                Ja tam rozumiem GG nie mają środków więc próbują je pozyskać mieli 2 opcje nasrać do komunikatora reklamy lub zrobić to co zrobili według mnie jest to okej jeżeli za to ma się komunikator rozwijać to przeżyje oczekuje GG dysk mam nadzieje że się pojawi
                                następny z firmy która jest właścicielem gg?
                                Nie rozumiesz, że takie działanie tylko przyspieszy zamknięcie całego gg ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X